Skocz do zawartości

pz.IIIE Dragon 1:35


ups

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydechy to tylko podkład pod pimenty, którymi bedą wykańczane. Też mi się wydawało , że z obiciami dałem czadu ale właśnie położyłem kolejny raz filtr szary, pójdzie jeszcze raz wieczorem wash, na to z kolei zacieki i pigmenty więc myślę , że aby na końcu obicia były widoczne trzeba z nimi trochę przesadzić na tym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak obiłem model stwierdziłem , że trzeba to młotkowanie lekko zgasić i poleciałem z filtrem warm gray miga, następnie jeszcze raz wash jakiś w miarę ciemny. Dzisiaj pobawiłem się preparatami AK robiąc różne zacieki , niestety nie mam jeszcze wprawy z tymi specyfikami i wyszło jak wyszło. Fotki pokazały o których kreskach zapomniałem (pionowa płyta czołowa , ta z km-em na przykład ) i przetarłem je przed momentem.

 

Fotki:

 

58290085.jpg

 

63170818.jpg

 

84401167.jpg

 

32956567.jpg

 

27117421.jpg

 

 

 

Schnie , jak wyschnie pójdzie chyba matowy lakier i zacznę z pigmentami naukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja robocza kurzenia także jeszcze wszystko może się przytrafić. Poszalałem i teraz będę zmywał gdzieniegdzie , może jeszczę trochę zróznicuję kolor pigmentów. Popracuje też nad wydechami. Jak będę zadowolony z pigmentów porobię kilka mokrych zacieków na układzie jezdnym, wejdę pędzelkiem i aero co by małe plamki porobić i poplamie trochę od paliwa górę.

 

 

15831989.jpg

 

 

20668004.jpg

 

 

15185030.jpg

 

 

23414966.jpg

 

 

Jak widać w niektórych miejscach jeszcze schnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę starłem pigmentów. Sam nie wiem w jakim kierunku dalej iść. Zastanawiam się czy delikatnie z pędzelkiem i aero ciapek w okolicę zawieszenie nie dać. Będą też pojedyńcze mokre zacieki.

 

Teraz wygląda to tak.

 

 

14773267.jpg

 

97985392.jpg

 

52678310.jpg

 

80238438.jpg

 

68179967.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bardzo fajnie, ale albo gora jest za bardzo utyrana w stosunku do podwozia, albo ( co bardziej prawdopodobne ) trzeba dodac pigmentow na podwoziu, w calych okolicach gdzie sa kola i rolki podtrzymujace rozpoznanie koloru farby jaka ma pojazd powinno byc w praktyce niemozliwe, przynajmniej przy takim weteranie jak ten. ps ale nawet jak tego nie zrobisz to i tak mi sie podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo czyscioch to to nie jest ale wydlada smacznie! podoba mi sie. Fajnie ze poscierales nieco nad zawieszeniem - teraz wyglada naturalniej.

 

Tak jak napisal Rafal - idzie w dobra strone ale juz go wiecej nie brudz. Powycieraj,moze zroznicuj kolor ale juz wiecej nie dodawaj. tak jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.