Skocz do zawartości

T-34/85 1/35,Dragon


SzymczaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Trochę długo nic nie wstawiałem,bo 27 były urodziny taty i 28 mamy,więc nie miałem czasu żeby trochę podłubać

Dzisiaj wziąłem się za wieżę oraz zbiorniki paliwa (udręka ),będę musiał jeszcze zaszpachlować ten zbiornik.

Tak więc oto zdjęcia dzisiejszych postępów,pozdrawiam

 

 

P1080301_zps85fe238d.jpg

 

 

P1080302_zps1d14ef43.jpg

 

 

P1080303_zps58341faf.jpg

 

 

P1080305_zps7f545a74.jpg

 

 

P1080306_zps763050b5.jpg

 

 

P1080307_zps39670063.jpg

 

 

P1080308_zpsce2ef1bc.jpg

 

 

P1080309_zpsfdb3a76a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

lepiej byś zrobił zastępując ucha na tyle wieży wygiętym drucikiem...

Zresztą- niewiele egzemplarzy miało je!

Tak samo mógłbyś postąpić z uchwytami na paski stabilizujące nakładki gąsienic na bokach kadłuba i fragmentach błotników...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,chciałem tak zrobić,ale poobserwowałem trochę zdjęć na Internecie i zrobiłem tak jak na zdjęciach,mam nadzieję,że nie zrobiłem tego źle,to moje pierwsze blaszki

Ma ktoś patent jak szybko i dobrze zrobić zapięcia na zbiorniki z paliwem? Bo jedno zapięcie zajęło mi całą godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech,za późno,zamontowałem 3 zbiorniki

Zastanawiałem się też czy dawać dodatkowe tylne zbiorniki,jednak zrezygnowałem,bo na zdjęciach było ich mało.

Jutro zabieram się za ostatnią skrzynkę i zaczynam w końcu malować

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uszek na tyle wieży: To jest wieża z produkcji 45. r. i te uszka były już wtedy standardem produkcyjnym. Skoro tak, to spójrz jeszcze raz na parę zdjęć, bo ten standard wyglądał nieco inaczej. Dolne trzy muszą być nad poręczą (tak jak jest, to mógł być jakiś wyjątkowy przypadek w okresie polowego uzupełniania na starszych czołgach). Ponadto, rozstawienie uszek lewych i prawych jest ciut za małe; orientacyjnie między nimi (ich srodkami) powinno być ok. 80 cm, czyli tu niecałe 23 mm. Górne zdecydowanie powinny wypadać na zaokrągleniach rogów ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie walczę z MagicTrackami,cholernie żmudna robota ale mam nadzieję,że się opłaci. Jutro pod wieczór wrzucę zdjęcia gotowych gąsek,pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa świąteczna dobiegła końca,więc czas brać się za Teciaka. Model jest już prawie gotowy,do zrobienia pozostała piła,śruby na kołach,zapasowe gąsienice z przodu pojazdu,reflektor i pewnie jakaś belka przy zaczepie gąsienic na ostatnim zdjęciu.Potem wash,przykurzenie pigmentami i na podstawkę.Gąsienice są przyłożone na sucho.

 

 

P1080310_zps87adb805.jpg

 

 

P1080311_zps2fa33905.jpg

 

 

P1080313_zps40bc69fa.jpg

 

 

P1080314_zps47148cd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka musi taka pozostać,nic już z nią nie zrobię A żaluzje niestety mi odpadły podczas malowania,teraz nie będę już rozklejał całego modelu,tak musi zostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,ostatnio nic nie wstawiałem z postępów prac,bo trochę się u mnie w życiu wydarzyło. Jednak wracam dzisiaj z nową aktualizacją. Model już pomalowany,teraz pozostały już obicia,sidolux i brudzenie.

 

P1080326_zpswmninhzz.jpg

 

P1080327_zpsfjdwxcsn.jpg

 

P1080328_zpsdxaqdv78.jpg

 

Jeszcze jedno pytanie-jaki sidolux wybrać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.