Skocz do zawartości

T-72 M1 z 9 BKP Braniewo Tamiya 1:35


drago101

Rekomendowane odpowiedzi

T-72 <1 z 9 Brygady Kawalerii Pancernej z Braniewa.

 

Tamiya prosto z pudła,plus kalkomanie z ToroModel.Model pomalowany przez Roberta Ostrowskiego ,warsztat : viewtopic.php?f=87&t=38632

 

3fn0.jpg

h17s.jpg

tfaa.jpg

mht7.jpg

w8ep.jpg

v6ui.jpg

uzp7.jpg

lius.jpg

53z9.jpg

 

Jest to mój pierwszy współczesny produkt. Jak się wam to widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stary maruda, kwękacz, wichrzyciel i ogólnie to bym się tylko przyje...... przyczepił o brak okablowania wyrzutników granatów dymnych i zbyt brązowe bandaże na kołach w tym kolorze. A za całokształt daję ocenę 5 bo jak ja chodziłem do szkoły to jeszcze szóstek nie było. Model mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model. Cieszę się Tomek że się nie poddajesz i wrzucasz kolejne modele do warsztatu. Będzie okazja obejrzeć fajne prace i malowanie Roberta. Co następne - oczywiście nie liczę ISU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że test z akceptacji jeśli chodzi o mój pierwszy współczesny produkt zaliczyłem, zatem po ISU będą to kolejne współczesne ruskości, a mianowicie Dragonowskie T-72 z pancerzen reaktywnym i T-80UD. No cóż okablowanie wyrzutników faktycznie stanowi bolesny dla oka brak, wiedziałem o tym od samego początku. Niestety mam swoje ograniczenia i świadomie przez nie zrezygnowałem z tego kawałka drutu. Czasem lepiej coś pominąć niż żałować, że spieprzyło się coś w sposób nieodwracalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochwały. Naprawdę jest to dla mnie niesamowity bodziec do śmielszego wejścia w tematykę współczenej broni pancernej. Zawsze pasjonowała mnie II wojna światowa. Tematykę współczesności pozostawiałem na uboczu. Może dlatego, że miałem to na codzień. Teraz powolutku zaczynam rozumieć, że Panterą czy Isem-2 sobie nie pośmigam, a pęd powietrza na twarzy cisnąc pedał do podłogi w BWP-ie czuję do dzisiaj. Oj pojeździło się! Pojeżdziło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem w warsztacie ten wóz posiada w swoim wyglądzie jedną anomalię odbiegającą od standardu. Bynajmnej nie chodzi o elementy konstrukcyjne, a o malowanie. Jak do tej pory nikt tego nie zauważył i nie wytknął. Uważnych obserwatorów zachęcam do odnalezienia jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale nie będę was dalej męczył. Może nie jest to aż tak bardzo widoczne, ale lemiesz jest w minii. Nie jest to uleganie z naszej strony żadnej modzie, ale znaleźliśmy z Robertem na fotkach jednego z braniewskich T-72 z takim właśnie lemieszem. Może wóz świeżo po remoncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że test z akceptacji jeśli chodzi o mój pierwszy współczesny produkt zaliczyłem

 

 

Jak Twój, skoro Robert malował?

To jest pół-Twój albo nawet jesteś autorem mniejszościowym.

Ładnie to tak? Dla mnie lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że test z akceptacji jeśli chodzi o mój pierwszy współczesny produkt zaliczyłem

 

 

Jak Twój, skoro Robert malował?

To jest pół-Twój albo nawet jesteś autorem mniejszościowym.

Ładnie to tak? Dla mnie lipa

 

Nie będę po raz setny tłumaczył każdemu zawiłości problemu. Zaglądający częściej na to co robię wiedzą o co chodzi. Najzwyczajniej przykro i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę po raz setny tłumaczył każdemu zawiłości problemu. Zaglądający częściej na to co robię wiedzą o co chodzi. Najzwyczajniej przykro i tyle.
Nie martw się Tomek i tak dzielnie walczysz. Niektórzy pomimo dwóch sprawnych rąk nie potrafią skleić czysto modelu.
Jak Twój, skoro Robert malował? To jest pół-Twój albo nawet jesteś autorem mniejszościowym.

Nastepnym razem dowiedz się czegoś o autorze pracy i jego planach zanim zaczniesz tak pisać.

 

Ładnie to tak?

A ładnie to tak wbijać komuś szpilki skoro Tomek już dawno pisał że ledwo trzyma nóż a o aero to może tylko pomarzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.