Jump to content

VI Otwarte Mistrzostwa Poznania 24/25.09.2016


Recommended Posts

Końcowe odliczanie; 4

 

Całkiem nieoczekiwanie, można rzec znienacka , dziś i to dosłownie, dołączyła do grona sponsorów firma HobbyZone - WItamy!

 

b71ab084d7df2f2a.jpg 8abd6dc43d25628f.jpg

 

Już jutro, tak, już jutro dotrą do nas nagrody ufundowane przez HobbyZone!!!

 

 

1. Rejestracja elektroniczna

2. karta startowa do wydruku

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Końcowe odliczanie; 3 i 1/24

 

43663b0629a05b02m.png cc996cf7250d35e4m.png 5608c0a2fd38ae8dm.jpg

 

Sponsor Tytularny VI Otwartych Mistrzostw Poznania firma Cobi - Revell - Toys Box przekazał nam kupony rabatowe na zakup modeli Revell w salonach firmowych Toys Box

 

1. Dla miejsca I i II junior kupon rabatowy 40% na zakup modeli Revell w salonach Toys Box.

2. Dla miejsc od I do III senior kupon rabatowy 30% na zakup modeli Revell w salonach Toys Box.

 

Firma Cobi - Revell - Toys Box dodatkowo przeznaczyła 500szt. ulotek dla uczestników i odwiedzających wystawę, uprawniających do zakupu z 20% rabatem modeli Revell w salonach Toys Box. - Dziękujemy!

 

 

1. Rejestracja elektroniczna

2. karta startowa do wydruku

Link to post
Share on other sites
Czy istnieje możliwość dostarczenia modeli w piątek (23.09) wieczorem ?

Między 20-tą a 21:00.

Będę w Poznaniu przez cały weekend, ale w sobotę do południa nie dam rady podjechać do Was.

My też będziemy już w piątek wieczorem..może się dołączysz?mamy chytry plan...

Link to post
Share on other sites
jarek38 napisał(a):

Coppercat napisał(a):

Czy istnieje możliwość dostarczenia modeli w piątek (23.09) wieczorem ?

Między 20-tą a 21:00.

 

Damy radę temu problemu - odp. na PW(pwm}

 

 

Też byłbym zainteresowany taką opcją. Proszę o info co i jak.

 

 

Czy ja też mogę poprosić o jakiś kontakt do was w celu ugadania się na piątek?

 

P.S

Próbowałem wypełnić rejestrację elektroniczą i kiedy klikam link, przeglądarka blokuje mi tę stronę jako "zagrożoną oszustwem " czy cuś, też macie ten problem?

Link to post
Share on other sites

Przed momentem sprawdziłem i wchodzi strona bez problemu i żadnych wyskakujących okienek, może jest to zależne od ustawień bezpieczeństwa na twoim kompie.

Widzę, że muszę to napisać oficjalnie; Panowie, przyjmowanie modeli jest od soboty, w piątek szykujemy salę i okolice i nikt tak na prawdę nie będzie miał czasu na zajmowanie się rejestracją i co ważne pilnowaniem Waszych modeli, w trzech przypadkach, po przedstawieniu problemu się my zgodzili ale za moment to będziemy musieli posadzić człowieka z lapkiem, drugiego do przeszkolenia, jak wyciągać i stawiać, a trzeciego do pilnowania. Nie miejcie nam tego za złe ale nie możemy sobie na to pozwolić ze względów kadrowych, a teraz groźna emotka

Link to post
Share on other sites

Końcowe odliczanie; 2

 

 

Dziś prezentujemy Wam następne nagrody od naszych sponsorów:

 

4aa188ce8ec35a1amed.jpg

 

4040b2a79492c223.jpg

 

0e94ce45ef9cff3d.jpg

 

Sklepowi Dataland Hobby i panu Adamowi - Dziękujemy!

 

 

 

 

6186909dfceb6de6med.jpg

 

1391ca1dd574dc25.jpg

 

Wydawnictwu Rebis - Dziękujemy!

