Skocz do zawartości

Mi-2 "2212".... oczywiście AEROPLAST


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:super: ten detal wygląda świetnie. Bardzo mi się podoba, choć i tak pewnie zaraz wpadnie pepsi_Adam i powie że jakiejś śrubki brakuje

też na to czekam ...a tak wogóle,to jest wstępne malowanie i jeszcze dostanie ta głowica trochę elementów...ale już pragnąłem to jakoś zespolić-oczywiście były wszelkie nawiercania,druciki wzmacniające,bo te śmigiełka trochę ważą i bez tego nie da rady...przyznam,że się trzymają kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:super: ten detal wygląda świetnie. Bardzo mi się podoba, choć i tak pewnie zaraz wpadnie pepsi_Adam i powie że jakiejś śrubki brakuje

też na to czekam ...a tak wogóle,to jest wstępne malowanie i jeszcze dostanie ta głowica trochę elementów...ale już pragnąłem to jakoś zespolić-oczywiście były wszelkie nawiercania,druciki wzmacniające,bo te śmigiełka trochę ważą i bez tego nie da rady...przyznam,że się trzymają kupy

Oki już nic więcej nie powiem mam focha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...trochę przymiarek,chcę żeby fachowcy rzucili okiem-bo ja mam już spatrzone chyba spojrzenie ...mianowicie wydaje mi się wszystko jakieś za wysokie (mówię o głowicy i przekładni) chociaż wiem,że inaczej to będzie wyglądać gdy już to wszystko uzbroję w różne przewody,siłowniki,bloki itd...nie będzie takie gołe....ale z drugiej strony,jak przymierzam pokrywy przekładni...to jest w sam raz...nawet inaczej być nie może...zresztą zobaczcie sami

SAM_3166.JPG

SAM_3168.JPG

SAM_3169.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby skrócić popychacze łopat o 1/4-1/3 to by było bardziej proporcjonalnie - góra siądzie niżej.

Tak samo też do obniżenia jest chyba ta nakładka-trójnik na szczycie, trochę za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak zapytam odnośnie silników, rozumiem że silniki ułożone są w kącie lekko rozwartym względem osi podłużnej płatowca?

Silnik są pod kątem do osi śmigłowca, "rozszerzają" się ku przodowi, a w widoku od boku "opadają" ku przodowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia ...i dzięki ...z niektórych już korzystałem,bo są w wątku MI-2 HOBBY BOSS jakimś starym...ale te ujęcia z boku-super

 

Dysponujecie bliższymi zdjęciami co jest na podłodze przedziału silnikowego? jak leżą tam instalacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dysponujecie bliższymi zdjęciami co jest na podłodze przedziału silnikowego? jak leżą tam instalacje?

 

Prawie wszystkie.

 

sil2_zps940b9dee.jpg

 

sil1_zps277ae5c9.jpg

 

A to gratisik, ażeby pusto z tyłu nie było:

 

tyl1_zps9b36cba9.jpg

 

tyl2_zps0cb6d1b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a osłony możesz przyłożyć na sucho i pokazać z wirnikiem ??

Witaj Adamie...zrobione na szybko...osłony tylko przystawione,az się dziwię,że nie spadly ...narazie trwają różne prace i tak na prawdę nic nie jest zamontowane na stałe(przekładnia,wirnik itp.)

SAM_3189.JPG

SAM_3194.JPG

SAM_3195.JPG

SAM_3196.JPG

...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.