Skocz do zawartości

RWD 5 Legun I ZTS


jarek38

Rekomendowane odpowiedzi

Mały ups! Model pomalowany Grey primerem od MM i schnie już to draństwo trzeci dzień. Zna ktoś z was sposób na przyspieszenie schnięcia? Poniżej kilka fotek.

37893750ff8a15e9m.jpg 7683361381429316m.jpg 6c1480755a42a6dam.jpg ca46d5526a20fbf8m.jpg b44ac0469354eeaem.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie używam tego 'roztworu' ale mialem podobną historię z innym produktem MM obawiam się, żę trzba przetrzeć to jakimś wamodem i zarzucić coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczę również że się poddasz

Tombie01, niedoczekanie, walczę dalej, dziś od 21 mam free i stoczę z nim decydującą rundę Do jutra do północy mam czas, nieprawdaż?

Sorki, ale na fotki warsztatowe nie ma już czasu, postaram się w miarę możliwości pstrykać i uzupełnię, ale już po galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania za wspólną zabawę dla organizatorów i biorących udział. Dzięki konkursowi powstało kilka ładnych modeli, które normalnie by leżały z tyłu szafy i czekały na wenę twórczą.

Proszę o przeniesienie wątku do warsztatu "zwykłego", czas jest nieubłagany i cały czas płynie, a model jest wymagający. Dziękuję wszystkim pomocnikom i zapraszam do warsztatu poza konkursowego.

74d13aff5ed9f118m.jpg 749c81e45882eb85m.jpg 6a46fe344505a908m.jpg ccc126ba10b0c19dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno się mówi, liczyłem na tego amlucha w finale, ale faktycznie podniosłeś sobie poprzeczkę z waloryzacją i zacnie, dlatego będę zaglądał do Twojego warsztatu i dopingował, a jak by Ci się zdażyło zapomnieć o tym RWD - to Ci przypomnę

 

pozdrawiam i dziękuję za wspólną zabawę

 

Tomek

 

PS-nie wiem jeszcze jak będziemy przenosić niedokończone warsztaty - będziemy musieli to omówić z administratorami forum, postaram się aby taka informacja pojawiła sie w 'Rozmowach ogólnych'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj, musisz zgodzić się drzwi chciałem zamknąć z dwóch powodów;

- kurz, po tym co napisał Fiedotow, postanowiłem zamknąć

- linia samolotu, jest tak piękna, szkoda zaburzać.

Co do Paprykarza, to zobaczę czy czas mi pozwoli, a jaczek służy mi - o rany zlinczuje mnie - za złomek do prób wszelakiego rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszynka

 

Szkoda, że nie zdążyłeś w konkursie, ale z drugiej strony będziesz miał więcej czasu na eleganckie wykończenie Leguna.

 

Trzymam kciuki za pomyślną końcówkę

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, boję się wykończenia. Na fotkach różnych piątek nie widać praktycznie zużycia, nawet farba nie odpryskuje z metalowych części, na dzień dzisiejszy chcę zrobić wash i przykurzyć ten konkretny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie widać na oryginałach frontowego brudzenia, to może nie warto raczyć modelu kurzem i klasycznym łoszem. Przecież były w historii zadbane samoloty . Delikatnie przepolerować, trochę może oponki i starczy. Nie wiem jak inni, ale ja nie uważam brudzenia - zwłaszcza co do modelu zadbanego samolotu cywilnego - za obowiązek. Śliczny ten RWD - szkoda, że schowałeś kratowniczkę - ale linia to linia - w pełni to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu Leguna z Lublinka widać, że samolot stracił swój połysk, czyli nikt go nie pucował w tych pierwszych dniach wojny, a i zdjęcie pewnie robione pod koniec września. Na modelu będą szachownice i zamalowana rejestracja, dlatego chcę go pokazać zmatowiałego z przebijającym połyskiem na okapotowaniu. Faktycznie, to co wydarzyło się wewnątrz kabinki, stało się w 90% niewidoczne, trudno, może 5 bis otworzę, przemyślę to jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.