Skocz do zawartości

MiG-21 MF Ethiopian (Eduard 8231) 1/48


Jamat

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Jamat tak jak już koledzy powyżej napisali popraw jak najszybciej się da tą przednią goleń podwozia. Obróć ją o 180 stopni bo wygląda to co najmniej dziwnie a za razem śmiesznie. Powodzenia życzę w dalszej budowie Miga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z tego co się orientuję, to wnęka jest wklejona tył w przód, skoro otwór na goleń jest z przodu wnęki, a nie z tyłu.

 

Przecież w MiGach-21 z Edka nie ma fizycznej możliwości wklejenia zestawowej wnęki tył na przód, bo element wykonany jest razem z podłogą kabiny.

 

Swoją drogą Solo, za każdym razem jak próbujesz (intencje na pewno masz dobre) wyskoczyć z jakąś poradą merytoryczną to strzelasz samobója z cyklu stadiony świata.

 

Co to jest Twoim zdaniem "goleń"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Miguś dostał sreberko, w którym mu do twarzy ale to tylko podkład.

46.JPG

 

Tutaj pomalowałem stery wysokości i płetwę pod kadłubową. Niestety na fotkach znikły subtelne przebarwienia w realu lepiej to wszystko widać.

47a.JPG

 

Nie wiem dlaczego ale picasa czasem przyciemnia fotki. Widać to na drugiej fotce, która powinna mniej więcej być tak jasna jak pierwsza. Macie jakieś pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo fajnie ciidzie.podoba mi się ten piaskowy i te lekkie cienie jakie wyszły. To pre czy postshading? Złamałeś tą rurkę (sorki za określenie ale nie wiem co to) na nosie czy odpadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ciidzie.podoba mi się ten piaskowy i te lekkie cienie jakie wyszły. To pre czy postshading? Złamałeś tą rurkę (sorki za określenie ale nie wiem co to) na nosie czy odpadła?

 

Zastosowałem postshading ze względu, że Ja mam większą kontrolę nad uzyskiwanymi efektami. Niestety rurkę pitota urwałem ale już przyklejona i zaszpachlowana.

 

Podoba się Jeśli chodzi o zdjęcia, dodawaj nie w jpg, a w png i powinno być git.

 

Dzięki spróbuje następnym razem w png.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale picasa czasem przyciemnia fotki. Widać to na drugiej fotce, która powinna mniej więcej być tak jasna jak pierwsza. Macie jakieś pomysły.

Picasa ma automatyczną korekcję zdjęć. Na szczęście robi kopię oryginalnych zdjęć, więc po wyłączeniu autokorekty wszystkie wgrane zdjęcia powinny wrócić do stanu pierwotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejna porcja fotka. Położyłem kalkomanie a następnie wash. Przykleiłem golenie ale koła jak na razie są na sucho, więc wyszły trochę krzywo. Zostało mi jeszcze brudzenie i przyklejenie kilku elementów.

 

54.jpg

 

55.jpg

 

56.jpg

 

57.jpg

 

58.jpg

 

59.jpg

 

60.jpg

 

61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.