Skocz do zawartości

MiG-21PFM Eduarda w 48 nabiera kształtów!!!


Gość Andzin

Rekomendowane odpowiedzi

Na czeskim forum pojawiły się pierwsze fotki nowych ramek do MiG-21PFM zapowiadanego na wrzesień - w zestawie jest GP-9, a w kalkach 6910 w okazjonalnym malowaniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy 6910 będzie miał wszystkie oznaczenia(Panda, diabełek, podpis pod kabiną - Masłowski). Tak czy owak trzeba będzie kupić.

 

Pierwsze słyszę o jakimś diabełku, masz jakieś kwity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy 6910 będzie miał wszystkie oznaczenia(Panda, diabełek, podpis pod kabiną - Masłowski). Tak czy owak trzeba będzie kupić.

 

Pierwsze słyszę o jakimś diabełku, masz jakieś kwity?

Wygląda jak kot, ale moja córka powiedziała że wygląda jak diabełek

PFM_6910_zpsbf5861a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, niech tak będzie. Zamysł był podobno taki, że kota Jerry'ego miała pałować mysz Tom ale na nią już zabrakło czasu widocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy 6910 będzie miał wszystkie oznaczenia(Panda, diabełek, podpis pod kabiną - Masłowski). Tak czy owak trzeba będzie kupić.

To nie wydaje się być problemem, mnie zaś ciekawi jak załatwią sprawę napisów eksploatacyjnych na MONSUNie. Komplet na cały samolot znów będzie czeski/rosyjski a na tych belkach polskie napisy? Trochę dziwnie

Btw. Ten schemat 6910 przecież jest do poprawki. Statecznik nie jest szary, a jak wiemy powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z edkowego pdfa wynika, że będzie 7 ramek w tym trzy zupełnie nowe i dwie gruntownie zmodyfikowane. Nowe skrzydła, kadłub.

Sam tym razem poczekam chyba na edycję Weekend. I tak wsadzę tam żywiczny kokpit, silnik, koła i może chwyty powietrza. Dodam własne kalki, więc Profi Pack nie jest mi potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Żenujący filmik promocyjny...

 

Racja, filmik tak niesamowicie żenujący, że aż na mnie przynajmniej działa jako anty-reklama .

 

Zresztą tak samo, jak pomalowanie prawdziwego MiGa-21 na pedalskiego Bunny Fightera. Serce boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Bunny Fighter podoba jako ciekawostka, ale bym swojego "ołówka" tak nie pomalował A filmik...no cóż, po reklamach Vanisha sądziłem, że nie da się kobiety pokazać w krótkim spocie jako jeszcze głupszej i infantylnej istoty, a jednak... I to też słowo w słowo zdanie kobiety zaglądającem mi przez ramię na filmik Eduarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Bunny fighter jako ciekawostka marketingowa może być, ale pomalowanie PRAWDZIWEGO samolotu odrzutowego na taki schemat wymyślony przez autora komiksów, z marchewkami zamiast oznaczeń państwowych i pluszowym królikiem wystającym z jednego z luków serwisowych jest jest profanacją. Wstyd dla Eduarda za taki marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy żenujący poprostu czeski:nikt nic nie wie ,nikt nie rozumie,ja z niego nic nierozumiem ale zmontowany całkiem całkiem,Panowie więcej dystansu.Buuny fighter fajny moja 4-letnia córka się cieszy , dla mnie to mogła by z niego bić moc troskliwych misiów-patysiów.Lubie takie nietypowe malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Japońców nic nie pokona w malowaniach, no choćby taka wersja camo dla f-16:...

umth.jpg

 

Mnie się podoba malowanie Bunny Fightera, ale tylko dlatego, że to samolot NAJEMNIKA, a nie żadnego państwa (umówmy się, służba w lotnictwie samozwańczego państewka w środku Afryki to najemnictwo i nic wspólnego z państwowością) i chłop pracujący w dość surrealistycznych warunkach pomalował sobie maszynę też surrealistycznie, widać jak wielki miał cynizm (cenię to osobiście) i dystans do tego co robi

Wojna oraz wszelkie operacje wojskow-policyjne z dużym zagrożeniem życia własnego i oglądaniem cudzej śmierci to straszny cyrk i (niestety) z autopsji oraz wrażeń wielu moich kumpli z branży wiem, że im głupszy pomysł na rozrywkę czy malowanie sprzętu, tym bardziej odstresowuje chłopaków biorących udział w takich akcjach... stąd choćby naszywki "morale patches" na mundurach

 

Jan Zumbach też był po wojnie pilotem najemnikiem i nic bym nie miał przeciw temu, by swój katangijski samolot pomalował w Kaczora Donalda rodem z któregoś ze swoich "państwowych" Spitfire-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.