Skocz do zawartości

T-34 STZ Model 1942. Zvezda 1/35


Zekar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zviezda chyba tak robi swoje czołgi bo w ISie którego kleiłem też tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanko EXTRAŚNE!!ale co to za wloty powietrza pod kadłuben z obu stron??!!! lenistwo czy niedopatrzenie?

Kolega Zekar poszedł trochę na skróty. Wspominałem o tych dziurach .Ale może wspólnymi siłami coś jeszcze wskóramy. Szkoda zeby taka pierdoła psuła tak świetnie pomalowany model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może następny taki:

Następny będzie raczej niemiec, ale nie wykluczam,że popełnię kiedyś 85-piątkę .

co to za wloty powietrza pod kadłuben z obu stron??!!! lenistwo czy niedopatrzenie?
Wspominałem o tych dziurach .Ale może wspólnymi siłami coś jeszcze wskóramy.

Gdzieżby tam lenistwo . A tak na poważnie to co do dziur pod kadłubem stwierdziłem,że jak przyjdą gąski nie będzie widać. No ale w sumie może macie racje,lepiej to pozaklejać,żeby niespodzianki nie było na sam koniec .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,w ten weekend dużo nie udało mi się zrobić, miałem zamiar dokonać wszystkich poprawek na które zwróciliście mi uwagę,no ale niestety zabrakło czasu. Zacząłem natomiast składać gąski, które do mnie w końcu dotarły,jednak wymagają one jeszcze trochę korekty. A tak to na razie wychodzi:(na zdjęciach się troche poprzesuwały dlatego nie przylegają do kół.)

 

1000702w.jpg

 

1000701k.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, tutaj na fotach mi troszkę "odjechały" i nierówno wyszło,ale na pewno nad nimi popracuję bo mi się też ten efekt za bardzo nie widzi, dużo baboli zwłaszcza na zdjęciach teraz zauważam dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,trochę powalczyłem z czołgiem znowu,niestety wolno to idzie ale ważne,że do przodu.

Zakleiłem przestrzenie pomiędzy kadłubem a wanną,nałożyłem kalkomanie i usyfiłem wieże. Pobawiłem się też jeszcze trochę olejami. Czekają go jeszcze delikatne obicia,dorobienie spawu przy osłonie km i pigmenty. A tak delikwent się prezentuje aktualnie:

10007371.jpg

By zeekar at 2012-03-09

 

1000739e.jpg

By zeekar at 2012-03-09

 

1000740m.jpg

By zeekar at 2012-03-09

 

1000744m.jpg

By zeekar at 2012-03-09

Parę baboli jak zwykle wylazło na fotach,poprawi się

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Zaczyna mi się jakaś "moda na sukces" z tego wątku robić, no ale cóż,jak się tylko w weekendy może parę godzin modelowi poświęcić to tak jest.

Nie wiem czy przypadkiem przy dorabianiu tego spawu nie zniszczysz malowania.

Kurcze,no właśnie nie wiem jak się zabrać do tego,ale mam nadzieje,że jeszcze coś wykombinuje.

Tymczasem podziałałem,bardzo delikatnie,z pigmentami, została mi jeszcze wanna do "opigmentowania" i koła do poprawy chyba. Jakoś mi się na razie nie widzą.

 

1000756w.jpg

 

1000763ek.jpg

 

1000762ce.jpg

 

1000751a.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kolego Zekar może nie będę zbyt oryginalny jeśli powiem że model jest kozacki, ale tak właśnie uważam. Jeśli pozwolisz to będę się wzorował na Twojej pracy, gdy i ja będę "tworzył" takie cudo

 

P.S.

Będę PRÓBOWAŁ tworzyć takie cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,leń to był na początku...(w sumie to nadal jest ) ,ale później dopadł mnie tygrys... a konkretniej tygrys królewski (galeria wkrótce) i teciak jakoś poszedł na bok ostatnio,jedyne co zrobiłem to poprawiłem brudzenie kół co widać na fotkach. Jest też problem z gąskami, te ogniwka co miałem nie bardzo mi przypasowały a chwilowo nie stać mnie na kupno kolejnych gąsienic,więc czołg musi obejść się bez obuwia do czasu jakiegoś zastrzyku gotówki . Poza gąskami to model jest już prawie gotowy moim zdaniem,nie chce też za bardzo przedobrzyć. Ale czy jest wzorem do naśladowania to bym się zastanowił . No i parę fotek,może komuś się jakieś babole rzucą w oczy .

 

Koła po liftingu:

1000794n.jpg

By zeekar at 2012-04-15

I fotki całego modelu:

1000797it.jpg

By zeekar at 2012-04-15

 

1000796m.jpg

By zeekar at 2012-04-15

Aaa i zaznaczam,że właz kierowcy nie jest jeszcze na stale zamocowany,dlatego tak krzywo się ustawił.

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzięki wszystkim za te pochlebne opinie. Swoją drogą to zastanawiam się czy mu jeszcze paru gratów na błotniki nie dać,ale to się zobaczy co wygrzebie w złomie modelarskim.

A będziesz robił do niego jakąś podstawkę czy dioramę?

Hmm,niby coś tam kiedyś w tajemnicy zacząłem majstrować,jednak co z tego wyjdzie i kiedy to nie mam pojęcia,ale mam nadzieje,że w końcu stanie na jakiejś podstawce .

Coś czuję, że następy mój model to będzie trzydziestka czwórka.

No to czekamy teraz na twój warsztat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Problemy z aero,które uniemożliwiły mi ostatnio malowanie Hetzera zmobilizowały mnie do zakupu i założenia gąsienic tetce,w końcu .

Na razie to jeszcze przymiarka,teraz czeka je malowanie i brudzenie .

 

1001898m.jpg

 

1001901fz.jpg

 

1001900aw.jpg

 

1001894s.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.