Skocz do zawartości

Achillles M10 Italeri 1:35 + RBmodel + 17 prd AFV CLub


Robert C

Rekomendowane odpowiedzi

witam zdjęcia faktycznie kiepskie ale hyba ci niezłe idzie ja sklejałem go parę miesięcy temu mile go wspominam teraz czeka w kolejce do malowania pamiętaj zęby podłogi pod wieżą nie malować na biało tylko na zielono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się go składa? Cena dobra więc może się skuszę.

Mnie się składało świetnie to trzepak z akademi ja go nabyłem za podajże 67zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Przed chwilę ukończyłem wnętrze! Wygląda troszkę jakby nalano do niego wody i go odstawiono na rok.Wydaje mi się że nie jest aż tak źle... Główną ocenę pozostawiam wam

 

wntrze023.jpg

wntrze022.jpg

wntrze021.jpg

wntrze011.jpg

wntrze008.jpg

wntrze030.jpg

wntrze027.jpg

wntrze024.jpg

wntrze001.jpg

wntrze007.jpg

wntrze004.jpg

wntrze003.jpg

wntrze002.jpg

 

W niektórych miejscach kolory są nieco zbyt intensywne i przekłamane... niestety specjalnie nie wiem co z tym zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń ziemię z podłogi, lekko przetrzyj ścianki białym, może coś to pomoże, bo model wygląda faktycznie jak zalany wodą na pół roku... Pomaluj też przestrzenie pomiędzy stelażami na pociski. Podobają mi się dodane przewody i druciki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam czasami na ruskiej stronie wykopki na poprzednich fotkach tak wyglądał , teraz jest dużo lepiej chociaż jeszcze trochę jak dla mnie za dużo zostało mułu z dna rzeki działaj dalej i nie szalej z brudem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Dzięki za komentarze . Z wnętrzem kadłuba raczej już nie będę nic zmieniał no morze jak wstawię pociski .

Dzisiaj pomaluję wózki jezdne i wstawię jutro zdjęcia. puki mam wolne od szkoły to chcę jak najwięcej zrobić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nowy rok no to czas na nowe postanowienia i zmiany!

Pierwsza - Przemalować wnętrze w achillesie. Moim zdaniem wygląda to zbyt sterylnie ale czas na pierwszy wrak kiedyś nadejdzie...

Efekt moich zmagań:

wntrzewzki001.jpg

wntrzewzki010.jpg

wntrzewzki009.jpg

wntrzewzki008.jpg

wntrzewzki006.jpg

wntrzewzki005.jpg

wntrzewzki004.jpg

wntrzewzki003.jpg

wntrzewzki001.jpg

tak to wygląda ... na zdjęciach trochę się to wszystko mocno świeci więc położę warstwę lakieru satynowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to coś na ściance ? jeśli tak to miało tak być. przynajmniej tak mi się wydaje ... ale to sprawdzę .

Kurcze widziałem jedno zdjęcie achillesa obłożonego gąsienicami i wyglądał strasznie fajnie, spróbował bym coś takiego zrobić ale jest mały problem .... nie mam gąsienic

Wiem że to zalatuje pod żebractwo, ale nie miałby ktoś z Was do odstąpienia kilku gąsek T54E1 lub innych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że masz w przedziale bojowym wklejone reflektory przednie, te z takimi małymi światełkami nad nimi

To jest wklejone poprawnie jest to cos e rodzaju syreny alarmowej sory za pisownie pisze z kom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.