Skocz do zawartości

Mi-2 "2212".... oczywiście AEROPLAST


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

Czeka na czas...który będę miał i natchnienie ....w sumie wykończył mnie psychicznie...mało co nie fruwał.....bo gdzie go nie dotknę to coś odpadnie i wychodzi,że jeden krok w przód i dwa w tył...już tak mi łapy latają co próbuję się do niego zabierać,że boję się aby nie odfrunął przez okno.....ten super GLUT,też mnie do szału doprowadza,bo jak nie chcesz...to sklei ci wszystko-zwłaszcza palce...ale delikatne części ma w d-pie...... .....mam nauczkę aby nie czekać z pewnymi elementami na sam koniec,gdy już strach brać model do ręki.....ale w końcu go skończę bo już prawie nie mam co przyklejać.....muszę chyba zgonić na urlop do 6tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie że działasz i jeszcze Ci się nie znudziła dłubanka, bo pod koniec zazwyczaj najgorzej to ogarniać wszystko. Wygląda na to że ruskie śmiglaki dzisiaj opanują pierszą stronę bo też właśnie skończyłem dziubać przedział desantowy.

Czekamy zatem na galerię

 

Pozdrawiam

 

Witaj...dłubanka już dawno mi się znudziła.....hehe,bo dopóki kleiłem,to wszystko było dobrze,ale końcówka dłużej trwa niż uzyskanie bryły modelu.....zrobiłem jeszcze łóżeczko dla poszkodowanego i torbę dla pana "medycznego".....przyznam,że nawet jestem zadowolony,(co mi się rzadko zdarza) z uzyskanego efektu ...Mam akurat nieoczekiwane 2 dni wolnego,więc podgoniłem temat w końcu,bo już wstyd mi było przed samym sobą,że się tak guzdram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie...resztę znasz...w tej chwili muszę przykleić znowu klapy(NIE STAWAĆ) ,które odpadły przy okazji prac i wycieraczkę przedniej szyby i antenkę na belce.....to będzie już chyba koniec,chyba że znowu coś wynajdę...a poza tym nie mam narazie światła na fotki. ....aaale już naprawdę końcówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te elementy dodatkowe, pomysłowe i ożywcze. Podoba się

I - nie zważając na protesty - będę Cię namawiał na podążanie tą drogą ze szczególnym uwzględnieniem dalszej dbałości o detale przy następnym modelu.

Ogłaszałeś gdzieś, co będzie następne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czyli czepiamy się

 

Sławku jak możesz to: zagłuszki wlotów silnika, wylotów są najczęściej połączone sznurkiem, by technik/mechanik/pilot wiedział , że zdjął wszystko- dodatkowo połączone sa z RIO-3 i PWD - są 2 szkoły:

1. porządna lotnicza z czasów COSSTWL. CSIL , TSWL - moje czasy i szkoła

http://skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=40385&cd=f095e16e4284b9b5bd0679b3a5f7f9d8

2. obecna "marianka" po kursach miesięcznych - masakra

http://skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=138821&cd=82cd09af83d418700572ca8723f37ec9

 

wiem...wiem Adamie-to stan obecny.....już prześledziłem te sznurki,ale tak zapytam o te tasiemki czerwone,które są przy sznurkach....z czego one są z materiału jakiegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś no dobra...w trakcie roboty nasze wspólne wypociny.

SAM_3710.JPG

.

 

 

Trapy od przekładni głównej mają być w poziomie w pozycji rozłożonej.

 

Witam i dzięki za zwrócenie uwagi,choć to zdjęcie przekłamuje i wyciąga obraz w pionie.....sam jestem w szoku,że do tego stopnia .....przyglądałem się na różne fotki intensywnie i nie mogłem wyłapać optymalnego odchylenia klap...ale rzeczywiście skorygowałem to po twojej uwadze,czyli opuściłem bardziej w dół,choć one są łukowate,tak że część przednia jest poziomo,a tył już zawija w górę.....jednak jest teraz o wiele bliższe orginałowi-DZIĘKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Adamie pytanie mam i do Qalimara ......chodzi mi o budowę prawego zbiornika,bo kiedyś było inaczej(mówię ogólnie,nie o tym egzemplarzu)...nie było tego uskoku między zbiornikiem a tą częścią gdzie jest umieszczony chyba agregat ogrzewania kabiny... Czy powiększono zbiornik,czy może pomniejszono miejsce na agregaty?

9984.jpg

tu dobrze to widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.