 

 

 

 

aea6b6bf7cbe5c91m.jpg

 

afabae8c67dbfddf.jpg

 

Agencji Mienia Wojskowego - Dziękujemy!

 

 

 

25116f9acb159e4d.jpg

Koledzy z za miedzy ufundowali nagrodę specjalną ORZEŁ za najlepszy model według Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych Orzeł Gniezno.

Dziękujemy za nagrodę którą oczywiście dołączamy do nagród specjalnych.

 

 

b71ab084d7df2f2am.jpg

Puchar z nagrodą rzeczową od HZ za "Najciekawszy Kartoniak" dołączamy do listy pucharów.

 

 

 

 

 

1. Rejestracja elektroniczna

2. karta startowa do wydruku

Link to post
Share on other sites

Końcowe odliczanie; 1

 

 

Dziś nagród ciąg dalszy:

 

 

b71ab084d7df2f2am.jpg

 

b3e9cfc437f582b9.jpg

 

Firmie HobbyZone - Dziękujemy! Pendolino przy Was to mały pan Pikuś

 

 

Kolejna nagroda od M&E za model F-16 - wybór fundatora.

 

17331aec9b684d77.jpg

 

b14f060e938b30cc.jpg

 

Wow! Ależ gratka! Magic&Event - Dziękujemy!

 

 

Kolejne nagrody "Wybuchowy Model" od naszego szefa Bartka Falka:

1. Za najlepszy model niemieckiego pojazdu.

2. Za najlepszy model niemieckiej artylerii.

3. Za najlepszy model niemieckiego samolotu.

 

f53dc325fbfff567.jpg

 

Do momentu wręczenia w dyspozycji ochrony sali Bartkowi Falkowi - Dziękujemy!

 

 

Dotarły też Wasze Puchary!

 

94fd477e8bb4f801.jpg

 

pośród nich ten jeden jedyny Grand Prix

 

989368f9ca29ec4f.jpg

 

 

 

Rejestracja elektroniczna zastała już zamknięta, od piątku możliwe jest tylko drukowanie karty startowej!

 

karta startowa do wydruku

Link to post
Share on other sites

Końcowe odliczanie; prawie D-Day

 

Prawie wszystko wspólnymi siłami przygotowaliśmy i czekamy już tylko na wasze modele, no i oczywiście na Was samych.

 

181218a607668e34.jpg

 

d0df3b2392c8c516.jpg

 

573c1191493fd4e3.jpg

 

ba299c2e51c2e02d.jpg

 

Niektóre już nawet dojechały

 

55f86ef44d49750b.jpg

 

ec5b2cc38afdb3b9.jpg

 

 

Zapraszam raz jeszcze - Jarek38

Link to post
Share on other sites

Zawody dzień pierwszy

 

Dzień pierwszy zakończył się spotkaniem w knajpce "Fort Colomb".

Zawodnicy którzy zostali w Poznaniu, przy piwku dzielą się wiedzą w sobie dobrze znanych tematach i muszę powiedzieć - panowie szapo ba!

 

Tam są w tej chwili ...ale jutro będą mieli gorszy dzień

 

f27c1a8555502145.jpg

 

 

Fotki z sali pewnie jutro, dziś jeszcze trochę innej pracy mnie czeka.

Do jutra!

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, było super. Impreza bardzo udana, fajnie że były Kartonowce. W końcu udało mi się zdobyć medal, a nawet trzy Tylko szkoda że nie wiem za co :( Szkoda że nie było na dyplomie napisane za co to konkretnie, np: wystawiłem trzy figurki 1:16 a dostałem pierwsze miejsce, tylko za którą ? to taki drobny szczegół tylko. Bardzo mnie się podobało. Było co oglądać, jeszcze raz wielkie dzięki za całą imprezę

Link to post
Share on other sites

Ja również jestem bardzo zadowolony. Dobra organizacja, umiejętne 'podgrzewanie atmosfery' przed imprezą spowodowały, że nie mogłem się doczekać weekendu

Pierwszy raz wystawiałem model na konkursie i okazało się to nie takie trudne, a zdobycie dyplomu i medalu zmotywowało mnie do wytężonej pracy.

