Skocz do zawartości

M-ATV MRAP 1/35 Vajra/Voyager


Barthass

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy finisz ? Zaraz roczek pyknie odkąd zacząłeś a tu dopiero malowanie przed Tobą. Nie to żebym popędzał, po prostu ciekaw jestem.

Co do modelu Panda Hobby ... to niech Ci się nadal wydaje, że jest dobry. Póki co mam niemal gotową bryłe do malowania i model oceniam na 4+/10, a ocena nadal spada.

Poczytaj na Armoramie !

Zamierzam skosztowac jeszcze Kinetica ale z opinii, które już do mnie dotarły sądzę, że to będzie Droga Przez Mękę vol II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć! Już nie pamiętam kiedy zrobiłem model szybciej niż w rok Praktycznie zostało parę dupereli, i malowanie. Ale cały czas cierpliwie czekam aż któraś z firm się zlituje i wypuści trał SPARK do M-ATV. Wtedy będzie finisz. Coś tam poczytałem o modelu z Panda, i faktycznie nie jest za różowo, ale pod względem detali i tak wyprzedza Vajrę.

Póki co kleję sobie takie coś:

 

20120401_190126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalom. Wieża jest od Magacha 6B Gal Batasz. Tak, to Legend (jedyna dostępna konwersja na rynku), wykładzina zrobiona tym: http://www.ekosklad.pl/rustoleum-antislip-spray-antyposlizgowy-p-70002 Magacha skończę na pewno w tym roku, M-ATV czeka aż ktoś wyda trał SPARK, a obie Merkawy muszę psiknąć tym sprayem, ale najpierw muszę się przełamać i zacząć je maskować, a to robota wstrętna i obrzydliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się doczekamy, M923 się doczekało ( chociaż według mnie jest pojazdem bardziej niszowym niż M-ATV), to i M-ATV może dostanie swój.

Nawet mocowanie trału dla M923 od Legend jest prawie identyczne jak te stosowane na M-ATV, tyle że sam trał to raczej nie ten typ jaki jest mocowany do M-ATV (przynajmniej ja nie widziałem zdjęcia ATV z tym rodzajem trału, jeśli ktoś takowe posiada niech da znać, wtedy zakupię tego od Legend).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć bulik.

Dla mnie też książki z Desert Eagle są podstawą, jeśli chodzi o współczesne czołgi IDf-u, przy Magachu korzystam z obu książek- 6B Gal i 6B Gal Batash.

Co do Magacha, chętnie zobaczę warsztat, kosz niestety nie jest sprzedawany oddzielnie, ale dodają go do konwersji właśnie na czołg 6B Gal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Bartku w szafie go składasz czy co ? bo warsztatu nie widzę , pięknie tą wieżę wydłubałeś .

Kołowiec też bajki , malowanko mógłbyś zacząć bez trału ale nie popędzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.