Skocz do zawartości

>>Scania R 500 8x4 "Blade Runner"<<


tomeka6

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że jak ktoś się nie udziela tutaj na forum i to nie ma prawa głosu i nic nie wie o modelarstwie ? Pff.. Chyba zapomniałeś kto ci pomógł zrobić forum Mercedesa. Jak byś nie zauważył to kabina jeszcze nie miała polerki i jak tomek napisał zabrakło "szmalcu". To się zgłoszę jak już będziesz miał A i o wypowiedź Krystiana to się nie bój jeszcze się wypowie Ja dodałem coś od od siebie Pff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A co go tak bronisz sam nie może się wypowiedzieć, czy brakuje argumentu?

 

Wiesz co ? Nie chciałem Ci już po prostu odpisywać na ten twój post bo brak mi słów na Ciebie. Myślisz że błyszczenie się kabiny to jest już największy sukces ? Kabina może się błyszczeć zajebi*** a co z tego jak powłoka lakieru będzie tragiczna ? Ponadto twoje :

 

Denerwuje mnie to ze wejdzie jeden z drugim raz na rok na inne forum niż swoje i od razu się panosza jak u siebie

 

To co jak Ty jesteś non stop na forum to już jesteś jesteś fajny, a ktoś kto mniej się udziela to już jest zły i w ogóle ? Aj no tak zapomniałem trzeba się popisać że się ma ponad 3000tyś postów. Wiesz wolę mniej się odzywać jak mam pisać takie wypowiedzi jak Ty i nie mówię tu tylko o tym błyszczeniu.

 

I już może nie róbmy Tomkowi OT w temacie możemy na PW czy gg pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek93 nie przejmuj się - ja wg. nich też nadaję się do psychiatryka . Nie ma się co przejmować ich gadaniem . Co do Twojego modelu Tomku. Jak zawsze pokazujesz klasę - bardzo lubię oglądać Twoje relacje/galerie, w których model wygląda równo i schludnie - oby było więcej takich modelarzy na naszym forum .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilonzo Jeden normalny, chodź więcej bym normalnych znalazł. A czy wygląda ten lakier na zły? Nie wygląda wiec jedyne czego tutaj mi brakowało to błyszczenie na kabinie. Nie miałem innych zastrzeżeń, po prostu tego mi tutaj brakuje. ale jeżeli nie wolno niczego komentować to przepraszam jaśnie murgrabiów i cofnijmy się do czasów głębokiej komuny gdzie wszystko było naj a o krytyce to można było zapomnieć. A prawdę mówiąc "wali" mnie to ile mam postów mogę mieć i jednego. Jeżeli o mnie chodzi. A pisać sobie możecie co i jak chcecie. tylko pozwólcie wypowiadać się innym. Bo jak na razie widzę to tylko do mnie jest jakiś problem bo zwróciłem uwagę. Jak bym się czuł w temacie innego użytkownika tego forum i jednego z moderatorów PKMC. Tak wiec Komunizmie witaj, jak widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilonzo Jeden normalny, chodź więcej bym normalnych znalazł. A czy wygląda ten lakier na zły? Nie wygląda wiec jedyne czego tutaj mi brakowało to błyszczenie na kabinie. Nie miałem innych zastrzeżeń, po prostu tego mi tutaj brakuje. ale jeżeli nie wolno niczego komentować to przepraszam jaśnie murgrabiów i cofnijmy się do czasów głębokiej komuny gdzie wszystko było naj a o krytyce to można było zapomnieć. A prawdę mówiąc "wali" mnie to ile mam postów mogę mieć i jednego. Jeżeli o mnie chodzi. A pisać sobie możecie co i jak chcecie. tylko pozwólcie wypowiadać się innym. Bo jak na razie widzę to tylko do mnie jest jakiś problem bo zwróciłem uwagę. Jak bym się czuł w temacie innego użytkownika tego forum i jednego z moderatorów PKMC. Tak wiec Komunizmie witaj, jak widzę.

 

Ładnie powiedziane. Zgadzam się w 100%.

 

eKrystian, Paweł216 To co piszecie jest na zasadzie pretensji do garbatego że ma proste dzieci. To jak ktoś jest w czymś gorszy (nie chodzi mi tutaj o Truckerek93) to znaczy ze nie może wyrażać swojej opinii? Trochę to niepoważne.

