Skocz do zawartości

Aeroplast - rodzina Mi-2


zbychm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

HURA !!!

 

Po tym co producent mówił po wypuszczeniu puszczyka czułem po kościach że Mi-2 się zbliża

 

Jak utrzymają poziom to zorbie ze dwa. Szkoda tylko ze nie ma mojego wymnażanego, łaciatego Mi-2URP ale to już pryszcz, można przerobić z URN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my chcemy TS-11 !!!

 

 

Jakiś czas temu miałem przyjemność rozmawiać z właścicielem jednej z polskich firm modelarskich i zaproponowałem aby zrobili TS 11 Iskra . Miły Pan powiedział że model Iskry się nie sprzeda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem przyjemność rozmawiać z właścicielem jednej z polskich firm modelarskich i zaproponowałem aby zrobili TS 11 Iskra . Miły Pan powiedział że model Iskry się nie sprzeda

 

Ciekawe jaką metodą badał rynek ? Bo na moje oko gdyby był na cywilizowanym poziomie wykonania i w rozsądnej cenie to by schodził jak świeże bułeczki. Sam by ze dwie iskierki złożył. Jest sporo nietkniętych tematów które mogły by być hitem nie tylko z dziedziny lotnictwa np STAR 266 piękny pojazd i w ogromnej ilości wersji zabudowy, aż się prosi o zestaw w 1/35. IBG zrobiła Bedford QLD a STAR się nie da ?

 

Przepraszam za delikatne zboczenie z tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką metodą badał rynek ?

Zapewne własnego doświadczenia w handlu.

Bo na moje oko gdyby był na cywilizowanym poziomie wykonania i w rozsądnej cenie to by schodził jak świeże bułeczki.

Cywilizowany poziom i rozsądna cena raczej nie chodzą w parze.

IBG zrobiła Bedford QLD a STAR się nie da ?

Da się, tylko kto to kupi i w jakiej ilości? Podejrzewam, że w przypadku STARA 266 nawet nie zwróciłyby się nawet poniesione koszty.

Jest sporo nietkniętych tematów

Zapewne dlatego że są nieopłacalne. Spróbuj a zobaczysz

 

EDIT

Zapobiegawczo, jeżeli taki temat powstanie, proszę o przeniesienie tego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na moje oko gdyby był na cywilizowanym poziomie wykonania i w rozsądnej cenie to by schodził jak świeże bułeczki.

Cywilizowany poziom i rozsądna cena raczej nie chodzą w parze.

 

Tutaj akurat SW-4 jest bardzo dobrym przykładem kompromisu Jak Mi-2 będzie trzymało ten sam poziom, a wierzę, że tak, to będzie naprawdę nie lada gratka. Jeszcze później Mi-8/17 by się przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my chcemy TS-11 !!!

 

 

Jakiś czas temu miałem przyjemność rozmawiać z właścicielem jednej z polskich firm modelarskich i zaproponowałem aby zrobili TS 11 Iskra . Miły Pan powiedział że model Iskry się nie sprzeda .

Sami bywalcy forum wszystko by rozkupili A jak mamy listę pobożnych życzeń do AeroPlastu, ja bym poprosił o polską pancerkę w 35, wykonaną tak dobrze, jak Puszczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedford i Mi-2 znajdą zapewne wielu nabywców zagranicznych, takie tematy jak Iskra czy Stary trzeba jednak kalkulować przy założeniu, ze będą kupowane prawie wyłącznie przez Polaków.

 

(Mimo powyższego nie tracę nadzieji;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.