Skocz do zawartości

T-34


mateusz kumorek

Rekomendowane odpowiedzi

Brudzenie nawet całkiem całkiem, ale za dużo. Jest takie jednolite i jak dla mnie zły odcień-jakiś taki róż.

Lepiej wyglądałby piaskowy itp. Gąski też słabe-ale to już nie twoja wina-Zvezda. Podoba mi się figurka i imitacja drzewa na skrzynce. Ale jest już dużo lepiej

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak-oglądałem przed chwilą Twojego poprzedniego jeepa. Postęp jest ogromny Bardzo ładnie położone kalki. co do brudzenia to rzeczywiście jednolite. Ale wielkie brawa za próby i podjęcie wyzwania. Rozwijasz się bardzo dobrze . Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię przede mszystkim zrób zdjęcia na jakimś jednolitym tle. Myślę, że gdyby były lepsze zdjęcia model wyglądałby dużo atrakcyjniej. Ogólnie model nie wygląda źle. Natomiast figurka, tu musisz jeszcze dużo ćwiczyć. Sam nie jestem mistrzem w robieniu figurek. Jest to sztuka dla bardziej zaawansowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, zrob zdjecia na jednolitym tle najlepiej w dziennym swietle (chyba ze go ladnie oswietlisz sztucznym). Zapomnij o lampie blyskowej bo potem wszystko jest plaskie a kolory sa przeklamane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak-oglądałem przed chwilą Twojego poprzedniego jeepa. Postęp jest ogromny Bardzo ładnie położone kalki. co do brudzenia to rzeczywiście jednolite. Ale wielkie brawa za próby i podjęcie wyzwania. Rozwijasz się bardzo dobrze . Powodzenia i pozdrawiam.

Dziękować,dziękować ale to niesą kalki to moja twurczość namalowana ,a na kalce pisze to samo ale zbyt czysto więc postanowiłem to namalować i cyferki też...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farba biała+ ninimalnie piaswkowego i pędzelek 003 xD

A drewno to taki orginalny pomysł ,otóż maluje skrzynke na biało ,następnie kolorem piaskowym ,oraz brązowym struktóre drewna.A na zakończenie; kiedyś kupiłem ciemny pomarańczowy glos, ale ta wydzielina z farby opadła a na górze jest jakaś esensja i ja nie mięszam tej farby tylko całość maluje tą esensją.Efekt wyśmienity ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopie ale jak czytam jak piszesz słowa "twurczość" czy "struktóre", "mięszam" to ja bym proponował zacząć poprawnie pisać. To że robiłeś napisy na wieży sam chwała ci za to, ale tak jak pisze Andrzej powinno być "Za Stalina". Że akurat tak jest w schemacie malowania, to tym nie masz co się sugerować. Wiele firm modelarskich schematy malowania traktuje bardzo luźno. Dlatego dobrze jest sugerować się konkretnym zdjęciem konkretnego pojazdu. O gąskach w tym modelu nie ma co pisać. Takie do niego robiła Zvezda i nic na to nie poradzisz. W nowszych modelach Zvezdy są one o niebo lepsze. Moim zdaniem figurkę możesz wyrzucić. Nie pasuje do w sumie nie źle wykonanego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kalkach Zvezdy nie ma błędu, u mnie jak byk było "ZA Stalina", w całości. Poza tym to rosyjska firma, raczej ciężko, żeby nie znali ojczystego języka...

Dzięki,za komentarze .Jestem zadowolony i nie jestem chłopem ,ponieważ mam tylko 14 lat.A codo robienia błędòw ,to sie staram i nieobchodzi mnie zdanie na ten temat...

To się staraj, ale zdanie innych Cię powinno obchodzić, skoro piszesz na forum. Jest word, w przeglądarkach jest poprawianie błędów, nie każdy mam ochotę czytać kwiatki jak "Żeka"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, powiem wprost: męczy czytanie postów z błędami i odpowiadanie na nie. Po prostu - to wyraz szacunku do innych użytkowników. Na maturze czy innym egzaminie też powiesz, ze Cię to nie dotyczy?

Brudzenie czołgu fajne, na figurce bym się jeszcze poznęcał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.