Skocz do zawartości

Okręt Jego Królewskiej Mości Ogórecznik Lekarski


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Chrupkow nie cierpie ale widze ze jest Nowa Metoda produkcji modeli-nalewanie plastiku sila grawitacji,prawie jak w swieczkarstwie.

Tak sie czasem zastanawiam Panowie-PO KIEGO GRZYBA WAM TO;mam na mysli te wynalazki,ani konstrukcja znana, ni popularna;ani model sprawia fun.

Wiec WHY LEO,WHY...???

Zdradzcie mi ten sekret bo spac po nocach nie moge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

BLUŹNISZ!!!!!!!!!!!!!! Korweta klasy Flower to nieznana konstrukcja??? :haha:

Ona w zasadzie jest za bardzo znana żebym ją zlepił..... Nie lubię tego co lepią wszyscy, te wszystkie jajamota czy inne podwójne smarki wywołują u mnie odruchy wymiotne. Poza tym co to za zabawa kiedy nie trzeba dokonywać głEMbokiej waloryzacji ze środków własnych ( lub nie ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Poza tym co to za zabawa kiedy nie trzeba dokonywać głEMbokiej waloryzacji ze środków własnych ( lub nie )

Cóż za niezdrowe podejście! Załamywanie rynku blaszek i inszych dodatków. Producenci się smucą... Wybornie Milordzie! Dobrze im tak

A tak do rzeczy to cały FUN polega na ukręceniu bicza z g..na jak to mówią. Dla mnie to największa uciecha. Kartom telefonicznym, bankomatowym i puszkom piwie mówię zdecydowane i stanowcze TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ścieniasz nadburcia i stępki przechyłowe? Ja że odchudziwszy. Cienko to teraz wygląda. Będę jeszcze inne sztuczki figle i zadania uskuteczniał - po cichu... P.S.: Piszę normalnie, bo niektórym się nie podoba styl EMTY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem skarcony sznurem od prodiża w wĄtku Ridżowym więc teraz będę grzeczny i uczesany czas jakiś Co do ścieniania, to w sumie nie chce mi sie z resztą juz za poźno na nadburcia bo już nie wszędzie dojdę. Nie są aż takie koszmarne, mam co do nich pewne plany. A Ty pokazałbyś coś a nie tam z partyzanta po masońsku coś w piwnicy lepisz... Specjalnie dla Ciebie fota ze Śrubą TĄ Śrubą

 

7_zpsab543658.jpg

 

8_zps2ec36b2b.jpg

 

9_zps45f84e66.jpg

 

10_zps96b3a315.jpg

 

Jak widać z grubsza go juz opiłowałem, trzeba teraz poprawić to tu to tam i walić podkład...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty myślisz że on nic do roboty nie ma?? A chclać piwsko z kumplami, kraść owce z pola, a w co lepsze dni to i jakaś dziwica się trafi Życie smoka nie je bajka, wiesz ile sie trzeba natyrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nooo, niezłą śrubę masz...

 

Nie wiem czy pokazywać moje ziółko, bo już trochę zaawansowane, a fotek nie robiłem.

Napiszę tylko, że oprócz ścienienia nadburć i stępek (?), odchudziłem też tę "ścianę" przed nadbudówką i falochron na dzióbku. A ścianki pokładu nadbudówki i tego czegoś, na czym reflektor się trzyma, ściąłem całkowicie - nie trzymały wagi. Wkleję relingi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musiałeś..... zasiałeś w mojej zrytej bani tą myśl i ona teraz nie chce odejść... bedę musiał pocienkocic.... Za karę Ciapek z Borsukiem złoża Ci wizyte odwetową

Co to za gupie wykręty, jak nie chcesz zakładać wO.. tfu wątku wciepuj foty tutaj. W moim przypadku mostek i łamacz fali to nie problem bo mam z blaszki, to samo ze stanowiskiem 2 funciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nie mogę Ci pozwolić na to, żebyś obniżał loty. Nawet w przypadku takiego potworeczka. Renoma przede wszystkim.

Co do pomysłu wstawiania fotek w Twoim wątku, to myślę, że to pomysł wart rozpatrzenia. Pomyślę. Będę musiał tylko nauczyć się znowu fotowiadra, tyle tam zmian od kiedy ostatni raz używałem.

