Skocz do zawartości

UH 34 Seahorse Italeri


Lipstein

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj, na makro to wychodzi ale jak dlubiesz to nic nie widac.

 

Widzialem, ze byla armijna wersja "Rescue", jak przyjdzie jej czas to Twoj warsztat bedzie nieustanna inspiracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sławekb, dzięki za komentarz, widząc Twoje zmagania z Mi1 czuję się zobowiązany do rzetelniejszych działań z tym wiatrakiem.

Będę na pewno coś działał wokół tych kratek, tak samo jak wokół tych na górnej obudowie silnika, bo tak zostać to nie może. Ale kiedy - jak czas pozwoli, bo Zofia (7 tygodni) prawie z rąk nie schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Zofia (7 tygodni) prawie z rąk nie schodzi.

Zofie chyba tak mają, bo moja (11 miesięcy) miast uczyć się chodzić, woli być noszona, bądź to na rękach bądź to na barana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... czas pozwala wam tylko kobiety w głowie

 

A mi się wydaje, że zalałem obramowania tych bocznych kratek i nie wygląda to najlepiej... Cieszę się, że ktoś to jeszcze obserwuje.

 

Niestety ... cichcem się nie wymkniesz

 

Swoja drogą to strasznie się cieszę, że tylu "wiatrakowców" się pojawio na forum

Jak dwa lata temu zaczynałem nieśmiało to wiatraka jak na lekarstwo (niszowe mówili)

A teraz ...koledzy sobie śmiało poczynają , tylko łapy zacierać z radochy

 

Wasze zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tych wiatraczków około 10 do przeróbki, a jeszcze zamierzam się na Kiowa i Cayuse, bo mi brak do kolekcji wietnamskiej, więc o mnie możesz być spokojny. Ale to może potrwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH-3 jest ze stajni Lindberga

UH-2A - plis gdzie jest ta konwersja!?

HH-43 robi Mach2

CH-37 Special Hobby

CH-46 Hobby Boss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH-3 jest ze stajni Lindberga

UH-2A - plis gdzie jest ta konwersja!?

HH-43 robi Mach2

CH-37 Special Hobby

CH-46 Hobby Boss

 

 

Konwersja do UH-2 jest u mnie a

HH-3 jest jeszcze z Aurory i Revella

CH-46 są lepsze z Fujimi,

zaś Huskie... niestety mach 2

CH-37 też mam obydwa

...ale chyba jeszcze był UH-12 RAVEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h2_usmc.jpg

 

o tym., Seaspritea Airfixa już mam. Szukam konwersji do tego, przed tym jak powiedziałeś że coś takiego istnieje chciałem konstrukcje oprzeć o artykuł w AIRFIX BUILD & CONVERT part 6 -Aviation Classics Part 1'

http://www.sampublications.com/books/airfix-build-convert-series/airfix-build-convert-part-6-aviation-classics-part-1-39-/prod_459.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak tylko skończy zajmować się najmłodszą kobitką przedłożę jej wniosek o wychodne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba tez ściągnę se tą konwersję ale zapytałem Collina co to ją robi czemu nie daje drzwi które kiedyś robił i mi dziad nie odpowiedział :/ W razie co to będziem zamawiać 2 więc się kosztami przesyłki podzielimy.

 

BTW Raven właśnie na e-bayu idzie - juz ma 26 dołków ;P Do 70 pewnie dojdzie.

http://www.ebay.pl/itm/Special-Hobby-72017-1-72-Hiller-UH-12-Plastic-Military-Model-Kit-Helicopter-/181926434763?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.