Skocz do zawartości

Mi-2 "2212".... oczywiście AEROPLAST


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sławek czy to jest już jakiś zwiastun galerii?

he...coś ty tak tylko pokazuję jaki jest etap...mam szał na kalki,bo są za duże i się drą ...na lewe drzwi strzępy kalki już są w koszu.....te na nosie właśnie się układają po płynie,ale nie wiem co z tego wyjdzie,bo już jest pęknięcie...mam nerwa no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizussss, ale baboli, najpierw godła teraz krzyże .

Kto mi powie, jak robiąc kalki pod model można tak się popisać?

 

Ciekawe ile jeszcze pułapek czeka na pozostałych arkuszach kalkomanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no jakoś trzeba będzie wybrnąć,ale wiecie jak to jest jak człowiek chce juuuuuż i liczy na to,że poprostu walnie kalki i po sprawie...może takie fatalne to one nie są,ale trzeba obchodzić się z nimi jak z jajkiem...MI-4 mam rozgrzebanego i już korci,a tu MI-2 już cztery miesiące grzebię...ale leci ten czas ...no i poprostu czasami brakuje cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...jaką folię masz na myśli?

Zwykła błyszcząca kolorowa folia dostępna w każdym papierniczym za ok 7zł za arkusz. Jeśli chodzi o moc kleju, żaden problem go osłabić- przyklejasz kawałek na płytkę plastiku, wycinasz żądany kształt, odklejasz, przyklejasz z powrotem, aż do momentu, gdy uznasz, że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak qalimar Ci podpowiada, zrób sam szablon, nie wiem jakie licho pokusiło Ciebie na te kalki. Na nosie nakwiększe ryzyko było, drzwi jeszcze jak Cie mogę ale nos, sam bym to malował, płyny czasami nie dają rezultatu naciągnięcia, a sam nos ma za obły kształt. Kółko chyba nie problem wyciąć, a o krzyżu już nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak qalimar Ci podpowiada, zrób sam szablon, nie wiem jakie licho pokusiło Ciebie na te kalki. Na nosie nakwiększe ryzyko było, drzwi jeszcze jak Cie mogę ale nos, sam bym to malował, płyny czasami nie dają rezultatu naciągnięcia, a sam nos ma za obły kształt. Kółko chyba nie problem wyciąć, a o krzyżu już nie wspominając.

wiesz jak jest...jak człowiek nie wsadzi gwożdzia w kontakt,to nie będzie wiedział co to prąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie...tak zapytam z ciekawości,może już wcześniej pytalem-nie pamiętam....czy ktoś dysponuje jakimiś innymi fotkami(poza tymi dostępnymi z netu) tego egzemplarza?....bo nigdzie nie widziałem akurat zdjęć drugiej strony śmigłowca ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.