Skocz do zawartości

Sd.Kfz 7/2 Trumpeter 1/35


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Pogrzebałem w pudelkach i trafiłem na taki zaczęty potworek który by potrzeba było skończyć

Do rzeczy model powala ilością drobiazgów oraz odwzorowaniem drobnych detali oraz masą śladów po wypychaczach dopasowanie części też jest skopana .

Na razie pokażę co użyję do modelu oraz co udało mi się złożyć na dzień dzisiejszy .

Tradycyjnie wszelka pomoc mile widziana .

Pozdrawiam Mirek .

 

imgp8655.jpg

imgp8652.jpg

imgp8653.jpg

imgp8722.jpg

imgp8736.jpg

imgp9073.jpg

imgp9076s.jpg

imgp9077.jpg

imgp9079.jpg

imgp9081.jpg

imgp9083.jpg

imgp9084.jpg

imgp9080b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem w pudelkach i trafiłem na taki zaczęty potworek który by potrzeba było skończyć

 

To brzmi jak kontynuacja paru moich prac...

 

Mój esdek wyszedł już pudełka, ale nie daleko...

Pozdrawiam i zachęcam do konsekwencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie wam koledzy za zainteresowanie oraz doping który mobilizuje mnie do dalszej pracy .

Jak na razie zespoliłem ramę z paką i tu niespodzianka trzeba się trochę namęczyć gdyż nie zbyt dobrze to ze sobą pasuje ,

ale mam dobrą lekcję co trzeba poprawić w 7/1 gdyż też go posiadam od Mikołaja

Po połączeniu paki z ramą nie obyło się bez szpachli ale to pineska i poszło już z górki .

Wy-szpachlowałem kabinkę której wnętrze będzie mało widać ale ja wiem że jest OK .

Złożyłem jednorurkę i jest jak dla mnie cacy .

Jak coś zdziałam to się pochwalę .

Pozdrawiam Mirek .

 

dscn1105i.jpg

dscn1111b.jpg

dscn1112p.jpg

dscn1113z.jpg

imgp9090.jpg

imgp9091.jpg

imgp9092.jpg

imgp9093.jpg

imgp9094d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Marcinie dzięki

Maxsimus rzecz jest dość prosta składam papier w kostkę lub prostokąt namaczam w wodzie i szlifuję na mokro , wilgotny papier jest dość elastyczny i można nim dotrzeć prawie w każdy zakamarek a jak nie to robię małą kostkę którą macóję w pincecie samozaciskowej i też idzie .

DARTH dzięki za uwagę sprawdziłem fakt jest tak gdyż kółka parami dość lekko chodzą na ramionach osi o będę musiał chyba je wkleić na stałe na CA .

Mierzu dzięki jakoś się staram po dość długiej przerwie i podchodzę dość ostrożnie do tematu .

Firefly Vc dzięki

To jest tak mam już też sklejoną przyczepkę ale dopiero wróciłem z roboty i patrzę a tu bateria padła w aparacie , jutro wrzucę parę fotek ze sklejonym i gotowym modelem do malowania .

Mam też prośbę być może ma ktoś jakąś fotkę lub rysunek jak była zabezpieczona w przyczepce klapa ? po otwarciu przed opadaniem gdyż chcę zrobić jedna sekcję otwartą i nie chce zrobić za mocnej lipy.

To tyle i pozdrawiam Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy

DARTH Łuski i pociski mam z RB będą leżały na pace i pare na drodze ale obsługi nie będzie tylko 4 Angoli którzy oglądają porzucony pojazd we Francji 44 -go roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.