Skocz do zawartości

[Warsztat] F-16I SUFA (konwersja modelu Italeri 1:48)


Marek Świderski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O super model wyjdzie !!:) Bardzo podoba mi sie dysza i imitacja 1 stopnia spreżarki. Szkoda tylko że nie zostały pokazane zdjecia kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedziałem, że człowiek opanował sprawy manualne do tego stopna

żeby zrobić coś tak... tak... nie wiem jakiego słowa uzyć. Twoje modele są świetne! Powinieneś robić modele w większej skali (1:32) Jest przy nich więcej roboty, ale i efekt jeszcze lepszy, chociaż moja głowa chyba nie potrafi sobie wyobrazić, że mógłby być piękniejszy przejaw modelarstwa plastikowego... Szacun wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kurat Też jestem w czasie budowy F-16 C w skali 1/48 ale takich przeróbek to ja nie robiłem . bo troche mi szkoda kasy na zywice . i sam to dorabiam .nie długo bedzie koniec . bo model robiłem 2.5 roku i jeszcze małe poprawki i malowanie i koniec . Ale twój jest ładniejszy najbardziej lubie modele pootwierane i nie robione z pudełka . I to mi saie podoba . pozdrowienia Piekny model . czekam na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem u Marka i widziałem jego Sufę na żywo. No i teraz mam problem, bo szczęka została u niego w Kołczygłowach, a Słupsk to 30 km dalej i nie mam czym gryźć

 

A tak poważnie - to co Marek robi rzuca na kolana. Zdjęcia tego nie oddadzą. To co zrobił z prowadnicami na pylonach uzbrojenia to już nie zegarmistrzostwo - to mikrokosmos. Wielkie uznanie

 

Pozdrawiam

sokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam Marku że zajmuję twój temat ale tam gdzie ja umieściłem to co chcę się dowiedzieć rzadko ktoś tak zagląda więc postanowiłem tutaj to zamieścić. A mianowicie chodzi o...

 

Żeby zrobić Polskiego Jastrzębia może być ten model- jeśli nie ten to jaki??

http://www.modele.oh.pl/s/Italeri_F-16_C/D_Night_Falcon,12355.html

- co trzeba zmienić w tym modelu, jeśli jest taka konieczność

Może inny model lepiej się nadaje. Zależy mi żeby był w skali 1:48 bo ten jest w 72

Neutral

(....)aaaaa żeby nie zaśmiecać tego tematy może ktoś mi odp na priv??

 

I jeszcze raz przepraszam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.