Skocz do zawartości

Volvo Fh12 500 & Krone Cool Liner


eKrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj udało mi się już skończyć cały zestaw, więc postanowiłem go zaprezentować na forum, dwa małe mankamenty, które jeszcze muszę dorobić to klosze do naczepy i belka z przewodami (ale to w wolnym czasie). Dodam tylko, że przy zdjęciach odkleił mi się klosz w volvie, ale cóż bywa. I na koniec chciałem jeszcze napisać, że rura z halogenami która jest w modelu niedługo będzie taka założona i w 1:1, uprzedziłem ten fakt i wykonałem ją.

 

TUTAJ można zobaczyć zdjęcia z budowy lub TUTAJ znajduje się relacja, ale trzeba się zarejestrować.

 

Czas na zdjęcia :

 

Zdjęcie prawdziwego zestawu na którym się wzorowałem.

 

DSC05326.jpg

 

A tutaj już zdjęcia gotowego modelu :

 

volvo.jpg

 

volvo4.jpg

 

volvo3.jpg

 

volvo5.jpg

 

volvo2.jpg

 

volvo6.jpg

 

volvo8.jpg

 

DSC06234.jpg

 

volvo7.jpg

 

 

Niedługo postaram się dodać zdjęcia razem z 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny model, zrobiony z tzw. smaczkiem. Mam tylko dwie uwagi. Dlaczego volviaczek nie ma z tyłu jednej lampki ? I dlaczego naczepa nie ma tylnych świateł ? Może ma ale od tego białego odbija się światło i nie widać. Ogólnie bardzo mi się podoba, i czekam na ciąg dalszy fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze iraz, proszę czytać posty, a wtedy dowiecie się wszystkiego. Napisałem przecież, że lampa tylnia się odkleiła podczas zdjęć, a z tyłu w naczepie jeszcze nie wykonałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ale sinik jest za czysty i turbinka mogłaby dostać troche rdzy.

 

Oczywiście mógłby być, ale ja osobiście nie przepadam za brudzeniem itp. dlatego jest czysty.

 

Dziękuje za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w środku też dokonałeś jakichś modyfikacji włoskiej tandety?

 

Tak dokonałem, jest wycięty schowek, który był na środku tunelu, fotele są zmienione na podobne do tych jakie są w 1:1 i na górze dorobiłem schowki (Te nad leżanką) które posiada oryginał, a model nie i jeszcze parę innych drobiazgów. Po za tym zdjęcia z budowy można zobaczyć i w 1 linku który podałem, nie tylko na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie gratuluje umiejętności w młodym wieku. Niektórzy są jeszcze na etapie pudełka akcesoriów i arkusza kalek. Bardzo zaawansowane przeróbki, dużo szczegółów, czystość i świetne odwzorowanie. Gdybyś w tym roku odwiedził MTM gwarantuje Ci to w 100%, że Volvo z naczepą wygrało by klasę Euro w Juniorach. Oby tak dalej Krystian, dąż do perfekcji przy każdym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.