Skocz do zawartości

FORD '32 3-window Coupe Revell 1:25


Coppercat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W tej chwili wszystko jest nie równo

Złożone na słowo honoru. Nie oddychałem przy fotkach, żeby się nie rozwaliło

Drzwi mają możliwość regulacji na zawiasach. Buda, drzwi i klapa bagażnika jeszcze schnie po bezbarwnym.

Już jest twardy, ale polerki jeszcze nie było.....

Duuuuuużo pracy jeszcze kruca bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wszystko jest nie równo

Złożone na słowo honoru. Nie oddychałem przy fotkach, żeby się nie rozwaliło

Drzwi mają możliwość regulacji na zawiasach. Buda, drzwi i klapa bagażnika jeszcze schnie po bezbarwnym.

Już jest twardy, ale polerki jeszcze nie było.....

Duuuuuużo pracy jeszcze kruca bomba

 

Hm... Ale ja trochę nie o tym... O pasowaniu to ja nic nie mówię, wiem przecież, że wszystko trzyma się na słowo honoru. Chodzi o to, że przy drzwiach, na krawędzi budy, jakiś blacharz za mocno walnął młotkiem, co niestety widać... Chyba, że to cień na zdjęciu...

 

Przechwytywanie_zps5zxgiups.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Modelikarzu zrobiłem przymiarkę wypolerowanej budy do podwozia.

Detale (tylne światła, tablica rejestracyjna itp.) przylepione na patafix'a.

Drzwi na wcisk, bez zawiasów.

Całość "wypalcowana" przy montażu.

Napiszcie proszę, czy będzie to miało sens, czy może coś zmienić ?

Z tyłu dałem klasyczne światła na błotnikach i dołożyłem prostokątne na budzie pod bagażnikiem.

 

Buda polerowana pastami Gravity (klapa bagażnika dodatkowo potraktowana woskiem tejże firmy).

Trudno było zrobić sensowne foty, bo kolor wredny i odblaski okrutne.

 

Dość gadania. Fotki:

 

001.jpg.b77be0cb36e7d85b8c7399441534b72e.jpg

 

002.jpg.ebee91edd238e1a33e0bd2f27668b518.jpg

 

003.jpg.18a2bcb56d3fbe16496a46c11ee02cf0.jpg

 

004.jpg.e205fd8dcad5ac5d5e0d0851e0a8e753.jpg
Edytowane przez Coppercat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pstryknąłem, bo nie ma się czym chwalić

Faktycznie będzie tam konieczna poprawka

Niewielka, ale będzie.

Te fotki, to tylko przymiarka, bo trudno mi było sobie wyobrazić efekt z tymi pierdółkami.

 

P.S.

Pasty extra. Nie żałuję zakupu. Następny będzie chrom. I może te kolorki Lambo (z podkładami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę nie rozumiem koncepcji dwóch typów świateł tak bardzo się od siebie różniących, te jajka to oryginały, a podłużne to "hotrody", tak? Jakoś się gryzą wzajemnie przynajmniej dla mnie, zaznaczam, że nie znam się na ideologii hotrodów, więc mogę coś źle rozumieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku do przodu.

Próbuję składać model do kupy. Idzie bardzo ciężko, bo zachciało mi się przeróbek

Wstawiłem szyby i szykuję bagażnik. Są już zawiasy (surowe, ale działają).

Zrobiłem tapicerkę wewnątrz bagażnika (welur samoprzylepny z Castoramy). Zastanawiam się czy dawać siłowniki klapy, bo zawiasy dość ciężko chodzą i są w stanie utrzymać klapę w pozycji otwartej. Jak się dotrą może być kłopot, bo kalpa będzie opadać.

Foty:

 

004.jpg.f8b8d8763e3067d6e96f89a3571200a1.jpg

 

003.jpg.8b904917064047c0263d78aa04e949a8.jpg

 

002.jpg.bb7cf3e9970687a28798569998a81b3d.jpg

 

001.jpg.d2616844d64d6a04a8b10ba41f604322.jpg

 

cdn

Edytowane przez Coppercat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dorzucę coś z cyklu "... a ja bym". Czy on by lepiej nie wyglądał z tym obniżonym dachem na "niższych" profilach? I jeszcze jedno... Czy te nadkola to tak będą odstawać od budy jak teraz, czy to dlatego, że złożone na sucho? Bo w oryginale to tak raczej szpary nie ma?

 

Przechwytywanie_zpssk2vuclp.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem niskie gumy, ale siakoś mi nie pasowały

Szpar przy nadkolach oczywiście nie będzie. Budę będę wklejał dopiero po zrobieniu drzwi, wnętrza i bagażnika.

A to jeszcze dużo wody upłynie ....... Przez te przeróbki nic nie pasuje, a szpar i dziur nie mogę zostawić.

Ostatnim etapem będą pokrywy silnika i tu będzie niezła jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapciochy na niskim profilu to może niech zostaną dla europy i japonii. Przy amerykańcu balonówki są w sam raz, tak na moje oko ;)

 

Tak tylko zapytałem, a tu od razu takie wielkie słowa... Europa, Japonia, USA...

 

"Ładne imię, Tradycja"

 

Nie, że zaraz odwoływanie się do absolutu, czy coś, po prostu tak mi się widzi, że pewne cechy są charakterystyczne i grają w punkt. Można i felgi w oślim stylu założyć, jak się ma fantazję

1975-Chevrolet-Caprice-convertible-donk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.