Skocz do zawartości

Dual combo Mig-15 Eduard


em

Rekomendowane odpowiedzi

na allegro stoi pojedyńczy,rozparowany

 

http://allegro.pl/mig-15-wypraski-eduard-1-72-okazja-i3589569818.html

 

 

manas poczekajmy miesiąc, dwa, to może ktoś żywiczną goleń puści,z drugiej strony skoro do dziś nie ma to może być problem.

Albo ktoś kupi zestaw i zacznie kopiować...w razie czego jestem pierwszy do kupna pod warunkiem ,że nie będzie kosztowac tyle co pół zestawu.

 

z linku który wkleił em pojawiły sie na str 4 kolejne fotki jakby ktoś nie zaglądał.. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest rozparowany. To overtrees, oryginanie zapakowany przez Eduarda. Produkt dostępny tylko na eday i rozdrapany natychmiast. Jak się pojawi ponownie (o ile w ogóle) to będzie do kupienia tylko przez ich witrynę. Sądzę że wtedy cena z przesyłką nie będzie zachęcająca, bo Polacy muszą im płacić w EUR :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na 15tkę Eduarda się skusiłem i powiem, że wygląda to bardzo dobrze - szczegóły jak na tą skalę są maskaryczne -tak samo jak cena - 650 koron to troszku przesada. Człowieczek sprzedający na Allegro Overtreesy robi interes życia - one na Edayu kosztowały chyba poniżej 200 koron .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieczek sprzedający na Allegro Overtreesy robi interes życia - one na Edayu kosztowały chyba poniżej 200 koron .

Kosztowały 185 koron, czyli 30zł. Wystawione za 40, Allegro pobierze prowizję za wystawienie + 6% ceny końcowej to około 4zł. Zarobek 6 zł na modelu to jest interes życia ?? ROTFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę ,ze to nie kup teraz to poczekajmy z osądami.Może ma kilka i bada grunt

Aż sprawdziłem na stronie Eduarda, bo własnie wrzucili do sklepu Dual Combo i Overtrees. Każdy sobie może sprawdzić sam: Cena dla Czechów to 175CK, ale dla reszty świata to 9,95EUR i Polacy też tak płacą. Za dwa overtrees rachunek wynosi :

Total Products incl. VAT: 19,90 € + Shipping excl. VAT: 5,60 € + VAT 21%: 1,17 € -> Grand Total: 26,67 €

Czyli za jeden Overtrees zapłacimy 13,34 EUR, po dzisiejszym kursie to wychodzi 56,2 PLN (nie licząc narzutu przy przeliczaniu walut przez banki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zgadza sie, u edwarda we sklepie. Ten na allegro był z E-Day.

 

 

Na modelforum.cz piszą że te wypraski 15 zostały znów zmodyfikowane , coś tam przeryli w gondolach podwozia oraz ...http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=79383&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Właśnie wylądowały u mnie dwa zestawy Combo od Edka. Wyglądają znakomicie :-)

 

Też się cieszę z posiadania jednej sztuki combo - eduard naprawdę odwalił kawał dobre roboty. Gdyby jeszcze kalki...

 

Mimo całej sympatii do Czechów, też nie wyobrażam sobie jednak czeskosłowackiej Piętnastki:))

 

Jednak to już nie problem. White Eagles, Sagittarius...Jak chcesz koreańskie, to też znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.