Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A pro-po konkursu - w tym dziale zachęcam do spekulacji kto z jakim modelem chciałby wystartować oraz różnych komentarzy i wymiany poglądów na temat konkursu - z wyjątkiem pytań dt regulaminu ON ma oddzielny Topic;

 

mam tu na myśli również nie zaśmiecanie wątków osób które już przystąpiły do konkursu;

 

dziękuję serdecznie i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tematyce konkursu miesci sie kilka karetek, wiec i ja sie dolacze. Model zamowiony - Sokol w wersji TOPR (ech, gdyby gdzies byla Anakonda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, prawdziwy hardcore to nie urwane nogi czy rece tylko te minuty oczekiwania z przerazajacym wizgiem w tle ;)

 

Szkoda, ze Regal sie na konkurs nie nadaje, bo bede sie meczyl z dwoma gniotami na raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym dołączył do konkursu, ale przy tylu doświadczonych modelarzach miałbym niewielkie szanse nawet w STANDARD, a niestety ten poniżej wymaga przeróbki wersji (firmy konkursowe nie robią wersji F) i wchodzę w OPEN. No i wiedza o Migach też mizerna. Wiem, że to nie rodzime malowanie, ale coś z zagranicy też powinno być

6f5485f93c362d98.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o szanse ;)

 

Ja uzywam tego konkursu wylacznie po to, zeby sie zmobilizowac do zrobienia jakiegos modelu, ktorego normalnie bym szybko nie ruszyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie rodzime malowanie, ale coś z zagranicy też powinno być

 

bardzo fajny pomysł, zapraszam i życzę powodzenia, jak na razie mamy braki w klasie OPEN tak więc - super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno są Eduarda w 1:72 dedykowane dla HobbyBosa ale to MIG-15 szukaj w sklepach internetowych (zwłaszcza u sponsorów konkursu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem zamówiłem model razem z blaszkami i też przyłączam się do wspólnego sklejactwa.

 

 

Jarku bardzo się cieszę, że wystartujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że głosowałem na TAK , z chęcią bym stoczył bój z Piperem L 4 od KP pakowanym przez Master Crafta tylko że wersja kołowa nie dostępna w necie.

Chyba że ktoś w zabawkowym zauważy,lub zalega mu w szafie...

Nie ma ktoś na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja , tak z czystej ciekawości chciałem się zapytać co kierowało organizatorami, że wybrali AJ Model? Firmę która trzaska "model" z nie dokończonej (prototypowej?) formy Intecha. Przecież to co jest w pudle nie można nawet nazwać półproduktem. Przy sklejeniu tego w klasie standard, to można chyba tylko dostać wyróżnienie, że ktoś podjął się walki z tym gniotem. To już lepszym towarzystwem w tej trójcy byłby Intech, lub Aeroplast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pisłaem już wcześniej że dyskusje na temat wyboru tych firm były podjęte na podstawie rozmów z użytkownikami w temacie przedkonkursowym - ja akurat nie wymysliłem AJ model więc nie odpowiem ci na pytanie ale z całą stanowczościa mogę po raz kolejny potwierdzic iz konkurs został stworzony po to aby modele wykonywane w jego ramach stanowiły wyzwanie;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sklejeniu tego w klasie standard, to można chyba tylko dostać wyróżnienie, że ktoś podjął się walki z tym gniotem. .

Dla tego jest klasa OPEN ,zresztą praktycznie każdy zestaw z firm "dopuszczonych" do konkursu to nie lada wyzwanie i w/g mnie dyskusja na temat czemu ta a czemu tamta firma jest w tym momencie bez sensu ,regulamin ustalony zatwierdzony ,Konkurs rozpoczęty a w trakcie trwania nie zmienia się reguł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...regulamin ustalony zatwierdzony ,Konkurs rozpoczęty a w trakcie trwania nie zmienia się reguł.

 

 

święte słowa Robercie regulaminu trzeba pilnować

 

a tak przy okazji jak jestem na wizji chciałem pokazać model który ja zamierzałem zrobić jeszcze za czasów dewagacji na temat konkursu - nie kryje że chciałbym aby ktoś się może podjał zrobienia tej maszyny

 

d92c03e13fae874cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.