Skocz do zawartości

T-72B/B1 kontakt-1 Trumpeter 1/35 05599


michal0281

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczace antenek, mam zestaw abera, cale gniazdo anteny jest jak najbardziej ok, natomiast sam pret anteny wydaje mi sie strasznie masywny, dobre 0.5mm daje prawie 2cm w realu, niby wiem , ze antena w czolgu to nie antena samochodowa, ale to chyba jest przesada? Moze ktos kto mial z nimi kontakt cos podpowie, albo jakis eks czolgista pamieta jakiej grubosci taka antena powinna byc w t-72?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam,  model posklejany i dosyal baze 

https://photos.app.goo.gl/TtfCNpLRabbAE5hy8

Niestety stara metoda wstawiania zdjec z picasa mi juz nie dziala,  eksperymentuje z Google i jakos mi nie wychodzi,  dlaczego jest link a nie zdjecie? 

Edytowane przez michal0281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, masakra, takie to proste teraz? Nie trzeba sie "pieprzyc" z niczym, mozna chwycic foto, przesunac i gotowe, wow! Fajnie.

ps sry za tego t-90,  eksperymentowalem czy to wklejanie prosto z dysku zadziala, bo przyznam, ze w pierwszej chwili myslalem, ze sobie jaja ze mnie robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na ten moment to nie jest to co sobie planowalem, no ale wychodzi, jak wychodzi ? mam nadzieje , ze po wszystkich procesach zacznie to lepiej wygladac, mysle , zeby dosc ostro pojsc z filtrami tak w ramach eksperymentu.

111.jpg

222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wcale źle, tylko trochę monotonnie. 

 

Moim zdaniem, jeśli nadal chcesz odtworzyć sobie ten wóz z Donbasu, to mści się teraz trochę brak zdrapek na lakier - tu się aż o to prosiło. 

 

Dodatkowo spokojnie mogłeś użyć większej ilości kolorów na kostkach. W sumie nie jest jeszcze na to za pozno. Możesz zrobić jeden szablon na kostkę i je podmalować tu i tam innymi odcieniami zieleni, brązów, jakieś pojedyncze czarne, etc. W sumie z ręki też się da je pokolorować, więc rozważyłbym to na Twoim miejscu. 

 

Na takiej nierównej powierzchni nie wiem czy filtry dadzą Ci oczekiwany rezultat. Chyba, że będziesz blendowal te kostki też pojedynczo i różnymi kolorami. Baw się i kombinuj, potencjał jest i można to jeszcze spokojnie wyciągnąć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady,  zgadzam sie w zasadzie z wszystkim co napisales i przyznam,  ze po czesci sam doszedlem do podobnych wnioskow.  Mam pytanie,  na tych zdjeciach czolgu z donbasu na 1 stronie,  na przedostatnim lewy blotnik (prawy od naszej strony ) ma takie jakies dziwne ciemne plamy (czy cos) , nie mam pewnosci co to,  jakis brud czy przebicia poprzedniej farby,  albo zamalowane przetarcia.  Jakim kolorem to wymalowac i co to jest,  ciemny zielony?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam! Czolg juz prawie gotowy, postoi kilka dni, to sie zastanowie czy cos jeszcze podzialac w temacie, mam nadzieje za tydzien wyrobic sie i wstawic galerie, teraz jest jeszcze czas na poprawki, wiec jak ktos cos, to prosze teraz.

3.3.2019.jpg

3.3.1.200.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.