Jump to content

Hetzer 1:48 od Tamki

Recommended Posts

Sadzisz, ze polaczyles gore z dolem, dokleiles pare elementow itp...

Mylisz sie.

Zrobiles znacznie wiecej.

Wywloklem swojego Hetzera 1/48 i jestem gdzies w tym miejscu, w ktorym Ty byles okolo 6 listopada...

Mimo, ze nie miales takeigo zamiaru....

dziekuje. Moze wreszcie poeksperymentuje z ta skala?

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robercie! nie mów, że "za cienki jesteś"...

Spróbuj jeszcze raz go zmyć...

Co Ci szkodzi...

W razie czego- możesz go pomalować na kolor podstawowy...

Kibicuję!

Pozdrawiam!

Nie ma mycia juz filtry ,sido i kalki polozone ,jutro zapodam normalne zdjecia bo w tych jest zwalony balas bieli i dlatego tak te kolory wygladaja

Robert Ostrowski

Nie chodzi mi, że malowanie jest złe. Wręcz przeciwnie jest bardzo dobre. Chodzi mi raczej o to, że kamo jest nietypowe - układ plam. Nie spotkałem się jeszcze z takim malowaniem i tyle trzymam kciuki za efekt finalny

• 2 weeks later...

dodałem wypłowienia na plamach/mam nadzieję że widac na fotach / zacieki ,pigmenty ,lekkie obicia,jutro przypudruję i wykończę gąski ,kilka detali poprawie /podnosnik ,lina/ Panowie jak macie jakies uwagi oprócz mycia w wamodzie to prosze zgłaszać ,jutro chcę go skończyć.

dsc1490h.jpg

dsc1493r.jpg

dsc1491g.jpg

dsc1496x.jpg

dsc1497l.jpg

Nie wiem,które foto oddaje najbardziej kolor rzeczywisty ale jeśli jest jak na ostatnim to jest rewelacyjnie . Możesz zdradzić jaką farbą malowałeś brąz ?

Mysle że właśnie na ostatniej sa najbardziej zblizone ,w domu mam lipne światło ,statyw zostawiłem w robocie i robiłem swoim nowym nabytkiem Nikkorem 35 1:8 G z ręki

Brąz to pactra A 103 na to plamki z dodatkiem bardzo jasno szarej /prawie białej/

Rozjaśnienia podobne jak w Su - czyżby tamten to był polygon doświadczalny? Jest dobrze - kończ go i dajesz z następnym.

Na su testowałem /wedle porad Kolegi z innego forum/ i to jest to .

Kończe Krzychu a nastepny tak jak widziałeś i równolegle jest PZL Wyżeł