Skocz do zawartości

Volvo F88


voseba

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm skoro najpierw robisz część własnoręcznie a później i tak robisz odlewy to oryginał masz w zapasie czyli jesteś w stanie odlewać nadal wszystkie części czyli jak by nie było możesz zrobić kilka modeli a za tym idzie to że możesz "produkować" żywiczne modele i mieć biznes... Niesamowite co może zrobić sobie w domku jeden taki pan w porównaniu do sztabu ludzi i maszyn Revella czy Italeri

 

voseba jesteś królem "figur woskowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm skoro najpierw robisz część własnoręcznie a później i tak robisz odlewy to oryginał masz w zapasie czyli jesteś w stanie odlewać nadal wszystkie części czyli jak by nie było możesz zrobić kilka modeli a za tym idzie to że możesz "produkować" żywiczne modele i mieć biznes... Niesamowite co może zrobić sobie w domku jeden taki pan w porównaniu do sztabu ludzi i maszyn Revella czy Italeri

Dostałem już parę ofert w tej sprawie, zobaczymy co z tego wyjdzie…

 

Najdłuższy inbox na forum. Oby te szczegóły nie zginęły w tłumie, jest jak zwykle rewelacyjnie.

Zginą, jak zawsze:) Dzięki za komentarz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Coś niesamowitego. Na etapie składania wszystkiego do kupy ciężko sobie wyobrazić jakie znaczenie mają najdrobniejsze szczegóły, ale to one powodują opadanie szczęki przy produkcie końcowym. Dla mnie rewelka.

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, niesamowite co robisz z tym modelem. Dla mnie sam fakt, ze wszystko robisz od podstaw zasluguje na wysokie uznanie. Kawal dobrej roboty jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Miło widzieć kolejne postępy. No i oczywiście tradycyjnie bardzo wysoki poziom wykonania. Aż by się chciało zobaczyć na tym już trochę farby - życzę, żeby to było jak najszybciej - powodzenia w dalszych pracach i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze!

 

pmroczko – też na to czekam, ale bez pospiechu, malowanie nie jest moją mocną stroną. Teraz zabieram się za kabiną i myślę, że na tym elemencie się trochę podszkolę lakierniczo.

copycat – masz rację, co do felg, ale one są założone tylko do zdjęć, dlatego nie zwróciłem na to uwagi. Montaż opon wymaga założenia zewnętrznej felgi na końcu. Co do śrub to jest to oryginalny kfs, zastanawiałem się na tymi śrubami oraz nad samym kształtem felgi, ale doszedłem do wniosku, że tak zostawię to.

 

Jeszcze raz dziękuję za komentarze i zapraszam do dyskusji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat voseby mogę porównać do "Mody na sukces"... Zaskakujące zwroty akcji, różnorodność materiałów, no i przede wszystkim nie widać końca. Jednak w przeciwieństwie do serialu, przygody Sebastiana aż chce sie oglądać. Ja jestem pełen podziwu dla autora za umiejętności i za spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat budowniczy jak najbardziej mi się podoba, zastanawiam sie jak Twój warsztat malarski.

 

Do du..... Ale mam nadzieję że na podstawię Twoich tutoriali nie popsuje modelu malowaniem:)

 

 

Warsztat voseby mogę porównać do "Mody na sukces"... Zaskakujące zwroty akcji, różnorodność materiałów, no i przede wszystkim nie widać końca.

 

Dobre

Dziękuję Panowie za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wreszcie udało się mi skończyć tylne zawieszenie! Miałem nadzieję że wyjdzie trochę lepiej ale niestety…. Na szczęście dramatu nie ma…. Zapraszam do komentowania:)

He he ciekawe co w Twoim zawieszeniu miało by być lepsze jak wszystko jest na super mega hiper najwyższym poziomie. Czekamy na kolejne aktualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.