Skocz do zawartości

Mi-2 "2212".... oczywiście AEROPLAST


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak będziecie mieli dosyć zdjęć,to powiedzcie

 

Problem w tym że chcemy więcej!

Pytania:

-jak sobie poradziłeś z krzyżami? Malowałes w koncu?

-schodki robiłeś sam? Z czego, jak?

-gaśnica jest wypasowa, robiona, kupiona? Z czego, jak i gdzie?

-dlaczego jest tak mało fotek? Powinno być co najmniej z 30 żebym mógł oko nasycić zanim pójdę spać.

To nie jest podstawka i gadżety tego pana...to własność Puszczyka,którego już znasz ...więcej fotek w galerii Puszczyka...gaśnica,to kawałek ramki tzn.walca z ramki...wąż w gaśnicy to tradycyjnie rozciągnięty plastik nad gazem...schodki to była karta telefoniczna pocięta w schodki i sklejona ...teraz to już mam arkusze polistyrenu ....a krzyże malowanko bialych kółek z szablonu+pocięta kalka czerwona...bo ciężko mi się robiło szablony ....to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie zaczyna to wyglądać!

Ja bym go wsadził na jakąś podstawkę z trawką

Taki mam zamiar Grzegorzu,ale przyznam,że trawy jeszcze w życiu nie majstrowałem.....mam coś kupione,do posypywania chyba na klej .....trawka elektrostatyczna zdaje się...nie wiem bo akurat w pracy jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej matę gotową kupić i dociąć do kształtu podstawki, zamiast bawić się z posypkami? Przykładowo ja używam tej: http://hobby-model.pl/noch-mata-trawa-45x30-cm-00005.html

 

A Mi-2 wyszedł Ci czadowo. Obserwuję wątek od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ważne - jest to miniatura śmigłowca latającego w rzeczywistości. Brawo!!!
No, ale z tego co widzę, to większość powstających modeli ma swoje pierwowzory w rzeczywistości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się widzi, że jest to elegancki przykład prawie już spełnionej obietnicy - zrobię ładny model, jeśli polski producent wypuści dobry materiał wyjściowy.

Wygląda na to, że wąska grupa kolegów ustanowi punkty odniesienia dla chętnych do zbudowania Mi-2 - choć być może Ty pierwszy, ponieważ inne obiecujące warsztaty jeszcze dość daleko, a w każdym razie nieaktualizowane, względnie nieujawnione - co też możliwe...

A ponieważ już widać światełko w tunelu, zachodzę w głowę, co to za temat będzie po dwójeczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się widzi, że jest to elegancki przykład prawie już spełnionej obietnicy - zrobię ładny model, jeśli polski producent wypuści dobry materiał wyjściowy.

Wygląda na to, że wąska grupa kolegów ustanowi punkty odniesienia dla chętnych do zbudowania Mi-2 - choć być może Ty pierwszy, ponieważ inne obiecujące warsztaty jeszcze dość daleko, a w każdym razie nieaktualizowane, względnie nieujawnione - co też możliwe...

A ponieważ już widać światełko w tunelu, zachodzę w głowę, co to za temat będzie po dwójeczce

Witam serdecznie Mikołaju...myślałem o naszej muzealnej wersji MI-2 4514 ,bo mam ją dobrze obfotografowaną,a malowanie ma naprawdę nietypowe...no i jest to coś co mogę widzieć prawie na codzień....ale chyba odpuszczę,bo muszę coś urozmaicić .....mam też rozgrzebanego MI-24 1/48 monogramu-mam nawet silnik zrobiony.........no i mam rozpoczęty MI-4 1/35...i prawdopodobnie on pójdzie do golenia bo już trochę jest zrobione(silnik+kabina),a chciałbym go zrobić o numerze 116,(trumpek zrobił kalki z numerem 314).....bo są aż 3zdjęcia w internecie........hm-jakby był jakiś fachowiec od kalek i zrobił mi numery boczne i napisy uwaga śmigło-to byłoby ....no to tyle na temat planów .....wogóle to dzięki wszystkim,za słowa zachęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ładnie - aż świerzbi mnie ręka aby złapać za portfel i pobiec do modelarskiego i zakupić tą sztukę z areoplasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ładnie - aż świerzbi mnie ręka aby złapać za portfel i pobiec do modelarskiego i zakupić tą sztukę z areoplasta

 

Tak Milowe zamiłowania Sławka odciskają piętno na ludziach z modelworka, mnie też już poniosło

xu1l.jpg

....mówisz o BF-110?......

czy o MI-24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.