Dzięki Panowie za świetną imprezę i za ogrom Waszej pracy

Link to post
Share on other sites
  • Super Moderator

Ja też byłem i muszę przyznać, że nie zawiodłem się! Bardzo dużo modeli (zdaje się, że 5 setek) - poziom bardzo przyzwoity - kilkanaście perełek. Fajnie, że były też modele kartonowe - to zdecydownie urozmaiciło zwiedzanie. Trochę mało miejsca muszę przyznać i mam nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy (możliwe, że w nowej formule - kto wie...). Modele zostały docenione, posypały się dyplomy i medale - jestem bardzo zadowolony - dziękuję pięknie!

 

Christian

 

P.S.

Zapraszam na fotorelację TUTAJ

Link to post
Share on other sites

KPM Koszalin dzięki Piotrowi z Darłowa cało dotarł do domu

 

Dziękujemy gospodarzom za fajną imprezę A także wszystkim modelarzom, z którymi prowadziliśmy mniej lub bardziej zażarte modelarskie dyskusje - były bardzo ciekawe i pouczające

Link to post
Share on other sites

Częstochowa także melduje szczęśliwy powrót do bazy

 

Wielkie dzięki Organizatorom za wspaniałą imprezę Szczególne podziękowania dla Jarka za życzliwość i pomoc logistyczną.

Podziękowania również od ekipy z Koszęcina (Broń i Barwa), która była obecna w Poznaniu tylko "duchem" (i modelami ).

Link to post
Share on other sites

Dziękuję organizatorom za trud włożony w tę imprezę, wszystkim spotkanym Kolegom za miło spędzony czas na rozmowach o modelarstwie i nie tylko, dziękuję sędziom za pozytywny odbiór moich modeli, członkom Herculesa III za tak wysoką ocenę modelu, który zajął tyle cennego miejsca na stole.

Pozwolę sobie na dwie uwagi krytyczne. Według mnie zabrakło informacji w niedzielę na temat wyników. Przy takiej ilości modeli nie było możliwości zorientować się, kto i za co dostał wyróżnienie nawet w trakcie rozdania nagród. Dobrym zwyczajem, znanym z innych imprez, jest albo wywieszenie wyników w poszczególnych klasach (nagrody specjalne można zostawić w tajemnicy), albo najlepszym - przybicie prostych pieczątek na kartach startowych pod modelami. Znakomicie poprawia to odbiór modeli wśród oglądających, gdy wiadomo, które modele uznano za wyróżniające się.

Druga sprawa, to oczywiście sala. Chyba liczba modeli Was przerosła w tym roku, a właściwie przerosła salę. Jeśli utrzymać formułę z plastikami i kartonami (ja jestem "za"), to za dwa lata trzeba będzie koniecznie znaleźć większe lokum.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie tak liczne na zawody i przepraszam za uchybienia te zauważalne i te mniej ale cóż, życie pisze własne scenariusze.

Miło było Was gościć i podziwiać modele które przywieźliście.

 

Pozdrawiam

Jarek Gorczak

 

Komunikat końcowy ze wszystkimi interesującymi Was informacjami, wstawię, jak tylko będę miał ostateczną wersję.

