Skocz do zawartości

KW 1 HOBBY BOSS 1/48


niemcy3

Rekomendowane odpowiedzi

 

Praktycznie nie dajcie mi żadnych rad,

Patrzę do instrukcji.

Sam nie wiem

Nie wiedziałem ze to zdjęcie jest aż takiej złej jakości.

 

 

1. Ty chyba sobie z nas żartujesz? Mam Ci wypisać wszystkie rady które pisaliśmy czy może sam nauczysz się czytać.

2. Patrzysz i co z tego wynika? Nic.

3. No to POMYŚL

4. To-na-praw-de-nie-wi-dać?

 

Dzieciaku, usiądź i zrób jedną jedyną rzecz: posklejaj wszystko tak jak jest w instrukcji, to już będzie postęp bo jak patrze na to jak posklejałeś te gąsienice to współczuje konstruktorowi tegoż zawieszenia bo musi teraz w zaświatach płakać chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Azazello znów się niepotrzebnie unosisz w jakieś odległe byty. Chłopak robi słabo bo robić słabo można w każdym wieku i przy różnym doświadczeniu. Jednak to kolejny wątek, gdzie problemem zaczyna być nie brak predyspozycji manualnych a tych z zakresu czytania i myślenia. Z resztą z tym wiekiem to różnie bywa... zdarzali się tutaj niewiele starsi, którzy robili modele wyróżniające się w skali całego forum. A tak poza tematem chciałbym w końcu zobaczyć w Twoim wykonaniu coś co nie będzie ckliwym postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazu!

 

Nie mąć dziecku w głowie z łaski swojej.

Kolega zdecydowanie powinien zwolnić, ja rozumiem entuzjazm, zapał i chęć ujrzenia efektów swojej pracy jak najszybciej, ale nie tędy droga. Jasne, że można zrobić fajny model, nawet i w jeden dzień (chociażby patrząc na dorobek Twojego przedmówcy) ale to naprawdę nie jest najlepszy pomysł dla początkującego.

 

Powoli, przede wszystkim powoli.

Może warto by zacząć od prostszych modeli, chociażby do wargamingu.

Kilka części, więc nie ma takiego znudzenia przy obróbce kolejnych części, trudniej się też pomylić przy montażu...

No i efekt końcowy przychodzi znacznie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azazello znów się niepotrzebnie unosisz w jakieś odległe byty. Chłopak robi słabo bo robić słabo można w każdym wieku i przy różnym doświadczeniu. Jednak to kolejny wątek, gdzie problemem zaczyna być nie brak predyspozycji manualnych a tych z zakresu czytania i myślenia. Z resztą z tym wiekiem to różnie bywa... zdarzali się tutaj niewiele starsi, którzy robili modele wyróżniające się w skali całego forum. A tak poza tematem chciałbym w końcu zobaczyć w Twoim wykonaniu coś co nie będzie ckliwym postem.

 

 

Zaapelował mi tak napisał ponieważ on tak uważa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie większość z Was mąci i unosi sie w odleglych bytach zamiast dac sobie spokoj i poswiecic sie modelarstwu.

Tyle w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaapelował mi tak napisał ponieważ on tak uważa i tyle.

 

A czy pisanie w sposób powszechnie zrozumiałe dla wszystkich też wykracza poza Twoje możliwości?

 

Jak na razie większość z Was mąci i unosi sie w odleglych bytach zamiast dac sobie spokoj i poswiecic sie modelarstwu.

 

Tak jakby jesteś pierwszy na tej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że dyskusja toczy się w zupełnie innym kierunku, temat zamykam.

Myślę, że wszystkim w niej uczestniczącym to wyjdzie na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.