Co do blaszek, o których wspomniałeś, to WEM, czy cóś innego?

 

Tymtrzasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha: A co Ty myślisz że on nic do roboty nie ma?? A chclać piwsko z kumplami, kraść owce z pola, a w co lepsze dni to i jakaś dziwica się trafi Życie smoka nie je bajka, wiesz ile sie trzeba natyrać?

 

Ciapek z Borsukiem to niezła ekipa, aż strach się bac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz nawet połowy Na tym forum BORSUK nie jest znany (Poza takimi wyjątkami jak nasz przedmówca), jakis czas temu przeszedł na emeryturę. tak dla orientacji w temacie:

 

borsuk2.jpg

 

 

Witamy BORSUKA to teraz jeszcze brakuje Smoka z komodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestli naprawdę szlachetniejszą rzeczą

znosić borsuki znienacka w winiecie,

niźli chomika albo świnkę i morską wychwalać

ponad wschodnie dzieci...Co to zwykle zadowalać -

-nie zdołały-

Czyźli HaBe, czy Truympek, czy też inne stwory,

idzie lepiej kleić, czy też te potwory

Odłożyć na bok, między inne ,daleko za kłótnie

O gąsienicach i zawiasach schrzanionych okrutnie

- a potem, składając skroń do snu: mówić -drogie dzieci-

"Nie skleiłem, bo k###a, tak z mi z okna świeci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz nawet połowy Na tym forum BORSUK nie jest znany (Poza takimi wyjątkami jak nasz przedmówca), jakis czas temu przeszedł na emeryturę. tak dla orientacji w temacie:

 

borsuk2.jpg

 

 

Witamy BORSUKA to teraz jeszcze brakuje Smoka z komodo

 

Oraz Potężnego PEKAESU, Wielkiego TWAROGU...

Z czasem wątki Sz.Gały nabiorą na rozmachu. Czekamy na twórczość. Modelarską i "artystyczną" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paparazo, nie nerwuj się. Fotki będą, jeno jeszcze deczko cierpliwości okazać. Przetrzytaj jeszcze raz post Jegomości Gały o Imć HiczCocku. Tam znajdziesz uspokojenie...

I pamiętaj - modelarstwo, to nie tylko modele, nie tylko fotki.

Także gatki-szmatki tudzież inne szmoncesy i michałki wszelakie (he,he,... michałki..., niezłe... ). W wątku Gały, w tym wątku, musisz być przygotowany na różne różności. Głowę daję, że błędzie się działo, oj błędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż widzę że osób znających prastare bóstwa falliczne pogańskiego Pomorza jest więcej, ale uwaga ich wzywanie nadaremnie i w dodatku w sposób niewłaściwy może mieć straszne konsekwencje....

NA KOLANA WIĘC PROFANI I ZAPAMIĘTAĆ SOBIE RAZ NA ZAWSZE PISZEMY:POTĘŻNY PEKAES i WIELKI TWARÓG I ŻEBY MNIE TO BYŁO PRZEDOSTATNI RAZ

 

A wracając do modelu to Frankie ( skąd Ci to przyszło do głowy?? miałeś kolegę z Nalewek Frankiego Sztajna czy jak ? ) Twoje gadanie zmusiło mnei do działania i pocienkociłem już nadburcie. Chciałem tez być fajny i kul, a że nie można zostac Majkelem Dżeksonem polskiego modelarstwa bez pokazania wypasionego koca na zaszczanej kanapie, tu właśnie jest ony KOC ten KOC

 

12_zps69f0af7d.jpg

 

11_zpsa4891b92.jpg

 

Na fotkach widać ( albo i nie ) prawe nadburcie już pocienkocone a lewe jeszcze nie, nie miałem żadnego planu ani rysunku do którego mógłbym to przyłożyć, pochylając się w zadumie, ale nic to ponieważ wtedy nie byłoby widać KOCA

Jedzcie więc dalej chrupki i popcorn, wydalajcie produkty przemiany materii ( najlepiej jednak nie na kanapę, co innego zaszczana a co innego zasrana kanapa ) a ja nie omieszkam dostarczyć Wam kolejnych oddcinków rozrywki lekkiej łatwej i przyjemnej.

 

Heil Mussolini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.