Link to post
Share on other sites

KOMUNIKAT KOŃCOWY VI OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA PLASTIKOWYCH MODLEI REDUKCYJNYCH I MODELI KARTONOWYCH POZNAŃ 2016

 

ORGANIZATORZY

Stowarzyszenie Sportów modelarskich HERCULES III Poznań

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu

 

SPONSORZY KONKURSU

RADA OSIEDLA STARE MIASTO

ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTAWA SPORTOWEGO NR 2 W POZNANIU

FIRMA REVELL

FIRMA COBBI

FIRMA TOY BOX

SKLEP MODELARSKI DATALAND Z POZNANIA

MUZEUM UZBROJENIA ODDZIAŁ WIELKOPLSKIEGO MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI

FIRMA MIRAGE HOBBY

FIRMA ARMA HOBBY

FIRMA IBG MODELS

FIRMA WAMOD ŁÓDŹ

FORMA AUTO CHARA

WYDAWNICTOW VESPER

FIRMA GPM MODELE KARTONOWE

WYDAWNICTOW REBIS

MBR MODEL

FIRMA CAMUFLAGE MILITARIA I SURVIVAL

FIRMA FPM MODEL

AEROPLAN

AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO

OVB ALLFINAZ POLSKA

FIRMA MAGIC EVENT

FIRMA HOBBYZONE.PL

FESTUNG POSEN PAN MACIEJ KARALUS

PERIODYK OKRĘTY

 

Do konkursu zgłoszono łącznie 488 modeli kartonowych i plastikowych W rywalizacji uczestniczyło łącznie ponad 100 modelarzy zrzeszonych w klubach i stowarzyszeniach jak i modelarzy indywidulanych.

 

 

 

 

KOMISJA SĘDZIOWSKA W SKŁADZIE:

SĘDZIA GŁÓWNY – WOJCIECH SOKOŁOWSKI

JAREK GORCZAK

KRZYSZTOF MUSIELSKI

PRZEMEK CZOMBIK

MAREK CIESIELSKI

BRATOSZ CIESIELSKI

ŁUKASZ ŁAWNICZAK

BARTOSZ FALK

NORBERT KUJAWSKI

DARIUSZ KRĘCICIKI

 

Modele zostały ocenione na podstawie regulaminu VI Otwartych Mistrzostw Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych.

Nagrodzeni uczestnicy w poszczególnych klasach: ( w przypadku braku nazwisk przy danej klasie, klasa nie została rozegrana.

 

 

KLASA F4 1A skala 1:32 i większe  JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 138 KRZYSZTOF PLISZKA Me 109 G6

 

 

 

KLASA F4 1A skala 1:32 i większe  SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 125 GRZEGORZ MĄDRY AVRO Triplane

2 388 MACIEJ LEWANDOWICZ P-510 MUSTANG

3 408 RAFAŁ JERZAK Spitfire Vb

W 114 PRZEMYSŁAW LITEWKA Felixstowe F.2a

W 315 PRZEMYSŁAW MALESIŃSKI ROLAND D.VIB

 

 

 

 

 

KLASA F4 1B/T skala 1:48 tłokowe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 180 JAKUB KOŁPA PZL P.11c

2 323 PIOTR KOZA Mustang

3 286 KRZYSZTOF KRAJEWSKI Spitfire Mk.VB

W 384 WITOLD KRYSTKOWIAK BULLDOK

 

 

KLASA F4 1B/T skala 1:48 tłokowe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 168 GRZEGORZ MĄDRY PBY 5 Catalina

2 6 SŁAWOMIR GROCHMALSKI Pzl-11c

3 299 FILIP RZĄSA Etrich Taube

W 274 MARCIN WAWRZYNKOWSKI Samolot akrobacyjny Zlin Z-50

W 295 KRZYSZTOF ŻELEK Focke-Wulf Ta-154

W 310 ANDRZEJ KOZŁOWSKI F-4U Corsair

W 444 KRZYSZTOF KOZA GRUNAU BABY

 

 

 

KLASA F4 1B/O skala 1:48 odrzutowe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 103 JOANNA WANTOWSKA F-18 Super Hornet

2 324 PIOTR KOZA F 16

3 287 KRZYSZTOF KRAJEWSKI Folland Gnat T.1

 

 

 

 

KLASA F4 1B/O skala 1:48 odrzutowe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 127 GRZEGORZ MĄDRY F 14 D

2 123 PIOTR WASIAK Tornado GR.4

3 177 MARIUSZ RYBARCZYK F 4 PHANTOM

 

