Skocz do zawartości

[OPEN] MiG 21 R nr/b 1311,1 esk.32 plrt Sochaczew /Plastyk/


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdybym wcześniej wiedział... Mam chyba jeszcze w pudłach kopyto od tłoczenia do PDFa. Ta sama kabina. Składała się z dwóch warstw: wierzchnia kompletna i wewnętrzna- sama rama. Do tego osprzęt. Rama zewnętrzna to grubo nałożona warstwa farby. A tak to wyszło. Nie patrz na kurz, poza tym to model sprzed kilkunastu lat chyba...

imgp3941.jpg

imgp3944l.jpg

imgp3945.jpg

imgp3947j.jpg

Tak to mi wyszło. Taka kabinka to kwestia dwóch godzin pracy. Poza tym do formowania mam skrzynkę, którą podłączam do odkurzacza z perforowanym górnym deklem. Układam kopyto na to nakładam folię w ramce i nagrzewam nagrzewnicą. Pięknie się formują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten brązowo-rdzawy wash byłby karalny na latającym samolocie. Nie za takie rdzawe plamy można było dostać "działę". Jeśli już to odcienie szarości.

 

Ten na zdjęciu stoi prawie 15 lat pod chmurką i rudych plam nie widać:

 

Mig-21R20Fishbed20ex20Pol_AF2011252000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wyszło zajebiście! Ale tak jak Jarekk wydaje mi się, że ta rdza jest zbyt kontrowersyjna. W samolocie będącym w czynnej służbie taki stan byłby niedopuszczalny. Chyba, że mialeś taki zamiar zrobić zamieszanie na forum Ogólnie teraz tylko musisz czekać, które miejsce na pudle dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie jest rdza ! łosz jest wpadający w brąz zreszta taki sam jak na pozostałych moich pracach ,to ,ze wygląda jak rdzawe zacieki to wina zdjęć ,oświetlenie a raczej jego brak /foty w kuchni przy dwóch kuchennych halogenach 20W kazdy ,balans bieli daje dupy zobaczcie na kolor kokpitu :na żywo jest wpadający w zielen a na dwóch pierwszych wpada w niebieski na ostatnim przedstawia prawdziwy kolor.

Poczekajcie na galerie zrobie /postaram/sie zrobić dobre zdjęcia ,zapewniam was że na żywo nie ma nic "rudego" na modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie na galerie zrobie /postaram/sie zrobić dobre zdjęcia ,zapewniam was że na żywo nie ma nic "rudego" na modelu

No to trochę mnie uspokoiłeś Na tych fotach to troche wygląda jak zacieki rdzy na U-bocie który zatopił już ze 100tyś tonażu

W takim razie czekamy na galerie

Oj będzie się działo przy głosowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert

Zrób ładniejsze zdjęcia.Bo albo to wina światła , albo wydaje mi się ze ten zasobnik jest troche za wielki .W porównaniu do kadłuba samolotu to wygląda na trochę za wysoki.Albo ja muszę zmienić szkła w okularach .Tak ogólnie samolot ładny , tylko ten "baniak "mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.