Skocz do zawartości

T-34/76 Model 1943 Bitwa na Łuku Kurskim [1/48 HobbyBoss]


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

Modelik ładnie idzie do przodu i jest git malina tak trzymaj!!

Jednak moim skromnym zdaniem, gąsienica mogłaby troszkę odważniej opadać w miejscu braku koła, ale to tylko moje zdanie...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję za opinie

Krisownia - nie mój pomysł. To dość znany i stary trik. ;)

Andrzej2- Twoje zdanie jest jak najbardziej trafne, lecz za ten mały zwis musiałem przypłacić przerwą między ogniwkami która w sumie i tak, ze względu na ślady po wypychaczach na gąskach, zalepię błotem.

Przy większym zwicie brakło by mi ogniwek. Powiedzmy, że jakaś dziwna siła nadprzyrodzona ukształtowała tak ten zwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, plagiatować koła nie będę przy swoim przyszłym, ale też mi się marzy taki zmęczona walką "76-tka".

 

Czekam na malowanie i brudzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, plagiatować koła nie będę przy swoim przyszłym, ale też mi się marzy taki zmęczona walką "76-tka".

 

Czekam na malowanie i brudzenie!

 

Oj tam, oj tam - sam je plagiatowałem jak 50% innych rozwiązań modelarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzięki koledze skala72 pozyskałem dwie farbki podobne do odcienia koloru, który zamieściłem jakiś czas temu.

Są to farby Vallejo 70924 którą naniosłem na cały model oraz farba 70893 która posłużyła mi za lekkie cieniowanie. Ta pierwsza ma bardzo fajny kolorek. Farbami Vallejo jeszcze nigdy nie malowałem, lecz po tej próbie chyba będą moimi bazowymi farbami. Niestety fotki nie są dobre jeśli chodzi o kolory lecz baterie były na skraju wyczerpania. Jeszcze dziś zrobię lepsze.

 

dsc08541sx.jpg

dsc08542i.jpg

dsc08543y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Model dostał CM na detale, dwie warstwy sido, pierwszy wash z czarnej farby olejnej, mokre zacieki i plamy po oleju, suchy pędzel oraz mniejsze zacieki na burtach potem metalizer na siatki i inne detale. Wszystko jest w etapie schnięcia. Wieża jeszcze czeka na kalki. Czekam na ocenę!

 

dsc08550d.jpg

dsc08551w.jpg

dsc08553w.jpg

dsc08549h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest po prostu odbicie od błyszczącej powłoki, lampy z aparatu, ale trzeba trochę pomyśleć a nie pisać jeszcze zanim się ujrzy fotografie.

 

Jutro postaram się bardziej przybliżyć temat metalizera bo dziś już nie mam siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale trzeba trochę pomyśleć a nie pisać jeszcze zanim się ujrzy fotografie.

Nie bardzo kumam. Chodziło mi o to, że po południu miałeś tylko kolory bazowe a wieczorem już:

Witam!

Model dostał CM na detale, dwie warstwy sido, pierwszy wash z czarnej farby olejnej, mokre zacieki i plamy po oleju, suchy pędzel oraz mniejsze zacieki na burtach potem metalizer na siatki i inne detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie bo się wszystko pomieszało.

Chodziło mi o post Wicia1975 "Biała lufa"

Moja odpowiedz było do niego:

 

Nie to jest po prostu odbicie od błyszczącej powłoki, lampy z aparatu, ale trzeba trochę pomyśleć a nie pisać jeszcze zanim się ujrzy fotografie.

 

Tylko chyba napisaliśmy posta w tym samym momencie

Skala Ciebie się to też nie tyczyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala72 dzięki bo myślałem że ja tylko nie bardzo widze.

spoko, na pierwszy rzut oka wygląda na biały, ale ... to te cholerne lampki. Konrad się śpieszy (normalka) i zdjęcie jest jakie jest, ale albo model, albo gitesowe zdjęcia. Nie ma się co czepiać, że gdzieś, coś itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszę się - po prostu się nudzę i mam wolny czas. Wieża dostała 2 warstwy sido więc się świeci, fotki robię przy żarowym bo w nocy ciężko o dobrze światło.

Ma może ktoś fotki pierwszego wozu potwierdzające biały pas na wieży?

Kursk-t34.jpg

Foto pochodzi z wszechobecnego internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.