KLASA F4 1C/T skala 1:72 i mniejsze tłokowe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 285 KRZYSZTOF KRAJEWSKI Beaufighter TF.X

2 102 JOANNA WANTOWSKA Grumman F4F-4 Wildcat

3 179 JAKUB KOŁPA P-51D Mustang "Red Tail"

W 135 ARKADIUSZ FISZER Curtiss Hawk 81-A-2

 

KLASA F4 1C/T skala 1:72 i mniejsze tłokowe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 308 MIKOŁAJ PŁACZEK Jak-1b

2 WILGA dane uzupełnimy po potwierdzeniu

3 118 PRZEMYSŁAW LITEWKA Bristol F.2B Fighter

W 400 MACIEJ ŚLADOWSKI FOKKER DR 1

W 307 MIKOŁAJ PŁACZEK Motolotnia Aeros Stranger / Dream

 

 

KLASA F4 1C/O skala 1:72 i mniejsze odrzutowe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 284 KRZYSZTOF KRAJEWSKI F-14B Tomcat

2 181 JAKUB KOŁPA MiG 29UB

3 325 PIOTR KOZA Mig 21

 

KLASA F4 1C/O skala 1:72 i mniejsze odrzutowe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 379 RAFAŁ PODCIECHOWSKI B-2 STEALTH

2 466 MAREK ŻURAW F16 C bl. 52+

3 4 PIOTR NOWIK Boeing 747-8F "Cargolux"

 

KLASA F4 1AS skala 1:48 i większe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 151 SZYMON GRUŹLEWSKI AH-64 Apache

2 154 TYMON GOŁYSZ PZL SW4 Puszczyk

 

KLASA F4 1AS skala 1:48 i większe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 128 GRZEGORZ MĄDRY EC 135 LPR

 

KLASA F4 1BS skala 1:72 i mniejsze  JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 161 MATEUSZ JARZĘBOWSKI Mi-2

 

 

 

 

KLASA F4 1BS skala 1:72 i mniejsze  SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 158 MAREK WANTOWSKI Mi-8

2 276 MARCIN WAWRZYNKOWSKI PZL W-3W RM Anakonada

3 371 RAFAŁ PODCIECHOWSKI MI-1MU

W 405 KRZYSZTOF KOZA Rotachute Mk. IV

 

KLASA II B 1K skala 1:35 i większe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 288 KRZYSZTOF KRAJEWSKI Marmon Herrington Mk.II

2 141 KRZYSZTOF PLISZKA M923 "Hillbilly"

3 105 JOANNA WANTOWSKA Samochód pancerny wz.34

 

KLASA II B 1K skala 1:35 i większe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 9 CHRISTIAN HADYNIAK BTR-70

2 169 MARIUSZ RYBARCZYK KTO ROSOMAK

3 99 MAREK WINIARSKI US DIAMOND T 969A Wrecker

W 226 MARCIN RÓŻOWSKI WILLYS MB

W 436 JAKUB ŁAGÓDKA Famo+Hetzer

 

KLASA II B 2K skala 1:48  JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 139 KRZYSZTOF PLISZKA Bedford MWD

2 326 PIOTR KOZA Autoblinda AB 41

3 427 WOJCIECH STĘPCZYŃSKI Citroen

 

 

KLASA II B 2K skala 1:48  SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 157 MAREK WANTOWSKI Albion 3-Point Fueller

2 431 JAKUB ŁAGÓDKA Kettenkrad

 

 

KLASA II B 3K skala 1:72 i mniejsze JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 104 JOANNA WANTOWSKA Diamond T972

2 120 PIOTR LITEWKA Samochód pancerny WZ.34

         

 

KLASA II B 3K skala 1:72 i mniejsze SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 334 PIOTR MOSTOWIAK Dana

2 279 PIOTR LIPIEC Fiat 508 Furgon

3 471 PAWEŁ PIWOŃSKI W. Jeep MB Polska Lato 50-te

 

