Skocz do zawartości

[OPEN] MiG 21 R nr/b 1311,1 esk.32 plrt Sochaczew /Plastyk/


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za krótki w tylnej i trochę w przedniej części.tak się dopytuję o te zasobniki bo Pavla zgodnością z oryginałem też nie grzeszy i jeśli z Condora przedstawiają podobny poziom to przy okazji za tą samą kwotę bedę miał płatowiec "Bisa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bij ! ;) W jakimś watku o 21 wspominałem o produktach Pavli oraz Condora .Sa 2 /dwa/ wypuski zasobnikow Pavli ,pierwszy na podstawie planow ze 4+ i te sa do pupy ,drugi wypusk to kompilacja starego wypusku Condora i jest lepiej ,nie tak jak na planach p.Sobocinskiego ,ale znacznie lepiej .

Ta wypraska to Condor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Robercie, nie dziel włosa na czworo, bo popadniesz w przesadyzm. Roztkliwiać się zacząłeś nad wymiarami zasobnika, gdy tymczasem sam model ma kupę błędów. To tak, jakbyś do samochodu Syrena chciał klimę od Merola wstawić. Lep to wszystko do kupy i nie patrz na 3 mm, bo zwariujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mariuszu nie roztkwilam się nad zasobnikiem jak to określiłeś tylko dopytuje o nie bo jeśli są na podobnym poziomie to za tęsamo cene 16zł mogę miec i zasobniki i Miga 21 Bis pisałem o tym ale widać nie doczytałeś

 

dopytuję o te zasobniki bo Pavla zgodnością z oryginałem też nie grzeszy i jeśli z Condora przedstawiają podobny poziom to przy okazji za tą samą kwotę bedę miał płatowiec "Bisa"

 

gdy tymczasem sam model ma kupę błędów.

jakich bo z tego co mi wiadomo to najlepiej leżący 21 w planach

 

A po za tym to jeśli w niego wkładam sporo kasy to i chcę żeby był podobny do eRa

 

Spokojnie z tym klejeniem to nie wyścigi a konkurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich bo z tego co mi wiadomo to najlepiej leżący 21 w planach

To, że leży w planach, to niech sobie leży. Chwała mu za to.

Poczekam jak dojdziesz do zlepiania bryły- usuwania owego pampersa pod kadłubem, walki z garbem, owiewkami przy skrzydłach i wreszcie osłonie kabiny. W sumie drobnostki...

 

Niemniej właśnie to świadczy o modelu jaki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz ,o większości nie domagań tego zestawu jestem świadom a o innych zobaczymy w praniu,Tak naprawdę to jedyny MF bo ten z Fujimi/oczywiście po przeróbce/ też nie jest ideałem jego k-b przedstawia wiele do życzenia pomimo bardzo fajnego detalu.

 

Pampers już dawno poszedł w zapomnienie /2 strona wątku/

 

dsc07524ny.jpg

 

tak samo owiewki nad usterzeniem,zrobię nowe ,co do owiewek nad skrzydłami to tak jak sklejałem Revella,Bilka,Zvezdę i Fujimi to w każdym one są inne w tym przypadku trochę je odchudzę i myślę ,że będą akceptowalne ,z garbem to nie wiem co masz na myśli bo jak pamietam przy oryginalnym KP nie było problemu jedyne miejsce to zaszpachlowanie w pobliżu st.pionowego i to z jednej strony a z osłoną to zobaczymy ale i tak będzie otwarta więc pasować nie musi aby wiatrochron był ok.Wszystkie wloty wymienię na Airesowe na pewno poprawią wygląd modelu

chwyty1350.jpg

 

Pojemnik spadochronu już przeszczepiony z oryginalnego KP ,płetwa odcięta i tylko się zastanawiam nad tą

petwa1350.jpg

 

albo z Bilka pozostałość po pfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No cóż - bardzo podobają mi się Twoje warsztaty - jeśli miłabym obstawiać Twoją profesję wybrałbym Historyka albo kogoś z Policji zwłaszcza z wydziału śledczego - ja jestem po prostu modelarzem (księgowy) ale dochodzenie , które prowadzisz w przypadku Twoich modeli nie ma sobie równych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.