Skocz do zawartości

Mi-2 "2212".... oczywiście AEROPLAST


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

WITAJCIE PASJONACI LATANIA...czekam na kalki do klapek od przekładni,więc mi się nie pali.....i zacząłem też podstaweczkę robić,bo ciągle u Puszczyka gościnnie MI-2-jka ląduje ...dochodzą też regularnie jakieś przewodziki tu i tam.....no i tak to wygląda na tą chwilkę...oczywiście zdjęcia dalej są perfekcyjne

SAM_3491.JPG

SAM_3492.JPG

SAM_3493.JPG

SAM_3495.JPG

SAM_3496.JPG

SAM_3494.JPG

...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze albo mnie wzrok myli , albo w tle masz MI-8 patrząc na ŚO , ale po kiego grzyba jest tam "ispanka" lub obecny Adros ? pokaz bliżej maszyne

Witam Adamie...ten MI-8 to już przeżytek-kiedyś był na forum,ale wstawiany z komputera kolegi.....więc zdjęcia znikły...zostało tylko hasło .....wtedy mało co wnikałem w jakiekolwiek poprawności...a teraz jest bo jest .....w planach mam większego z Trumpetera.....ale po MI-2 będzie raczej MI-4.....jestem teraz w pracy a w galerii nie mam fotek za dużo...

017.JPG

IMGA0665.JPG

024.JPG

...to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta krówka nie wyszła za bardzo - no to przy Mi-4 odpoczniesz odemnie ale tylko troszkę , bo na Mi-4 nie znam się, ale mam egz obok siebie w 1:1

...jak masz egzemplarz-to super........bo może się przydać w budowie-jadnak MI-4 to staruszek więc i fotek nigdy w nadmiarze......a tak wogóle Adamie prośba...mianowicie chodzi mi o dokładne fotki tego urządzenia holującego,które podczepia się do przedniej goleni w MI-2....być może zrozumiesz o co mi chodzi,bo wiesz,że jestem mistrzem nazywnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko bardzo fajnie.

Nabieram ochoty na Mila mimo, że nie ma eliptycznych skrzydeł.

Kiedy galeria?...

Brak czasu zwłaszcza zimą...ale jeśli chodzi o galerię-to "niedługo" powinna być ...ale tak poważnie-to mam jeszcze kilka rzeczy,których może nie widać...ale trzeba je zrobić(wycieraczka przedniej szyby,troszkę kabelków na ogonku i pod kadłubem kilka elementów przekładni...przewód paliwa pod lewym baniakiem...antenki pod kadłubem i na belce ogonowej...no i nie wiem co tam jeszcze wymyślę na dioramkę-pewnie wodzidło i jakąś szmatkę dla Adama ) ....troszkę jeszcze jednak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie panowie,czekając na kalki...coś tam sobie dłubię.....najczęsciej jakieś kabelki dochodzą i takie tam pierdoły.....trawkę też zmajstrowałem...przekładnia praktycznie skończona.....tak,że prawie finisz,ale jeszcze chwilka

SAM_3613.JPG

SAM_3614.JPG

SAM_3615.JPG

SAM_3619.JPG

SAM_3621.JPG

SAM_3623.JPG

...zdjęcia tradycyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAM_3627.JPG
Sławku, widzę, że nie stoisz w miejscu i coraz odważniejsze są Twoje eksperymenty zdjęciowe.

Z resztą, nie ma co ukrywać, że model jest tylko tłem w tym temacie...

Zdradź tajemnicę jak zrobiłeś ten czaderski efekt z wielokrotnym cieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, tak sie zastanawiam czy na tej osłonie napis nie powinien być bliżej siebie - na drugiej przerwa zrozumiała , bo jest luczek , nie pamiętam teraz jak było na "plemniku"

akurat fotki przeanalizowałem....mam zdjęcie drugiej klapy od nas z muzeum i nie tylko...jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławekb jaka planujesz podstawkę? Bo jak wiadomo ta obecna to własność puszczyka, może nie doczytałem, ale bardzo jestem ciekaw

Kolejna mała cegiełka w tym pięknym wiatraku, Adam się postarał

co prawda nie na skończonej,ale już na swojej stoi.....z lustrem od spodu-przyjrzyj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.