Skocz do zawartości

Banzai!!! Chi - ha (Tamiya+Eduard+Fruilmodel+MasterBox)


wiec4-13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie koleżanki i kolegów.

Chciałbym przedstawić moją ostatnią pracę czyli japoński czołg chi-ha z okresu walk na Pacyfiku.

Zapraszam do oglądania i komentowania

dscn4895v.jpg

dscn4896f.jpg

dscn4897g.jpg

dscn4901w.jpg

dscn4902c.jpg

dscn4904z.jpg

dscn4905j.jpg

dscn4908j.jpg

dscn4915.jpg

dscn4916.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny - oczy kukiełki nie są tragiczne, mocna przesada w stwierdzeniu Mierza i chciałbym aby dodał przepis na to wycieniowanie. Ja mogę ci podpowiedzieć taki przepis proponowany osobą które się uczą malować figurki. Żrenice bo z nimi jest największy problem należy lekko nakłuć ostrą igła. Patent ten stosuje mnóstwo figurkowców w przypadku kiedy rzeżba kukły jest taka sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny - oczy kukiełki nie są tragiczne, mocna przesada w stwierdzeniu Mierza i chciałbym aby dodał przepis na to wycieniowanie. Ja mogę ci podpowiedzieć taki przepis proponowany osobą które się uczą malować figurki. Żrenice bo z nimi jest największy problem należy lekko nakłuć ostrą igła. Patent ten stosuje mnóstwo figurkowców w przypadku kiedy rzeżba kukły jest taka sobie.

 

A widziałeś kitajca z takimi oczyma? To tylko moje subiektywna opinia. Początkowo oglądając model sądziłem, że to skala 1/72 i stąd mój zamysł z cieniowaniem zamiast malowaniem oczu. Dopiero gdy w tytule zauważyłem, że gąski są Friula, zorientowałem się, że to 1/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i przyjemny dla oka modelik. Bez nachalnego "brudzenia", a jednak wyglądający realistycznie (nie zabawkowo). Bushido man wygląda co prawdo trochę jak wampir, ale to jeszcze można wybaczyć.

 

Gratuluję i pozdrawiam!

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie tylko kamuflaż na japońskich czołgach malowano zawsze pędzlem czyli powinny być ostre przejścia. Kolejna rzecz która się rzuca w oczy nie pomalowania gwiazda z przodu wozu - niby pierdółka ale ZAWSZE była złota. To oznaka japońskich wojsk pancernych.

Tak czy siak gratuluję fajnego japońca w kolekcji i duże za temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziękuję wszystkim za komentarze.

W celu poprawy zgryzu u mojego samuraja przyglądałem mu się kilka razy i nijak nie mogę dość w jaki sposób na zdjęciu wyszedł tak jak wyszedł.

Co do kwestii "tragicznych oczu" to mam nadzieję, że kolega który to stwierdził zaprezentuje -dołączając materiał zdjęciowy- sposób na realistyczne pomalowanie tego elementu.

Jednocześnie postaram się zastosować do uwag odnośnie gwiazdy i kawałków trawy na gąsienicach.

Na zakończenie pozostaje mi jeszcze raz podziękować za wszystkie uwagi i komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.