Skocz do zawartości

F-4B Eduard


wojtek 80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono modelarzy.Mam na imię Wojtek,pochodzę ze Swarzędza,i jest to mój pierwszy post ,a że tak na "suchara" nie wypada to chciałbym pokazać mój nowy zakup,F-4 Eduarda.Zaznaczam że w technikach malowania jestem średni.Projekt traktuje poważnie i naprawdę liczę na dużą pomoc.Pierwszy samolot po dwudziestu latach.Sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie.To zaczynamy.

 

Gwóźdź programu i prawie kompletny warsztat

b43b26c8d4dc5a95med.jpg Mam tylko nadzieje że czasu nie zabraknie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

VF-84 raczej nie.Mam dwóch faworytów.Malowanie "łatwe"-VMFA-323"Death Rattlers" lub malowanie trochę bardziej skomplikowane z którym nie wiem czy sobie dam radę-VF-161"Chargers".W jednym z odcinków programu Dogfights została przedstawiona walka Lt McKeowna z Migami-17,która zrobiła na mnie wrażenie,także rzucę się chyba na głęboką wodę i VF-161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie masz kalek i będziesz sam malował. Zasiadam i podglądam, sam mam na ukończeniu RF-4, więc coś tam merytorycznie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalki są.Trzeba tylko pomalować górną część samolotu prawie na całej długości czarną farbą.A że to ma być na "ostro" to boje się że powstanie za duży "schodek" między kolorami.

b41ad2cd337d6a84med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zamiar zrobić F-4B, wtedy kupujesz do niego dodatki do F-4B. Jeżeli masz jednak zamiar kupić dodatki do F-4C, wtedy kupujesz do F-4C. Zrozumiałeś mnie źle - wybór dodatków (odnośnie wersji) zostawiam Tobie, natomiast twierdzę, że Academy nie miało wcześniej F-4 w 1:48 w ofercie - bo tak jest, świeżo wydane F-4 wszystkie pochodzą od pierwszej serii "Sundowners", którą wypuścili w 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie źle Cię zrozumiałem, z posta wynikało, że Academy nie miało innego F-4 niż w wersji B.

 

Po prostu ja miałem na myśli co innego, niż Ty zrozumiałeś.

 

Ciekawostka - z dodatkami Eduarda trzeba uważać - bardzo często wydają całe BigEdy w kilku wersjach, które niewiele się różnią. Przykładowo na rynku są dwa ich BigEdy do MiGów-29 z Great Wall Hobby. Jeden do 9-12, drugi do 9-13. Ten drugi jest droższy o około 10 zł. Co ciekawe blachy, które zawiera są identyczne, z identycznymi nadrukami, maski są też takie same. Jedyna różnica jest taka, że zestaw FOD do 9-13 zawiera drabinkę dla pilota. I to tyle. Tak samo z np. F-16 1:48. Blachy do kokpitów są prawie wszystkie identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.