Skocz do zawartości

VK1602 Leopard Amusing Hobby


Krisownia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydech giołeś na gorąco czy jakiś inny sposób??

 

Dzięki, a jak tam Twój Stug, bo ostatni "apdejt" już dawno był.

 

Nie mam aparatu w tym momencie, w niedziele jak dobrze pójdzie będzie apdejcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Dumo Wszelkie wgniotły w metalu (wydech, tuba na anteny) robię na obrotach dremelem, uzupełniam szpachlą i ścieram/poleruję papierem ściernym. Trochę na to czasu schodzi. Fajnie, że niedługo zarzucisz apdejcik.

 

@bazlms Dzięki, fajnie że się podoba.

 

Pogiglałem trochę burty i płytę silnika, morderczy proces dla oczu i w ogóle; pełne skupienie wymagane, ale jakoś idzie:

 

leo66.jpg

 

leo67.jpg

 

leo68.jpg

 

leo69.jpg

 

leo70.jpg

 

leo71.jpg

 

leo72.jpg

 

leo73.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik mi się widzi, że będzie to najfajniej zrobiony model tego Leoparda jaki widziałem, choć osobiście nieco mniej bym go styrał Działaj dalej. Tuba na wyciory - mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, słyszeć to od Ciebie (portfolio cacy - szczególnie Twój 756 r mi się podoba) to dużo znaczy, mam nadzieję, że nie zapeszymy i dobrnę do końca bez żadnej większej wtopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, spoko jeszcze będę pokrywać te efekty więc muszą być dość wyraźne, żeby potem nie znikły. A poza tym jak oglądam zdjęcia panter z zimowej kampanii w Rosji to tam widać niezły hardcore co do zużycia, wzoruję się na tych fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie obejrzałem model w świetle dziennym, fakt deko za mocno styrany, zdejmę trochę tych zadrapań i wyjdę lekko z brązów w biel. Dzięki za uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj m. in. walka z drewnianym bloczkiem, chodziło mi o uzyskanie koloru zużytego drewna. Poniżej metamorfozy:

 

leo83.jpg

 

leo84.jpg

 

leo85.jpg

 

leo86.jpg

 

leo87.jpg

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Specyfików konkretnych nie używam, maluję akrylami Vallejo, kolory bazowe na nowiutkie drewno to to MC dark sand i PA New wood, potem używam do postarzenia, PA old wood i PA canvas, na koniec PA Dark Mud i Dark rust, dodatkowe produkty to matt i glaze madia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżam się powoli ku końcowi, zostało troszkę detali podmalować tu i tam, deko pigmentów podsypać, no i domontować parę drobiazgów typu szekle, anteny, wiaderko itp. Fotki już robione normalnym aparatem w moim pseudo atelier. Pozdrawiam Krzychu

 

leo801.JPG

 

leo802.JPG

 

leo803.JPG

 

leo804.JPG

 

leo805.JPG

 

leo806.JPG

 

leo807.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się, walczę z oświetleniem i obsługą cyfrówki. W realu jest bledszy, do galerii jak będę robił to się skupie na oddaniu poprawnie kolorów. To teraz to taka przygrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te obicia Porównując je z moimi to jak porównanie Fiata 125 P(maluch - Zvezdziak) do Ferrari(Leo) Ja zupełnie ich nie czuję

 

Martinez. Jeśli nie czujesz dobrze pędzla spróboj robić obicia dobrze zaostrzonym ołówkiem. Będziesz miał duużo wiekszą kontrolę nad wielkością odprysków a jak cos pójdzie nie tak łatwo zetrzesz. Potem takie ołówkowe obicia psikniesz bezbarwnym matem. Efekt będzie całkiem ok. Ja tak właśnie robiłem zanim wprawiłem się w pędzlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.