Skocz do zawartości

Gorący, choć nie letni dzień w Fallujah...1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mojehobby.pl/products/Wspolczesni-U.S.-Marines.html - gdzies mam te figurki troszkę pomalowane, nie będę ich raczej robił mogę Ci podesłać to coś może wykorzystasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moses- a czy oni mają mundury, które mozna pomalować w MARPAT? Wydaje mi się, że nie... Na wszystkich zdjęciach drugiej bitwy o Fallujah Marines są w MARPAT. Możesz rozjaśnić temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie aby przerobić DCU na MCCU to trzeba tylko na rękawach dorobić skośne kieszenie. Dodatkowo jeszcze trzeba by było M16A2 wymienić na wersję z RISami, i ACOGami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za humvee

Drobna waloryzacja środka, którego nie będzie widać- schowki pod tylnymi fotelami wraz z zapinkami, nitowane listwy na wnętrzu nadkoli, mocowania kanistrów i przede wszystkim zestawowy podest strzelca wymieniony na fototrawiony.

15_zps6bpszhf2.jpg

16_zpshlnyn7nu.jpg

 

Dla tych, co pierwszy raz widzą humvee, to tak wygląda sylwetka. Dołożyłem podstawy wyrzutników granatów dymnych z Bronco. Podwozie złożone, pomalowane. pokażę jutro, jak dołożę zbiornik paliwa.

13_zpsusuyato9.jpg

14_zpsjk2y4n1f.jpg

 

na dziś koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że zamykasz bagażnik, to dla spokoju swojego sumienia zawal go porządnie jakimiś klamotami (skrzynkami amunicyjnymi zwłaszcza), żeby usprawiedliwić to planowane zewnętrzne obwieszenie tyłu.

 

Masz jakieś dzyndzle na przedniej osłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, tylko kiedy Ty się k... nauczysz dobrze przyklejać zapinki maski? Możesz też podmalować tarczę hamulca postojowego (między wałem, a tylnym dyferencjałem). Fajnie to wyszło, sylwetka już jest, działaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Ładnie, tylko kiedy Ty się k... nauczysz dobrze przyklejać zapinki maski?

Specjalnie dla Ciebie przymierzałem 3 razy. Maska leży luzem. po przyklejeniu będzie prawidłowo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładne zagranie Chciało Ci się tak przeszukiwać moje galerie, zamiast poświęcić te kilka minut na prostą poprawkę? Tak, wiem, że moje modele mają błędy (tym bardziej te starsze). Nieraz nie udaje mi się uniknąć tego, co sam wytykam innym. Ale tym bardziej, świadomy tego co zrobiłem źle, chciałem żebyś uniknął prostego do poprawy błędu. Następnym razem nie będę przeszkadzał, będę tylko chwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opancerzenie okna zapewne już przyklejone, więc nie ma tematu Całkiem nieźle to wygląda, choć do ideału zabrakło naprawdę niewiele Poprawiłbym za to coś, co się da - "zagłówek" tarczy, bo jest jeszcze trochę nie tegez. Tu masz fajne zdjęcie, zresztą tego samego Humvee, którego pokazałeś w pierwszym wpisie:

Bridge2020.jpg

http://www.network54.com/Forum/47209/thread/1404062005/Looking+for+help+on+Humvee+turret+armor+in+Falujja+1

Pod linkiem źródłowym większy format powyższego i więcej innych fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi Tak, tarcza nie jest symetryczna. Masz ją niestety do zmiany - z lewej za krótko, z prawej za długo. Musisz uzupełnić element na obrotnicy, który spiłowałeś. Nie powinno być problemu, pewnie masz go na jakichś blaszkach Eduarda do M1025/M1046.

 

Tutaj ładnie widać, dokąd sięga lewa strona tarczy:

Marine%20Tea%20Cup%20Turret%201.jpeg

http://www.hmmwvinscale.com/hmmwvturretconfigurations.htm

A tutaj widać, dokąd sięga prawa:

Bridge%252520%25282%2529.jpg

http://www.network54.com/Forum/47209/thread/1406197227/last-1406274956/View+Thread

Dobrze ją zrobił koleś od tego modelu:

http://www.network54.com/Forum/110741/message/1429971154/USMC+HMMWV+in+Fallujah+ready.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstał dziś wysoki wydech i tylna osłona strzelca- tym razem mam nadzieję, że poprawna

IMG_1309_zpsnpwtslji.jpg

 

Wyklarowała się też koncepcja z udziałem głównego bohatera. Sytuacja zostanie uchwycona okiem obiektywu...

IMG_1311_zpszvzybld6.jpg

IMG_1310_zpssvjzjuam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto jest szybszy - poczta, że Ci to tak szybko dostarczyła, czy Ty, że tak szybko poskładałeś z tego człowieka Wyszło moim zdaniem bardzo dobrze i naturalnie. Rozumiem, że to do szyi składak z tych trumpeterowych kukiełek? Drugie pytanie - skąd plecak? Tylko ten karabin nie daje mi spokoju - M249 SAW z taką kolbą?

 

"Tea Cup Turret" - nie widać wszystkiego, ale tym razem jest raczej dobrze Wydech też elegancki Masz fototrawione blokady włazu? Jak nie, to warto dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korpus się tworzy- od lewej w farnie bazowej, środek w trakcie i po prawej zasadniczo skończony. Zastanawiam się nad nie używaniem sido i washa do munduru, bo kolor środkowego pajacyka najbardziej mi odpowiada. Po przetarciu ciemniejszym suchym pędzlem i krawędzi jasnym powinno być ok. Oporządzenie oczywiście będzie washowane.

IMG_1316_zpslbhspsc0.jpg

 

I film dla zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.