Skocz do zawartości

M3A1 Scout Car 1:35 by Kami


Kami

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam

Obicia skończone (malowane głównie pędzlami oraz gąbkami), mi się nawet podoba, ale niestety zdjęcia nie oddają niektórych smaczków...

Fotki:

fotka84.jpg

 

fotka85.jpg

 

fotka86.jpg

 

fotka87.jpg

 

fotka88.jpg

 

fotka89.jpg

 

fotka90.jpg

 

fotka91.jpg

 

fotka92.jpg

 

Jeszcze jedno... podstawka zapowiada się fajnie tylko zastanów się nad jakimiś dwoma figurantami... zamknie całość jak marzenie

Figurki są w planie (luknij na poprzedniej stronie jest koncepcja podstawki) tylko czekam na jakieś dostawy bo aktualnie są niedostępne

 

 

I chyba to tyle, jeśli nikt nie ma nic przeciwko to psiknę mat i zacznie się kurzenie - najpierw specyfikiem AK 022 a potem pigmentami itp.

 

 

 

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obicia skończone (malowane głównie pędzlami oraz gąbkami), mi się nawet podoba, ale niestety zdjęcia nie oddają niektórych smaczków...

Fotki:

 

Jeszcze jedno... podstawka zapowiada się fajnie tylko zastanów się nad jakimiś dwoma figurantami... zamknie całość jak marzenie

Figurki są w planie (luknij na poprzedniej stronie jest koncepcja podstawki) tylko czekam na jakieś dostawy bo aktualnie są niedostępne

 

 

I chyba to tyle, jeśli nikt nie ma nic przeciwko to psiknę mat i zacznie się kurzenie - najpierw specyfikiem AK 022 a potem pigmentami itp.

 

 

 

Pozdrawiam

Kamil

 

Faktycznie jest pisane o ochotnikach do podstawki

A ja nie mam nic przeciwko dalszej pracy... wszystko super wyszło bez najmniejszej przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie za motywację (i link)

Wolno, wolno, ale jest naprawdę ładny.

No z tempa prac jestem najmniej zadowolony, ale to praktycznie mój pierwszy model, więc staram się najpierw zgłębić każdą technikę, wypróbować, a dopiero potem na paluszkach skradam się do modelu W każdym razie szlak przetarty i kolejny model postaram się skończyć troszkę szybciej

 

 

Lecę malować uzbrojenie

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uzbrojenie zmalowane, szczerze mówiąc efekt zaskoczył mnie pozytywnie ale za to słońce się schowało i tradycyjnie na fotce nie widać choćby żmudnie malowanych el. drewnianych, na którymi spędziłem najwięcej czasu... no nic, może uwierzycie na słowo

 

fotka93.jpg

 

Jeszcze trochę i koniec, z pigmentami niestety na razie muszę się wstrzymać bo zabrakło terpentyny, ale żeby nie próżnować to może jakiś warsztat nowy wrzucę...

 

 

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uzbrojenie zmalowane, szczerze mówiąc efekt zaskoczył mnie pozytywnie ale za to słońce się schowało i tradycyjnie na fotce nie widać choćby żmudnie malowanych el. drewnianych, na którymi spędziłem najwięcej czasu... no nic, może uwierzycie na słowo

 

fotka93.jpg

 

Jeszcze trochę i koniec, z pigmentami niestety na razie muszę się wstrzymać bo zabrakło terpentyny, ale żeby nie próżnować to może jakiś warsztat nowy wrzucę...

 

 

Pozdrawiam

Kamil

 

No dawaj następny warsztat bo Twoje prace są dla mnie mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam

 

Mała niespodzianka, skończyłem Scouta

Maluje się jeszcze podstawka, 2 tobołki i może załatwię figurkę... No i galeria

 

fotka94.jpg

 

fotka95.jpg

 

fotka96.jpg

 

fotka97.jpg

 

fotka98.jpg

 

Ciekaw jestem Waszych opinii, jeszcze mogę dokonać drobnych poprawek jeśli coś zauważycie

 

 

 

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawierć lufę 30-ki i będzie cacy. Wspaniały model!

Dzięki, lufa jest nawiercona, widać trochę na pierwszym zdjęciu

 

 

Może ktoś jeszcze się wypowie? Taka cisza, że aż strach do galerii wrzucać Coś poprawić/zmienić/dodać/wyrzucić?

 

 

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

 

Szybka fotka z postępów prac:

fotka99.jpg

 

Jeszcze troszkę podziałam z terenem i chyba dosieję suchej trawki Polaka. Jak myślicie, dodać coś jeszcze? Może jakiś krzaczek? Termin konkursu goni, tak więc muszę się szybko zdecydować i coś domówić ewentualnie Liczę na waszą opinię

 

 

Wesołych Świąt!

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.