Skocz do zawartości

Su-22m4 Fitter K KARAYA Polish Air Force


grrzesiek28

Rekomendowane odpowiedzi

... Na popularnym portalu aukcyjnym na literę "e" był dostępny za 30euro.

 

 

to jeszcze przyzwoicie - na Festiwalu z Bytomiu miały miejsce spekulacje że z racji na limitowaną liczbę egzemplarzy cena na rynku wtórnym podskoczy ale żeby nie wprowadzać zamętu nie będę powtarzał tych rewelacji. Dla formalności jak na inbox przystało ponieważ i tak mam zrobione zdjęcia to zamieszczam; zestawy żywiczne były sprzedawane oddzielnie - na promocji dla tych którzy kupili zestaw

 

cena w Bytomiu 119 zł

 

ef68e74ec2621ed3.jpg

a90cda4abc3a7394.jpg

a55f2b37af813262.jpg

dcd9c05e08eb2730.jpg

b0b855e0c8534c78.jpg

133610d7a54f22e5.jpg

2c5c71844c73d253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na te stronę http://www.karaya.pl/pl/ i napisz meila że chcesz kupić; ewentualnie podziel się z nami relacją z tej rozmowy może inni koledzy będa chcieli wiedzieć ile jeszcze modeli maja, z dodatkami myślę że nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zamówiłem u nich ten model i nie wiem czy to u nich normalne, ale do tej pory nie dostałem od nich na maila potwierdzenia zamówienia, ani żadnego maila na temat formy płatności, zwykle jak zamawiam w innych sklepach to dostaje je od razu, tu jeszcze nie zamawiałem dlatego pytam. Po prostu nie wiem czy mam się spodziewać przesyłki, czy też w ogóle jej nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zamówiłem u nich ten model i nie wiem czy to u nich normalne, ale do tej pory nie dostałem od nich na maila potwierdzenia zamówienia, ani żadnego maila na temat formy płatności, zwykle jak zamawiam w innych sklepach to dostaje je od razu, tu jeszcze nie zamawiałem dlatego pytam. Po prostu nie wiem czy mam się spodziewać przesyłki, czy też w ogóle jej nie dostanę.

 

 

Mają nieco inną politykę niż pozostałe sklepy; swoją procedurę realizacji zamówienie opisali w regulaminie http://www.karaya.pl/pl/text/jak-kupic.html - jak dla mnie pasuje ( choć ja dostałem meila potwierdzającego zamówienie ale po jakimś czasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam. Wczoraj zamówiłem u nich ten model i nie wiem czy to u nich normalne, ale do tej pory nie dostałem od nich na maila potwierdzenia zamówienia, ani żadnego maila na temat formy płatności, zwykle jak zamawiam w innych sklepach to dostaje je od razu, tu jeszcze nie zamawiałem dlatego pytam. Po prostu nie wiem czy mam się spodziewać przesyłki, czy też w ogóle jej nie dostanę.

 

 

Mają nieco inną politykę niż pozostałe sklepy; swoją procedurę realizacji zamówienie opisali w regulaminie http://www.karaya.pl/pl/text/jak-kupic.html - jak dla mnie pasuje ( choć ja dostałem meila potwierdzającego zamówienie ale po jakimś czasie)

 

 

Moim zdaniem nazwanie to coś sklepem to wielka pomyłka. Tak żenującej obsługi dawno już nie widziałem, nie znają nawet własnego regulaminu. Proponuje omijać szerokim łukiem i korzystać z alternatywnego źródła zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm złożyłem zamówienie na maski i jeden model kilka tygodni temu i brak odzewu - też zaczynam wątpić w rzetelność tego sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm złożyłem zamówienie na maski i jeden model kilka tygodni temu i brak odzewu - też zaczynam wątpić w rzetelność tego sklepu

 

Pisz do nich codziennie może ktoś raczy odpisać i napisze czy są w stanie zrealizować zamówienie. Dla mnie taki pseudo sklep nie ma miejsca bytu, nie wiem jakim cudem funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy robiłem tam zakupy - czyli pierwszy i ostatni!

Pytam o model - zero odpowiedzi.

Pojawił się w sklepie - kupuje! Szybka odpowiedź żeby przelać kasę.

Przelewam i wysyłam maila z prośbą o "coś tam" - zero odpowiedzi.

Po dwóch tygodniach, przychodzi znajomy "dręczyciel pocztowy" i mówi: "nie wiem czy to do ciebie, ale jak chcesz to możesz odebrać"

Połowa adresu się zgadza reszta "od czapy". Nazwisko nawet z ....

Z tym, że to mój kolejny Su 22, wiec wielkiego spięcia nie miałem. Tyle że 130 PLN można, inaczej, bezstresowo zagospodarować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Odświeżam temat, jako że na znanym portalu na "a" ktoś wystawił znów ten model za 299 zł podaję link z tym modelem gdzie można go nabyć za dużo niższą cenę. Może ktoś zaoszczędzi dzięki temu trochę kasy. Pozdrawiam

 

http://www.karaya.pl/pl/-/0/sukhoi-su-17m4-fitter-k-international-s48002.html?ref=%2Fpl%2Fsearch.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.