Skocz do zawartości

T-62 Trumpeter 1/35


analogic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jest jak żywy. A ta fakturka na wieży to brak słów. A to malowanie i subtelne brudzenie samo miodzio. Od kilku miesięcy korci mnie aby też taką piękność popełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki. Dopatrzyłem się drobnej nieścisłości. Osłona główki celownika nocnego ( czyli sam celownik ) jest ustawiona pod kątem w stosunku do osi armaty. Powinna być idealnie z osią. Nie spotkałem czegoś podobnego na wszystkich wozach z jakimi miałem do czynienia. Z technicznego punktu widzenia jest to po prostu nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki. Dopatrzyłem się drobnej nieścisłości. Osłona główki celownika nocnego ( czyli sam celownik ) jest ustawiona pod kątem w stosunku do osi armaty. Powinna być idealnie z osią. Nie spotkałem czegoś podobnego na wszystkich wozach z jakimi miałem do czynienia. Z technicznego punktu widzenia jest to po prostu nie możliwe.

 

 

Dzieki za uwage. Poprawilem. Dla tych co beda ten model skladac mala uwaga trzeba usunac kawalek plastiku aby mozna ten celownik obrocic do prawidlowej pozycji. Trumpeter zrobil to krzywo a modelarz krzywo wkleil...

labshury600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany T-62. Delikatny weathering sprawia, że nie nie jest ufajdany, a lekko używany.

 

Bardzo mi się to podoba!

 

Pozdrawiam

Kornik

Napisze szcerze ze mialem niedosyt z tym brudzingiem...ale skoro Wam sie podoba wiec tak zostanie .... i jest dobrze...

 

Umiar we wszystkich technikach, zaowocował pięknym efektem. Gratuluję! Na podstawkę go!

Tak podstawka powinna byc..i jakis gosc w wierzy...

 

No świetny ten model nic dodać nic ująć a brudzing na kołach jest kapitalny...

 

Ten sposob na brudzing na kolach to moj wymysl....: Rozrabiam pigment z utrwalaczem i rozpylam go aerografem po kolach lub gdziekolwiek. Z aerografu wyciagam igle bo pigment nie przechodzi przez dysze chyba ze ktos dysponuje duza dysza...UWAGA: bez igly bardzo obficie rozpyla wiec trzeba b.szybkie ruchy wykonywac. Nalezy pocwiczyc...nie jest to latwe na pierwszy raz...Po wyschnieciu wyglada bardzo naturalnie i tworzy cienka powloke "kurzu". Mozna go rownierz przetrzec wacikiem (zwilzonym rozcienczalnikiem do farb olejnych) w niektorych miejscach do koloru farby (jak juz dokladnie wyschnie). mozna to zauwazyc na kolach na moim modelu. Kurz tak jakby sie usadowil w zaglebieniu kol. Mozna rozne kolory pigmentow rozpylac jeden na drugi NP.ciemniejszy pierwszy i jasniejszy lekko na gore...itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.