KLASA II B 1G skala 1:35 i większe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 106 JOANNA WANTOWSKA M 110 A2 - sam.haubica

2 322 KAMIL MAŃKA Pz.Kpfw II

3 58 HUBERT POPIOŁEK Leopard 1A4

 

 

 

 

KLASA II B 1G skala 1:35 i większe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 34 PIOTR KURIATA VIESEL BF/UF

2 343 MACIEJ DROBNIK Matilda II

3 71 TOMASZ JANISZEWSKI Iraqi T-34/85

W 8 SŁAWOMIR GROCHMALSKI Ft-17

W 395 JAKUB DAJWŁOWSKI FORD BENETTON

 

KLASA II B 2G skala 1:48 JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 290 KRZYSZTOF KRAJEWSKI Matilda Mk.III/IV

2 163 WIKTOR PROKOP Panzer IV Tiger

3 148 ŁUKASZ STANISŁAWSKI U.S. M4 A3E8

 

KLASA II B 2G skala 1:48 SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 75 TOMASZ JANISZEWSKI T-55 model 1958

2 479 MACIEJ KWIAS JS2 1944

3 313 MICHAŁ MALICKI Crusader Mk I

 

KLASA II B 3G skala 1:72 i mniejsze JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 426 WOJCIECH STĘPIŃSKI Pancer IV CHJ

2 146 KRZYSZTOF PLISZKA SdKfz7 with Flak vierling

3 122 PIOTR LITEWKA TKS

 

 

 

KLASA II B 3G skala 1:72 i mniejsze SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 338 PIOTR MOSTOWIAK Leopard 2A5

2 46 SZYMON JASZCZYŃSKI C2P

3 64 HUBERT PIETRAS Mark I Female

W 305 REMIGIUSZ KAMIŃSKI T 72

 

KLASA II Co – osobowe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 153 TYMON GOŁASZ Mercedes Benz 540 K

 

KLASA II Co – osobowe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 129 GRZEGORZ MĄDRY Bentley 4.5 1930

2 345 ANDRZEJ GOŁĘBIEWSKI FORD BENETTON

3 185 JACEK NABIAŁEK Renault 4CV Sport 1955

W 10 CHRISTIAN HADYNIAK Mercedes Benz W-124

 

KLASA II Cc – ciężarowe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 107 JOANNA WANTOWSKA Busing-nag 500

 

KLASA II Cc – ciężarowe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 191 MARCIN NADOLSKI Reefer trailer/Naczepa chłodnia

 

KLASA IIC 1M skala 1:24 i większe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 142 KRZYSZTOF PLISZKA Suzuki Katana

 

KLASA IIC 1M skala 1:24 i większe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 5 SŁAWOMIR GROCHMALSKI Harlej wojskowy

2 363 JACEK SZPUNTOWICZ YAMACHA

3 184 MARCIN KOŁPA Ducati 916

 

KLASA IIC 2M skala 1:35 i mniejsze JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

 

KLASA IIC 2M skala 1:35 i mniejsze SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 130 JAROSŁAW SIERKO  

 

KLASA IIA1 skala 1:35 i większe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 182 JAKUB KOŁPA PAK 43

2 136 ARKADIUSZ FISZER Obice da 100/17 Mod.16

3 150 ŁUKASZ STANISŁAWSKI British 25 PDR Field Gun

 

KLASA IIA1 skala 1:35 i większe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 228 TADEUSZ GAWRON BOFORS 37MM WZ.36

2 342 MACIEJ DROBNIK Krupp 420 mm Big Bertha

3 176 MARIUSZ RYBARCZYK Leopold

 

KLASA IIA2 skala 1:48 i mniejsze JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

 

KLASA IIA2 skala 1:48 i mniejsze SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 65 HUBERT PIETRAS Armata p.panc Bofors wz. 36

2 156 MAREK WANTOWSKI Rakieta V-2

3 218 DARIUSZ FABIAN GERMAN 105MM GUN

 

