Skocz do zawartości

[OPEN] MiG 21 R nr/b 1311,1 esk.32 plrt Sochaczew /Plastyk/


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proponuję na dajniku ciśnienia (poniżej owiewki) wstawić kawałek igły iniekcyjnej. Robercie! SUPER!!! Ja nie zdążę...
Dzieki Bogdan ,zepnij posladki i dasz rade ze spitem .Zobaczę z tym zapasowym ocp jak uda mi sie odciąć ten plastikowy to podmienie ,OCP jest cały z igieł .

 

Nie zapomnij o osłonie kabla do zasobnika.

 

Nie zapomnę zrobie z folii te okienka pod aparaty i coś podumam z kasetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie jestem migologiem (w ogóle zajęcie się jednym typem uwstecznia), ale podoba mi ten eR . Właśnie dlatego, że eR - bo mało kto się za to bierze, ale też dlatego, że z fotek wynika, że model dość poprawnie zachowuje sylwetkę. Skoryguj mnie Robercie jeśli się mylę. Tak w ogóle to zdążysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model dość poprawnie zachowuje sylwetkę. Skoryguj mnie Robercie jeśli się mylę. Tak w ogóle to zdążysz?

 

w/g mnie zachowuje ale to mój model i wolał bym ,że by wypowiedzieli się znający tę maszynę np.Jarek /zaglądał i nic nie pisał więc chyba ok/ ,Mariusz i kilku innych

 

Mikołaj czy zdążę ? powiem tak :założyłem się sam ze sobą że dam radę i wierzę ,że mi się uda

/nie gonię nic na siłę ,normalne nieśpieszne tempo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Robert da radę

 

Dzieki za wiarę

 

Działam dalej

 

Dorobione IFF tradycyjnie z włosia szczoteczki do zębów ,osłona wiązki przewodów od kontenera do luku z akumulatorem,osłona samego luku z folii, osłony luków w kontenerze z papieru nasączonego CA/podpatrzyłem u fiedotowa / osłony podwozia głównego i przedniego z zestawu Zvezdy ,wszystkie wloty z Fujimi ,odgromniki na skrzydłach.Kabina oczywiście do przemalowania .Dzisiaj w planie był surfacer i czarny błyszczący ale już nie dałem rady.

 

dsc07756f.jpg

dsc07759o.jpg

dsc07760ym.jpg

dsc07761c.jpg

dsc07762wl.jpg

dsc07763s.jpg

dsc07764u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jarek ,jutro luki podmienię

 

Wracając do Syreny to bardziej wzorowałem się na powyższym zdjęciu niż na planach ale tak czy siak żałuje ,że kupiłem tego eRa z Condora bo kontenery i anteny są totalnie skopane ,nie miałem w ręku Pavli ale może jest lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda revell.

 

Robert wątpie żeby Pavla była lepsza,a poza tym to jest skala 1:72 i nikt z tego ideału nie zrobi.

Pozdrowienia i szybkiego ukończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Marcinie tutaj się mylisz. W skali 1/72 można wykonać na prawdę cuda. Zależy to tylko od umiejętności technologicznych jak i manualnych, oraz przede wszystkim chęci i czasu. Przykładem tego może być nasz kolega modelarz Andrzej Ziober z swoją kolekcją wykonanych modeli. Sam robię Miga-21 w skali 1/72 i nie narzekam na brak szczegółów jakie można zrobić w tej skali. Model Roberta także ją reprezentuje. Gdyż zauważyłem,że od pewnego czasu każdy jego 21-szy jest na wyższym szczeblu wykonania. I tak trzymaj Robercie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.