Skocz do zawartości

[OPEN] MiG 21 R nr/b 1311,1 esk.32 plrt Sochaczew /Plastyk/


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziekuje Panowie

 

Kolejny krok zbliżający moją eRką do galerii, podkład z surfacera,czarny błyszczący i metalizer Gunze Aluminium ,lekkie cieniowanie stalowym, osłony :zielony Tamiya Nato Green ,dojdą jeszcze pozostałe anteny ,położony gloss z Pactry ,jutro kalki i łosz.

 

48123912.jpg

22789480.jpg

22420238.jpg

82082267.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie rozwierciłeś tylnych wlotów powietrza!

 

Nie mam takich wierteł ale dopilnuję ,że by wygladały na rozwiercone

 

Światłe i anteny będę pilnował.

 

Nie watpię ,mam twoja rozpiske z antenami

 

Przewód na przedniej goleni wygląda na bardzo gruby.

 

Nie az tak strasznie ,ale to najcieńszy drucik cynowy jaki posiadam

 

Ogólnie super.

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spędziłem ponad 3 godziny na klejenie kalek :napisów eksploatacyjnych ,nakleiłem ich ponad 30 szt ,jutro jeszcze kilka na górę płatów ,oczywiście to mały ułamek tego co jest na samolocie /przy okazji dogłębne studiowanie fotografii oryginalnych płatowców / numery i godła :pułku i eskadry ,to kalki Marcina /Cinekf/ jeszcze raz dzięki .

Koła tylko na blutaku i nie dokończone.

 

35222692.jpg

82917418.jpg

88588105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządny eR. Widać, wcale nie trzeba kosmicznych zestawów, żeby mieć ładny model. Dwa pytania: czy szachownice nie mają lekko za wąskich obwódek (pozwoliłem sobie spytać, bo wziąłem nawet specjalnie do ręki monografię 32 Pułku i mam takie niejasne wrażenie)? czy cyfry numeru takt. mają niewielkie białe obrzeża czy jeno to się na fotkach tak wydaje? No i póki czas - to zgadzam się z Jarkiem - wymień ten kabel przy przedniej goleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj

 

1.Szachownice z zestawu Condora ,nawet nie zastanawiałem się nad tymi obwódkami ale chyba są OK a jeśli nie to jakieś setne mm

2.Kabel jutro spróbuje wyrwać ale boje się ,że goleń ułamę a to już by była katastrofa na finiszu

3.Cyfry n/t nie maja białej obwódki a przesuniecie białego poddruku ale widoczne to jest na fotografiach robionych z przodu ,normalnie nie widoczne na srebrnej bazie na ciemnym kamo był by juz problem.

 

Kornik dzięki ,co do cierpliwości to czasami brak ale spinam 4 litery i idę na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak go sobie jeszcze teraz oglądam i muszę Cię pochwalić za metalizer. Bardzo ładnie siadł !

Dzięki jeszcze raz,Metalizer z Gunze ten do polerowania kładziony na czarny połysk /ale w koncu chyba kupie super metalic cena kosmos ale jakość /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szachownicy - szerokość 50 cm (...)Znakiem wojskowych statków powietrznych jest biało-czerwona szachownica lotnicza o barwach Rzeczypospolitej Polskiej, podzielona na cztery równe pola ze skrajami o naprzemiennych barwach. Stosunek szerokości skraju do długości krawędzi pola szachownicy lotniczej wynosi 1:5 (...).

 

Wydaje mi sie, ze widzę białą obwódkę na cyfrach (już było ).

 

Nadal model nie ma anten Syreny.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię, kiedy mamy tak naoczny dowód, że nie tylko Tamigawa pozwala na wykonanie porządnego modelu . A dlaczego chowasz przed nami osłonę kabiny i dzióbek?

I druga rzecz: piszesz, że w planach drugi eR - ja nie bardzo wyobrażam sobie ponowne branie się za ten sam model po takim maratonie, nawet jeśli będą rozdzielone Sokołem, Iskrą itp.

Kiedy galeria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj

Można z tego zestawu zrobic ładny model ale jak pokazał warsztat to cierniowa droga ,sporo rzezby i sporo podmienionych elementów ,drugiego zrobie z Fujimi albo ze Zvezdowego Bisa plus garb QB ,plastyka raczej nie ruszę /mam jeszcze jednego w pudle/

 

Dzióbek czeka na wklejenie ale to chce zrobić po zabiegach upiększających a osłona kabiny czeka na malunki zwlekam z nią bo za jednym zamachem machnę kokpit ,dzisiaj ja oszlifowałem i wypolerowałem pasta TEMPO .

Sesja w w oswietleniu dziennym planowana była na jutro ale raczej nie wypali,poniedziałek cały dzien w fabryce to może w atelie pstryknę jakieś foto a reszte we wtorek i wtedy galeria/taki plan a jak wyjdzie to zobaczymy /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.