KLASA D Lądowe, lotnicze i morskie  JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

 

KLASA D Lądowe, lotnicze i morskie  SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 54 JAROSŁAW SIERKO ZWYCIĘSTWO

2 76 ŁUKASZ KAPIELSKI 10TP Postój

3 67 TOMASZ JANISZEWSKI MOST

 

KLASA O(W) skala 1:400 i większe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 193 KRZYSZTOF WOSZCZYK Vosper

2 108 JOANNA WANTOWSKA S.L.C.200 "Maiale"

3 439 MAREK SIEKIERSKI ORP Sęp

 

 

KLASA O(W) skala 1:400 i większe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 302 ARTUR HEMERLING HMS Dreadnought

2 301 FILIP RZĄSA U-Boot IIB U20

3 231 TADEUSZ GAWRON ORP GROM

W 291 MAREK FLIZEK pancernik New York

 

KLASA O(M) skala 1:500 i mniejsze JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 404 JONASZ MYŚLIWSKI KANONIERKA ZSRR

 

KLASA O(M) skala 1:500 i mniejsze SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 455 WITOSŁAW SACHOWIAK IJN YAMASHIRO

2 412 JAROSŁAW ZURCZAK IJN HYUGA

3 277 MARCIN WAWRZYNKOWSKI Niszczyciel eskortowy ORP Ślązak

 

KLASA F1 skala 1:24 i większe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 36 AGATA KURIATA PLANT

 

KLASA F1 skala 1:24 i większe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 178 DARIUSZ RYBARCZYK Wolny Irak

2 189 ŁUKASZ KAPIELSKI U-Boot Capitain

3 443 PRZEMYSŁAW MALESIŃSKI Chorąży Brytyjski

 

 

KLASA F2 skala 1:35 i mniejsze JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 144 KRZYSZTOF PLISZKA Żołnierz Wrzesień 1939

2 195 KRZYSZTOF WOSZCZYK pojedynek

 

KLASA F2 skala 1:35 i mniejsze SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 401 MACIEJ ŚIADOWSKI POLA GRUNWALDU

2 470 TOMASZ ANIOŁA SACKRACE

3 52 JAROSŁAW SIERKO ZIMA 45

 

KLASA K bez podziału na kategorie JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

 

KLASA K bez podziału na kategorie SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 68 TOMASZ JANISZEWSKI Autoblinda AB 40 Ferroviaria

 

KLASA SF bez podziału na klasy, kategorie JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 352 FILIP WOŹNIAK Cave Trol

 

 

KLASA SF bez podziału na klasy, kategorie SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 210 MICHAŁ PLIZ BESTIA Z GORGOROTH

2 11 CHRISTIAN HADYNIAK River Troll Hag

3 13 DARIUSZ RYBARCZYK AT-ST

W 35 PIOTR KURIATA SPACE MARINE STORMTALON

W 475 KACPER GRZANKA DOMARU BUTA

W 16 DARIUSZ RYBARCZYK Na krańcu świata

 

KLASA WI bez podziału na klasy, kategorie JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 363 MALWINA RUDNICKA ŻÓŁW

 

 

 

 

KLASA WI bez podziału na klasy, kategorie SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 187 JACEK NABIAŁEK SILNIKI PORSCHE

2 440 MAREK NOWAK FGAZ MM 1942

3 309 MIKOŁAJ PŁACZEK LIULKA AL-21F3

 

KLASA KS samoloty JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 110 JOANNA WANTOWSKA Fokker E.V

2 38 IGOR MEGGER Polikarpow PO-2 WS

3 411 ADAM KOŁOS HENCHEL HS 123

 

 

KLASA KS samoloty SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 448 JAN BŁAUCIAK SB2C-4 HollDiver

2 203 WOJCIECH STARĘGA ME-109 G

3 267 ŁUKASZ MAŃKOWSKI MIG-23MF

W 204 MICHAŁ PLIZ CAMEL

W 387 KRZYSZTOF FRANKOWSKI PWS-50

 

