Skocz do zawartości

T-34 STZ Model 1942. Zvezda 1/35


Zekar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję bardzo wszystkim za opinie na prawdę cieszę się, że malowanie się podoba,tym bardziej,że to mój pierwszy raz za aero .

Nie zaklejasz tych dziur między błotnikiem a wanną? Bardzo to widać przez siatki nad silnikiem

Wiesz co,nie bawiłem się z tym bo stwierdziłem,że jak przyjdą gąski to nic a nic nie będzie widać,ale jeszcze zobaczę jak to będzie wyglądało wszystko,może to pozaklejam jak będzie trzeba. A co do gąsek właśnie to zdecyduję się chyba na jakieś ogniwkowe plastki, Fruile na razie nie bardzo wchodzą w grę.

Juz nie mogę się doczekać

hehe,ostrzegam,że prace mogą troszkę zwolnić,sesja się zbliża wiadomo jak to jest,ale aż tak źle się nie zapowiada więc coś tam będę dłubał .

aż korci mnie żeby rozgrzebać następny warsztat z T-34 w roli głównej.

Teciaków nigdy dość ,ruszaj z robotą .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż korci mnie żeby rozgrzebać następny warsztat z T-34 w roli głównej.

 

Teciaków nigdy dość ,ruszaj z robotą .

 

Jednak się jeszcze wstrzymam.

Na razie mam inny priorytet, rozpocząłem nierówną walkę z 7TP.

Ale T-34 złożę na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,wybaczcie,że nie odpowiadałem przez tyle czasu .

To, że ja "nie widzę" i mam lenia nie zwalnia Cię z prac nad tym pięknym czołgiem - gdzie postępy?

Już się tłumaczę i wszystko wyjaśniam . Projekt nie umarł,spokojnie,niestety prace wstrzymałem na czas sesji i zaliczeń, bo nie lubię sklejać "z doskoku"(chociaż często inaczej się nie da). Ale jak tylko się ze wszystkim uporam i mój indeks zapełni się ocenami to wracam do roboty,czyli mam nadzieje,że już w następny weekend się uda.

wiem, wiem, wszyscy pobiegli do stanowiska z t-90 ,a o 34 to już chyba całkiem zapomnieli

Ee,nie,nie zapomnieli t-34 to jednak zawsze t-34 .

Pozdrawiam wszystkich co śledzą moją relację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,sesja zakończona,ja ruszam dalej z modelami . Wprawdzie w ten weekend symbolicznie ruszyłem do przodu,ale zawsze . Konkretnie to położyłem washa na koła. Wybrałem też w końcu schemat oznaczeń dla teciaka. Będzie to pojazd z nieustalonej jednostki frontu kalinińskiego.

beztytuujnz.jpg

Planuję zrobić szablony i namalować oznaczenia,zobaczymy jak to wyjdzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samą nauką człowiek żyje

Dokładnie,święte słowa

Co do efektów to może jutro wrzucę jakieś postępy, właśnie zasiadam do warsztatu

 

Ale do rzeczy.Bawiłem się trochę z tymi szablonami oznaczeń i chyba nie bardzo mi to wychodzi. Dlatego mam pytanie.Może ktoś posiada kalkomanie dla tego pojazdu,lub orientuje się gdzie można dostać takie kalki,o ile w ogóle takie istnieją? Szukałem,ale na razie nie znalazłem zestawu z takimi oznaczeniami. Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ciesze się,że się wam podobają moje wypociny .

ale żeby nie było za dobrze...

gdzie jest spaw wokół jarzma KM-u na przedniej płycie- się pytam

No więc pozostaje mi odpowiedzieć,że nie wiem,ale wtopa . Moje przeoczenie, zapomniałem o nim po prostu,hmm postaram się jakoś go dorobić.Dzięki za czujność .

A przy okazji - jakimi kolorkami było malowane?

Chwilowo Ci nie odpowiem na to pytanie,bo nie mam pod ręką mojego warsztatu z farbami,a nie pamiętam dokładnie numerów,jak będę w domu w weekend to napisze dokładnie jakie farby to były.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.