Jump to content
Mirek66

Sd.Kfz 7/2 Trumpeter 1/35

Recommended Posts

Witam .

Pogrzebałem w pudelkach i trafiłem na taki zaczęty potworek który by potrzeba było skończyć

Do rzeczy model powala ilością drobiazgów oraz odwzorowaniem drobnych detali oraz masą śladów po wypychaczach dopasowanie części też jest skopana .

Na razie pokażę co użyję do modelu oraz co udało mi się złożyć na dzień dzisiejszy .

Tradycyjnie wszelka pomoc mile widziana .

Pozdrawiam Mirek .

imgp8655.jpg

imgp8652.jpg

imgp8653.jpg

imgp8722.jpg

imgp8736.jpg

imgp9073.jpg

imgp9076s.jpg

imgp9077.jpg

imgp9079.jpg

imgp9081.jpg

imgp9083.jpg

imgp9084.jpg

imgp9080b.jpg

Zapowiada się śliczny "esdek".

Pogrzebałem w pudelkach i trafiłem na taki zaczęty potworek który by potrzeba było skończyć

To brzmi jak kontynuacja paru moich prac...

Mój esdek wyszedł już pudełka, ale nie daleko...

Pozdrawiam i zachęcam do konsekwencji...

Fajno że rozpocząłeś budowę tego modelu przyda mi się relacja. Modelik świetnie wygląda.Po ukończeniu będzie na co patrzeć i podziwiać.

Bardzo ładnie wygląda. Znając Ciebie model będzie piękny .

Dziękuję serdecznie wam koledzy za zainteresowanie oraz doping który mobilizuje mnie do dalszej pracy .

Jak na razie zespoliłem ramę z paką i tu niespodzianka trzeba się trochę namęczyć gdyż nie zbyt dobrze to ze sobą pasuje ,

ale mam dobrą lekcję co trzeba poprawić w 7/1 gdyż też go posiadam od Mikołaja

Po połączeniu paki z ramą nie obyło się bez szpachli ale to pineska i poszło już z górki .

Wy-szpachlowałem kabinkę której wnętrze będzie mało widać ale ja wiem że jest OK .

Złożyłem jednorurkę i jest jak dla mnie cacy .

Jak coś zdziałam to się pochwalę .

Pozdrawiam Mirek .

dscn1105i.jpg

dscn1111b.jpg

dscn1112p.jpg

dscn1113z.jpg

imgp9090.jpg

imgp9091.jpg

imgp9092.jpg

imgp9093.jpg

imgp9094d.jpg

Super Mirku a możesz mi powiedzieć czym wyszlifowałeś tą kabinę w tych zakamarkach bo zazwyczaj mam z ty problem

Ładnie ci wychodzi wszystko. Sprawdź z prawej pierwsze zewnętrzne koło jezdne, jest chyba lekko pochylone górą do wewnątrz

Zapowiada się naprawdę ciekawie wykonany model. Zdjęcia wyśmienite! Po prostu miód dla moich...oczu.

Gdy widzę tak dobrze wykonany model ,,7,, to mam ochotę wywalić swoją z tamiya do śmietnika.Kawał dobrej roboty na pewno jeszcze tutaj zajrzę .

Czym szpachlowałeś wypychacze? Wygląda .

Witam .

Marcinie dzięki

Maxsimus rzecz jest dość prosta składam papier w kostkę lub prostokąt namaczam w wodzie i szlifuję na mokro , wilgotny papier jest dość elastyczny i można nim dotrzeć prawie w każdy zakamarek a jak nie to robię małą kostkę którą macóję w pincecie samozaciskowej i też idzie .

DARTH dzięki za uwagę sprawdziłem fakt jest tak gdyż kółka parami dość lekko chodzą na ramionach osi o będę musiał chyba je wkleić na stałe na CA .

Mierzu dzięki jakoś się staram po dość długiej przerwie i podchodzę dość ostrożnie do tematu .

Firefly Vc dzięki

To jest tak mam już też sklejoną przyczepkę ale dopiero wróciłem z roboty i patrzę a tu bateria padła w aparacie , jutro wrzucę parę fotek ze sklejonym i gotowym modelem do malowania .

Mam też prośbę być może ma ktoś jakąś fotkę lub rysunek jak była zabezpieczona w przyczepce klapa ? po otwarciu przed opadaniem gdyż chcę zrobić jedna sekcję otwartą i nie chce zrobić za mocnej lipy.

To tyle i pozdrawiam Mirek .

Tak jak pisałem fotki sklejonego modelu w konfiguracji w której będzie na małej winietce .

dscn1115r.jpg

dscn1116g.jpg

dscn1120i.jpg

dscn1121m.jpg

dscn1117xq.jpg

W niedzielę , gdyż mam cały dzionek to powinienem go pomalować .

Świetny Mirku, bardzo mi się podoba. Super by wyglądał z obsługą+ kilka łusek na platwormie

Witam.Bardzo ładny modelik,świetnie się prezentuje,dla mnie bomba.

Dzięki koledzy

DARTH Łuski i pociski mam z RB będą leżały na pace i pare na drodze ale obsługi nie będzie tylko 4 Angoli którzy oglądają porzucony pojazd we Francji 44 -go roku .

Dzięki koledzy

DARTH Łuski i pociski mam z RB będą leżały na pace i pare na drodze ale obsługi nie będzie tylko 4 Angoli którzy oglądają porzucony pojazd we Francji 44 -go roku .

Też dobrze