Skocz do zawartości

pz.IIIE Dragon 1:35


ups

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na innym forum męczyli mnie o strzały z pędzla i umęczyli:P

 

 

Zrobiłem delikatne rozbryski i dodałem mokre zacieki.

Bandaże będę przecierał także , nie zwracajcie uwagi , że dostały trochę.

 

76963534.jpg

 

53142767.jpg

 

93503732.jpg

 

55106478.jpg

 

 

19586146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko...tyle ze 'strzaly z pedzla' pobrudzily ci nieco klamoty na blotnikach i kadlub a to juz nieco gorzej. Mysle ze mam juz sie az tak nie chlapalo

 

Dol wanny bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostać friule Friulmodel ATL-02 jest niemożliwością aktualnie w Polsce. Podobno dystrybutor na Polskę się wycofał ze współpracy z Węgrami , bo ci warunki współpracy nie do przyjęcia narzucili. Także generalnie kicha straszna może być z gąskami wogóle. Ma ktoś odsprzedać do wczesnej III ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo.

Po takim info to raczej nikt nie odsprzeda.

Z tego co ja usłyszłem to poprosztu panom z friulmodel już się niechce. Kaske mają z innych źródeł a gąski to produkt "przy okazji".

Minimalne zamówienie (dla hurtu po starych cenach) to bodaj 600 albo 800 kompletów.

Niezłą kase trzeba zablokować i trafić z asortymentem.

Mam nadzieje na prawa rynku. Ktoś zobaczy sznse i zapełni nisze.

 

A III wygląda coraz lepiej. Miałem mieszane uczucia po "gołym malunku" a tu wychodzi

 

ukłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostać friule Friulmodel ATL-02 jest niemożliwością aktualnie w Polsce. Podobno dystrybutor na Polskę się wycofał ze współpracy z Węgrami , bo ci warunki współpracy nie do przyjęcia narzucili. Także generalnie kicha straszna może być z gąskami wogóle. Ma ktoś odsprzedać do wczesnej III ???

 

Ja mam dokładnie ten sam problem z gąskami do 7TP. W dwóch sklepach powiedziano mi, że dystrybutor wycofał się ze współpracy z Friulmodel ze względu na warunki jakie Węgrzy postawili w tym roku.

Pozostaję czekać. Może ktoś wejdzie w lukę na rynku.

 

EDIT

Bym zapomniał.

Znalazłem alternatywę dla Friula ale nie wiem czy są dostępne gdzieś w Polsce.

http://www.importhobby.com/sku338401_spade_ace_spade_ace_sat-35032_german_iii_iv_early-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Idąc za namową Kolegów

 

 

Przed czarami

71420564.jpg

 

 

 

Po

86160035.jpg

 

 

Składanie friuli to masakra i nigdy do niego nie przywyknę, wszystkie ogniwka trzeba niestety rozwiercać , żeby w miarę sprawnie sie składało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty???? Friule to bajka w porownaniu z niektorymi np z AVF...to dopiero masakra, kazde ogniwo szlifowane, malowane brudzone osoblo i na koncu skladane do kupy tak zeby sie nie rozwalilo....Friulki to zabawa dla niegrzecznych dziewczynek - z odpowiednim wiertelkiem mzna to robic ogladajac M- jak milosc czy Tomasza Lisa na zywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to się nie rozlatują jak plastikowe.

 

Moje się nie rozlatują- stary Dragon/Revell- model i gąsienice. Mam takich jeszcze parę.

 

 

Uwaga: żeby nie było...

Ta taśma na Schuzenach to tymczasowo założona centralna ich część w celu "wycentrowania" całej osłony. A więc- prace w toku...

 

img1137ky.jpg

 

Friulki są OK, ale współczesnym Magic Trackom też nic nie brakuje...

 

No.... model trochę ulepszam (tzn. apgrejduję- Fe!, co za słowo)....

 

A sama walka z tematem bardzo interesująca...

Kibicuję!!!

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.