Jump to content

SAS Jeep 1:35


remek1220
 Share

Recommended Posts

Całkiem nieźle wykonany Jeep. Jedne rzeczy, które mi nie pasują to brak klosza reflektora z przodu oraz kolor ładownicy i plecaków (large Pack) i chlebaków (small pack) przytroczonych do samochodu. Powinny być koloru piaskowego (włącznie z paskami) z miedzianymi klamrami. Pod klapami small pack'ów podpięte są pałatki, które również są piaskowe, jednakże powinny być nieco mocniej podkreślone by ich odcień nieco różnił się od odcienia small pack'ów.

 

Ładownica przyczepiona do burty jeep'a od strony kierowcy raczej nie powinna się tam znaleźć. Jej mocowanie raczej uniemożliwiałoby takie jej umiejscowienie.

 

Pomimo tych niedoskonałości, model jest naprawdę niezły i dobrze rokuje na przyszłość. Stanowczo zasłużył na lepsze zdjęcia. Może by tak plener w piachu ?

 

Pozdrawiam

Kornik

Link to comment
Share on other sites

Modej przyjemny w odbiorze... O kolorach nie będę się rozpisywał, pewnie chciałeś go trochę urozmaicić... Popracuj jednak nad dokładnoscią - w paru miejscach widać łączenie "połówek", niedokońca usunięte nadlewki, lekkkie wycieki kleju czy nieprecyzyjnie orobione miejsca cięcć przy wycinaniu z ramek... Nie jest tego dużo, ale na wiekszym modelu był by dużo gorszy efekt...

Link to comment
Share on other sites

Ładnie wyszedł. "Czepnę" się tylko jednego - lufy przednich km-ów wyglądają jak podgięte (chyba że ja niedowidzę albo fotki przekłamują). Co ważne - broń jest czysta, nawet w Afryce żołnierz o to dbał, tak powinno być.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.