Skocz do zawartości

Universal Carrier mk.II Tamiya 1:48


Keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

Universal Carrier Mk.II z 9 Batalionu Strzelców Flandryjskich, 1 Polska Dywizja Pancerna, Niemcy 1945 wg. Toro model. Tamiya z kilkoma pakunkami z BlackDoga, linę holowniczą muszę poprawić... Usyfiłem jak zwykle Jeżeli chodzi o część merytoryczną to lepiej pomińmy... Tamiya i jej modele coraz bardziej wydają się być najdroższymi kadłubami pod blaszki.. jakoś nie specjalnie lubię tą Tamiye.

 

d7kn.jpg

 

emq7.jpg

 

g2mt.jpg

 

xhix.jpg

 

vqoz.jpg

 

6y4n.jpg

 

A tu z trochę innymi ustawieniami aparatu..i bądź tu mądry oczywiście kierujemy się do wcześniejszych wersji z kolorami.

 

fykf.jpg

 

7d60.jpg

 

ojfm.jpg

 

zn1d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUuuuu... cóż za piękno tylko pogratulować

A piękniej by było gdybyś dodał Bern'a lub skradzione MG

Po co ? nie widziałem sensu pchać tam patyka, nie podobał mi się.

 

Nie grzesz Tamka robi super 48-ki

Co tu duzo gadac model bardzo ladny te klamoty szczegolnie fajnie wkomponowales.Przyznam ze zmotywowales mmie co by swojego dokomczyc ktorego kiedys rozgrzebalem.

Dzięki.

Czy super to polemizowałbym, super składalność to nie super model. Kończ swojego

 

Podoba mi się. Bardzo w moim guście

Gąsienice jako element zestawu- żenada..

Dzięki.

Gąski najbardziej mnie zdemotywowały.. nie dotykałem ich Tamiya tak lubi to tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo fajny - mnie się podoba takie "styranie" go a co do beretu kierowcy to tak jak Gajowy napisał - powinien być czarny, od razu mi się to rzuciło w oczy, ale to drobiazg łatwy do poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna praca. Podoba mi się bardzo.

Ostatnie 4 zdjęcia po zmianie ustawień aparatu są jak by ostrzejsze.

Dzięki, jak tylko zakupię statyw to mam nadzieję, że zdj. będą jeszcze ostrzejsze

 

Styrany strasznie

 

Pan Kierowca nie powinien mieć czasem czarnego beretu?

...W maju 1943 wszystkie oddziały 1 DPanc. otrzymały filcowe berety czarne...

Gąski najbardziej mnie zdemotywowały..

Fakt, gąski w tym zestawie to żenada...

Czarne.. kurde fakt oderwę mu łeb i przemaluje.

 

Ładny

Witam

bardzo pięknie to wyszło, gratuluję , chociaż przydałby się kawał podstawki pod niego. W ogóle to chyba mój ulubiony aliancki pojazd .

Dzięki Podstawka nie jest przewidziana

 

bardzo fajnie wyszedł

Dzięki.

 

Fajnie sfatygowany !!! Jakaś podstawka z drogą by się przydała, aby mógł te marchewki dowieźć

Fatyguje masakrycznie, nawet takie pojazdy a co tam bo lubię. Marchewki tak na prawdę to kierowca sam zje

 

Generalnie mi się podoba, choć w niektórych miejscach obicia jakby troszkę za duże do tej skali.

Których ? mój pędzelek do obić po 6 modelach praktycznie do wymiany a i tak dobrze wytrzymywał. Udany Kozłowski 5/0 mi się trafił.

 

Gra i bucy!

I warczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra przedniej płyty. Są jakby mało zróżnicowane. No nie wiem jak ci to wyjasnić. Ale domyślam się że w skali 1/48 to jest to na pewno niezły mikrus tak więc nie martw się tym zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra przedniej płyty. Są jakby mało zróżnicowane. No nie wiem jak ci to wyjasnić. Ale domyślam się że w skali 1/48 to jest to na pewno niezły mikrus tak więc nie martw się tym zbytnio.

A tutaj.. na wielkość jest jak wieża od IS-2 w 1:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj go na podstawkę!

Myślę, że nie dam się namówić. Podstawki słabo mi wychodzą. Model stoi na znanym portalu aukcyjnym już.

Przemalowałem beret co można uznać za szczyt chęci. Model który uznałem za skończony to ciężki temat do dalszych prac. Odpakowałem części z Jagdpanzera IV od italki i to będzie kolejna galeria za jakieś 3 tyg

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.