 

Scania tak jak pisałem wygląda pięknie, nie mogę się doczekać efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

"Jezeli czytasz ten tekst, to znaczy, ze znalazles sie w odpowiednim miejscu, a slowo modelarstwo nie jest Ci obce.

Wymieniamy sie tutaj naszymi doswiadczeniami i pokazujemy swoje modele, pomagamy innym w budowie oraz twozymy niezwykla atmosfere, ktora otacza wszystkich pozytywnie zakreconych.

 

Zaloga Modelwork"

 

Mysle, ze kazdy przed zalogowaniem sie na ta strone powinien sobie przeczytac ten tekst i wziasc go sobie do serca, bo czasem mam wrazenie, ze jestem na niewlasciwym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak jak pisałem komunizm w czystej postaci. A ja nie chciałem nikogo tutaj obrazić tylko wyrazić swoją opinie bez potrzebnego powtarzania ze to co zrobiłeś jest super. Po prostu Kabina się mało świeciła. Najwidoczniej komuś to przeszkadza.

 

P.s Jeżeli nikt się nie obrazi a zwłaszcza autor tematu chciałem wyjaśnić ta sprawę publicznie a nie "za plecami" użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki ale zakończcie OT, bo w moim temacie by bmie to wkurzało. Działaj, działaj chciałbym zobaczyć kabinke z osprzętem, a osłonka przeciwsłoneczna seryjna? Jak dla mnie to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki ale zakończcie OT, bo w moim temacie by bmie to wkurzało. Działaj, działaj chciałbym zobaczyć kabinke z osprzętem, a osłonka przeciwsłoneczna seryjna? Jak dla mnie to porażka.

Dziekuje Sandi, oslonka przeciwsloneczna bedzie wlasnej roboty bo ta z italeri to rzeczywiscie porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek i Bilonzo, ja też zostałem wysłany do psychiatryka.

Niedługo to bany będą rozdawać bo masz inne zdanie niż wszyscy...

 

A co twoja durna wypowiedz ma wspolnego z moim tematem???? Skoro nie potrafisz uszanowac cudzej prosby o zaprzestanie robienia balaganu w cudzym temacie to moze rzeczywiscie powinienes sie udac do "psychiatryka".

Panowie, albo dajecie sobie spokoj z takimi prostackimi problemami, albo dam sobie spokoj z tym forum, bo poza klotniami to nic tu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek i Bilonzo, ja też zostałem wysłany do psychiatryka.

Niedługo to bany będą rozdawać bo masz inne zdanie niż wszyscy...

Jeżeli nie zakończycie zaśmiecać tematu, to rzeczywiście będę musiał nad tym pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niewielka aktualizacja - oczywiscie jeszcze sporo do zrobienia....

DSC_0584.jpg

DSC_0583.jpg

DSC_0582.jpg

DSC_0581.jpg

DSC_0580.jpg

DSC_0578.jpg

DSC_0577.jpg

DSC_0576.jpg

DSC_0575.jpg

DSC_0573.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ... suuuper to wygląda

Dzieki Tornado, ale jeszcze jest wiele do zrobienia - nie tknalem jeszcze wnetrza ani silnika, no i jeszcze duzo detali dookola, jak swiatla, uklad wydechowy, bak, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ale jeśli tylne nadkola zrobiłeś czarne z białym paskiem, to przednie też by pasowało tak zrobić... Wyglądało by świetnie i klasycznie !

 

Oczywiscie, ze beda z bialym paskiem. Tyle, ze nie zdazylem jeszcze tego zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irizar - wnetrze myslalem zrobic cos w kolorze "kawa z mlekiem" z domieszka brazowego, ale na razie jeszcze nie jestem pewien. Zobaczymy z czasem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie całość wygląda bardzo obiecująco nadal. Aczkolwiek moim zdaniem model nabiera charakteru po wsadzeniu wnętrza, pomalowaniu wnęk lamp i założeniu kół. Więc na taki update czekam! ;) . Co do wspomnianego wnętrza, na Twoim miejscu wziąłbym również pod uwagę kolor biały. Przy kolorze który wybrałeś na kabinę i zabudowę świetnie by to kontrastowało. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam kolejna aktualizacje, niestety dluga jeszcze droga do skonczenia modelu. Z reszta kazdy doskonale wie, ze wykonczenia zajmuja najwiecej czasu....

DSC_0596.jpg

DSC_0594.jpg

DSC_0592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.