Skocz do zawartości

Volvo F88


voseba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To już nie jest modelarstwo, to już magia.

 

To już jest choroba ,w pozytywnym słowa tego znaczeniu.

 

A ja jestem chorą czarownicą, i dobrze mi z tym

Dziękuje za miłe komentarze

 

Może kolega Voseba porobi więcej odlewów i zrobi konkurencje KFS. Oj miały by zbyt te części Podziwiam twój zapał.

 

Dostałem już propozycje z Anglii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczek1981 napisał:

Może kolega Voseba porobi więcej odlewów i zrobi konkurencje KFS. Oj miały by zbyt te części Podziwiam twój zapał.

 

 

Dostałem już propozycje z Anglii...

 

Mówiły jaskółki, że nie dobre są spółki...

Zakładaj swoją firmę i będziesz kosił KFS

 

heh... Pi!@#$% KFS... Zostań tap madl xDDDD

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... Pi!@#$% KFS... Zostań tap madl xDDDD

 

Tap Szpachel

Seba, możesz czarować, możesz być chory, możesz nawet nie mieć rąk- czego Ci oczywiście nie życzę, ale i Ty tak taką oto popierdółkę odwzorujesz co do mikromilimetra.

 

Nie dziwie się że KFS chciał nawiązać z Tobą współpracę... Polak potrafi !

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Panowie, popuściliście wodzę fantazji...

 

Wreszcie po miesiącu walki udało mi się zakończyć pracę nad elementami przedniego zawieszenia. Były to chyba najbardziej skomplikowane elementy, jakie kiedykolwiek zrobiłem, efekt jest taki:

 

06-01-2011.jpg

 

Zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, widzę że już prawie finisz . Gratuluje wytrwałości, zapału i chęci do robienia takich pierdółek. Powodzenia

 

Tymczasem mam pytanie z innej beczki. Czy w całym planie budowy tego modelu uwzględniłeś może fakt że średnia długość życia mężczyzn w Polsce wynosi tylko 71 lat, a nie 200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, widzę że już prawie finisz . Gratuluje wytrwałości, zapału i chęci do robienia takich pierdółek. Powodzenia

 

Tymczasem mam pytanie z innej beczki. Czy w całym planie budowy tego modelu uwzględniłeś może fakt że średnia długość życia mężczyzn w Polsce wynosi tylko 71 lat, a nie 200?

 

DoBo nawet mi się nie chce komentować Twojej złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo popatrzec Sebastian na taka relacje z budowy, gdzie nie dosc, ze prawie kazdy element jest robiony od podstaw to jest w 100% dokladny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo popatrzec Sebastian na taka relacje z budowy, gdzie nie dosc, ze prawie kazdy element jest robiony od podstaw to jest w 100% dokladny.

 

Dziękuję, miło się czyta takie komentarze

 

 

Skończyłem kolejną część:

 

07-01-2011.jpg

 

Plany na najbliższą przyszłość to zrobić odlewy tych 3części, pomalować wszystkie części zawieszenia podkładem do żywic, pomalować podłużnice ramy i poprzeczki podkładem, szlifowanie i sklejenie ramy i elementów mocowań zawieszenia w jedną całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, a może Ty masz w domu coś w rodzaju maszyny, która pomniejsza Ci części z 1:1 na 1:24? . A tak serio, to ja jestem pod ogromnym wrażeniem. Widać, ze wkładasz w to serce, a przede wszystkim dużo roboty .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sebastianie. To co Pan wyprawia z tymi popierdółkami, to przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia. Powiem tak: Części są dobre, ale Pan jest GENIALNY!

 

Pozdrawiam i życzę ZDROWIA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.