Skocz do zawartości

Mi-2 "2212".... oczywiście AEROPLAST


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przyznam sie szczerze , że kiedyś śmiałem się z ludzi co kupowali modele i chomikowali
Normalnie czuję się wywołany do tablicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie majster, co tam na budowie słychać?

WItam szanownego pana .....akurat siedzę i kleję.....jakieś tam klamki,stopnie,uchwyty...i niby wszystko takie proste technicznie,ale przedwczoraj mój Milek mało co i zarobiłby plaskacza i koniec byłoby warsztaciku ...ale jest i żyje Nieraz są poprostu takie dni,że lepiej nie kleić...i nasze modeliki powinny o tym wiedzieć

...Wiesz jak to jest-za co nie złapiesz na tym etapie budowy...to coś ci odpadnie.....i im więcej uważasz,żeby nie popsuć...tym bardziej łapki latają...itd.itp......aaale jest ok-jutro coś wrzucę,bo te światło się nie nadaje do zdjęć...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...nie było dzisiaj dobrego światła w dzień,więc przed chwilą robiłem przy wieczornym,i też za wiele się nie działo w budowie...stopnie w trakcie roboty(jeszcze nie pomalowane)...drzwi tak jakby już zamontowane...teraz będę się brał za klapy od przekładni no i będzie tam troszkę robótki....no i druga strona WR-ki też w kabelki musi być ozdobiona...wycieraczka na przedniej szybie.....no niby nic a jednak trochę jeszcze brakuje

SAM_3352.JPG

SAM_3354.JPG

SAM_3383.JPG

SAM_3381.JPG

SAM_3379.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie szczerze , że kiedyś śmiałem się z ludzi co kupowali modele i chomikowali - też już do tego dojrzałem

 

Kiedyś za czasów PRL ludzie chomikowali wszystko, teraz wybiórczo np. modele Też mnie dopadła ta przypadłość

 

A tak sobie patrzę od jakiegoś czasu na tego Twojego mila i aż mi pewien pomysł do głowy przyszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie szczerze , że kiedyś śmiałem się z ludzi co kupowali modele i chomikowali - też już do tego dojrzałem

 

Kiedyś za czasów PRL ludzie chomikowali wszystko, teraz wybiórczo np. modele Też mnie dopadła ta przypadłość

 

A tak sobie patrzę od jakiegoś czasu na tego Twojego mila i aż mi pewien pomysł do głowy przyszedł...

no to uchyl rąbka tajemniczego pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to uchyl rąbka tajemniczego pomysłu

 

Niebawem to uczynię . A autorotacji lepiej nie filmuj, ładnych parę lat temu taki udany manewr był na lotnisku we Wrocławiu, kiedy to uratowano tyłek pewnemu byłemu sekretarzowi KW PZPR w Łodzi

Chwała pilotowi, którego później jeszcze "szarpano".

 

Co do samego robionego modelu Mi-2 to piękny warsztat, ze smaczkiem. Lubię takie, trochę silnika, trochę "drobiazgów" podorabianych. Warto za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj o napisie - NIE STAWAĆ - zrób coś bym ruszył malunki swojego milka bo mam lenia

dla mnie zawsze inspiracją są inni...np.A.Ziober.....zawsze,gdy nie mam siły ,myślę sobie-skoro ten gość może tyle...to ja też mogę chociaż jedną setną tego co on .....Adamie działaj i bądż zdrów ...a pozatym-chyba muszę u ciebie złożyć zamówienie...no i chciałbym też NIE STAWAĆ.....na klapie od przekładni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale napis jest na obu, na zwenątrz od chodników. Za to ten okrągły luk - ogrzewanie przekładni głównej - jest tylko na lewej burcie. Tak tylko prewencyjnie wspominam ;)

dokładnie tak jak piszesz....a Qalimar dał fotki lewej strony,bo o nią mi chodziło...-tak dla IMT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.