Skocz do zawartości

Scania 164L 580 \8/ TopLine Italeri 1:24


Edler

Rekomendowane odpowiedzi

Witom witom i o zdrowie pytom!

Aparat wrócił sprawny

 

A w moim modelu wiele się zmieniło oj wiele...Dość gadania jak w polskim sejmie o autostradach, czas na foty

 

Bak paliwska stan ze wczoraj

2d6a07f9a53e9aaa.jpg

 

Dzisiaj

190005659e9bd85a.jpg

c34634f4eea9e1d2.jpg

 

Z baku jestem bardzo zadowolony.Widać tam braki w srebrnym, ale to tylko w makro :P Gołym okiem ich nie widzę :P

 

Teraz rożne pierdoły...

c71d2e391b978e4e.jpg

8defc699b2665086.jpg

cb074acdd8ac0162.jpg

 

Rura wydechowa.Trochę miałem "dymu" jaki kolor ma być, ale dzięki uprzejmości pewnego kolegi wiem że jutro będzie srebrna :P nie obyło się bez szpachli. Koło 30 minut maskowania i szpachlowania Efekt

73d5f821a1ffaf9c.jpg

1f80233bf86df400.jpg

 

Und rama, już pokolorowana

b38d0157e4a332f3.jpg

a03be038ecf6ccb5.jpg

d95de088a2718e4b.jpg

79dc66a2c330b88e.jpg

 

Tłumik już na miejscu

 

8d92e75e7eb58ee7.jpg

 

I ofkorz na koniec zdjęcie poglądowe

 

cae555149c475033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A gdzie niby? Jak patrze to wszędzie, to też trochę wina farby i zdjęć.Farba po pomalowaniu jest w ciapki i dopiero jak wyschnie kolor sie rozkłada równomiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik na tym zdjęciu leży na ziemi. a tylko pod makro wygląda tak średnio, gołym okiem farba jest równomiernie położona bez żadnych dziur, zacieków i innych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello kidz.Sam apdejt

 

Rama i troche do nie podklejane, tylne zaiwszenie i inne małe pierdółki Silnik i jego osprzęt 100%

0ac2cb3357c1c5fe.jpg

0ac2cb3357c1c5fe.jpg

85c782a2d550275c.jpg

6ab19806da841172.jpg

cf8b03c40db7d16e.jpg

d8d131c7342c8b7c.jpg

 

Zderzak front

38413169962ddb83.jpg

 

 

Przednie Nadkola ( Dzięki za pomoc Tornado )

ec4956e446692dc4.jpg

 

 

Tylne nadkola.

287dd8803c1056ab.jpg

fc44fb15dffeb6e8.jpg

 

Schodki za kabinę, narazie bez schodków :P

18ec7e92d1a4713e.jpg

 

Osłony boczne, siodło, łoże siodła:

7ffe59fb922774f5.jpg

 

I małe zdjęcie poglądowe, bez osłon baku itp. Nadkola założone na sucho.

07b43d7ae790ead2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu ciemno niebieski? No jak kto woli.Starałem się oddać oryginalny kolor ram używany przez Scanie, ale wyszedł mi trochę za jasny. Jest to taki szary metalik Humbrol 55 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Główny

Za złamanie przytoczonego niżej punktu regulaminu konkursu, relacja kolegi Edler zostaje zdyskwalifikowana.

a.) Relację „konkursową” prowadzimy TYLKO na tym forum. Innymi słowy, nie prowadzimy tej samej relacji równolegle na innych forach.

Relacja z budowy tego modelu znalazła się również na forum wagaciezka.com w TYM temacie.

 

Wątek konkursowy został zamknięty.

Za jakiś czas relacja zostanie przeniesiona do "Warsztatu" w dziale pojazdów cywilnych i tam będzie mogła trwać dalej, ale już poza konkursem.

 

EDIT:

Jeszcze słowo wyjaśnienia. Zdyskwalifikowana została ta konkretna relacja, nie uczestnik. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby wystartować ponownie z nowym modelem, z czystym kontem i dalej brać udział w zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać czasy PRL-u są zakorzenione głęboko nawet wśród ludzi młodych i nadal warto kogoś podpierdzielić.Będę prowadził relację już nie w konkursie, modów proszę w wrzucenie mojego tematu do kreta i odklejenie go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi a jednak są takie dzieci bo nie nazwę ich kolegami co sprzedadzą. Z reszta pisałem na WC jak zinterpretowałem ten punkt regulaminu przytoczony.I najciekawsze co dostał sprzedawczyk to tylko chyba osobista satysfakcja że komuś nerwów napsuł i jeszcze moją nienawiść, a nie mam w zwyczaju wkurzać się na ludzi. zaraz foty moje drogie dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi a jednak są takie dzieci bo nie nazwę ich kolegami co sprzedadzą. Z reszta pisałem na WC jak zinterpretowałem ten punkt regulaminu przytoczony.I najciekawsze co dostał sprzedawczyk to tylko chyba osobista satysfakcja że komuś nerwów napsuł i jeszcze moją nienawiść, a nie mam w zwyczaju wkurzać się na ludzi. zaraz foty moje drogie dzieci

 

Pretensje możesz mieć sam do siebie, jeżeli miałeś jakieś watpliwości co do regulaminu konkursu to poprostu mogłeś zadać pytanie w odpowiednim dziale

 

Nie tylko Ty zaglądasz na WC, ja też jestem tam zarejestrowany a do tego jestem jednym z organizatorów konkursu. Swego czasu prowadziłem na WC relacje z budowy modeli i od czasu do czasu zaglądam tam, inni użytkownicy Modelworka też nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem tak: pretensje mozesz miec tylko do siebie. W regulaminie zostalo wszystko napisane w sposob przejrzysty i czytelny. Jezeli ktos mial jakies watpliwosci - pytal - tak jak to opisal tornado. Daruj sobie te txt o sprzedawczykach, kapiszonach, kapustach itd. - bo to nie Ich wina (i nikogo innego) ze zlamales regulamin. Zycze powodzenia w pracach nad tym i nowymi projektami.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w konkursie możesz wystartować w konkursie.

 

Truckerek93 następnym razem pisz z sensem bo będę kasował takie posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy po prostu nie mają opanowanej do końca koordynacji ruchowej i nie za bardzo znają rozmieszczenie klawisz na keypadzie :P

 

KONIEC OFF!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zła wiadomość. Mój aparat padł i na wigilię pewnie będzie nowy więc 1 dnia świat dostaniecie nowe foty. A co w modelu? podwozie praktycznie skończone jeszcze tylko koła mi zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.