Skocz do zawartości

Su-27 Flanker Trumpeter 1:72


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To ja już wiem, że mój Su-27 pojedynek przegrał z tym Su-27. To najmniej ważne istotna jest zabawa. Swoją drogą jako ciekawostkę podam fakt, że USA ma w posiadaniu dwa Su-27 zakupione przez prywatne osoby od Ukrainy. Przerobiono kokpit na wersję amerykańską i teraz latają te dwa jako sparing partnerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel nie wyszedł jakoś zachwycająco, ale skoro on ma być czarny (byłem przekonany że będzie w innych kolorach), to prawdopodobnie ja też niewiele bym w takim temacie zdziałał.

Ciekawie za to wyszła tablica kontrolna.

To jakiś suchy pędzel, czy co?

Bo wyszło naprawdę intrygująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam.

 

Ponieważ ze względu na totalny brak czasu nie mam szans wyrobić się w terminie, niestety wypisałem się z konkursu.

 

Ponieważ do konkursowego kamo musiałem zamówić kalki/maski, a jeszcze tego nie zrobiłem, to żeby nie iść w koszty, wykorzystam te kalkomanie, które już mam. Malowanie będzie zatem poniższe.

red01.jpg

 

Malowanie jest ciekawe, bo takie trochę inne niż reszta. Rozkład plam na górze mocno różni się od typowego dla tego schematu, dodatkowo plamy pojawiają się też od spodu. To ze względu na liczne remonty tego egzemplarza. Podmalówki były robione w innym kolorze i tak wyszło. Poza tym powłoka lakiernicza jest mocno zniszczona - będzie to dla mnie wyzwanie malarskie. Ten egzemplarz ma też kilka "smaczków" - kobra na stateczniku pionowym, paszcza i oczy węża, koła główne w kolorze metalu.

 

Zmiana mocno mi prac nie utrudnia. Muszę jedynie zmyć golenie podwozia i pokrywy, bo były pomalowane na biało. Z resztą rzeczy i tak jestem w lesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba. Te podmalówki to nie do końca tak jak mówisz. Bałtycki kamuflaż był po prostu inny. Maszyna którą robisz jest z 689 GvIAP z obwodu Kaliningradzkiego. Poszperam po plikach mam jakieś zdjęcia tej maszyny może nie za wiele ale coś tam jest na pewno no i oczywista sprawa, że się podzielę.

 

http://s843.photobucket.com/user/haneto_yu/library/689%20GvIAP?sort=3&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masek już nie zamawiam, miały być do kamo konkursowego.

 

Co do tych podmalówek, to na szybko przepisałem z opisu kalkomanii Begemota, ale teraz widzę, że trochę nadinterpretowałem

 

Ja mam tylko tą fotkę, co wrzuciłem, jak ktoś ma więcej, to chętnie przygarnę. Dzięki za link, fajnie zbliżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.