KLASA KŚ śmigłowce JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

 

KLASA KŚ śmigłowce SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

 

 

KLASA KW pojazdy kartonowe wojskowe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 259 MALWINA RUDNICKA Honker Policja

2 167 WIKTOR PROKOP PzKpfw IV Tiger

 

KLASA KW pojazdy kartonowe wojskowe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 366 MACIEJ FILUT T-34/85

2 222 DARIUSZ FABIAN MAZUR

3 29 MATEUSZ BARTKOWIAK Opel Maultier + Flak 38

 

KLASA KC pojazdy kartonowe cywilne JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 264 KLAUDIA BOCZEK Wóz Drzymały

2 260 MALWINA RUDNICKA Volkswagen Garbus

 

KLASA KC pojazdy kartonowe cywilne SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 214 TOMASZ GOLCZAK STAR 21

2 272 ADAM ŚLIWIŃSKI Dorożka wiktoriańska Hansoma

3 456 PIOTR WRÓBLEWSKI Rolls-Royce Phantom

 

KLASA KO okręty i statki JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 109 JAONNA WANTOWSKA Nautilus

2 166 WIKTOR PROKOP Sołdek

 

 

KLASA KO okręty i statki SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 26 JERZY CHOLEWA IJN NISSHIN

2 367 MACIEJ FILUT Komuna Paryska

3 223 DARIUSZ FABIAN KUK SZENT ISTVAN

W 85 MAREK KRUPA RODNEY

W 270 ŁUKASZ MAŃKOWSKI U-Boot VIIC

W 472 STEFAN PAWLAK TSS-Stefan Batory

 

 

KLASA KB budowle kartonowe JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 233 CEZARY KRYM CZOŁPINO

 

KLASA KB budowle kartonowe SENIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 236 KRZYSZTOF SZEFFNER Kościół w Gryfinie

2 208 MICHAŁ PLIZ BRAMA BAŃSKA

3 256 MARIOLA JARECKA Ratusz Staromiejski w Szczecinie

W 92 MAREK KRUPA LATARNIA MORSKA GDAŃSK NOWY PORT

 

KLASA KA – POJAZDY SZYNOWE KARTONOWE JUNIOR

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 111 JOANNA WANTOWSKA Krasnaja zwezda wagon pancerny

2 261 MALWINA RUDNICKA Drezyna Tatra

 

 

 

KLASA KA – POJAZDY SZYNOWE KARTONOWE

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 217 TOMASZ GOLCZAK TY-23

2 89 MAREK KRUPA BDT drezyna pancerna

3 209 MICHAŁ PLIZ DREZYNA TATRA

 

KLASA KARTONOWE ŻAGLOWCE

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

1 473 STEFAN PAWLAK Bryg Lexington

2 201 MACIEJ LEWANT Trabaccolo

 

 

KLASA KARTONOWE MODELE KOSMICZNE

MIEJSCE NUMER STARTOWY IMIĘ NAZWISKO MODEL

W 242 KRZYSZTOF SZEFFINER Energia + stacja bojowa Polus

 

 

 

PUCHARY:

 

1. Grand Prix –z wyboru sędziego głównego i szefów komisji dla JAKUB ŁAGÓDKA ZA MODEL Famo+Hetzer

 

2. Rada Osiedla Stare Miasto – JERZY CHOLEWA ZA MODEL IJN NISSHIN

 

3. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 – wybór dyr. Zbigniew Burkietowicz dla MACIEJ FILUT ZA MODEL T-34/85

 

4. Cobi – za najlepszą budowlę zdaniem przedstawiciela otrzymuje KRZYSZTOF SZEFFNER ZA MODEL Kościół w Posztornie

 

5. Revell – za najlepszy model firmy Revell zdaniem przedstawiciela otrzymuje GRZEGORZ MĄDRY ZA MODEL EC 135 LPR

 

6. ToysBox – za najlepszy model w klasie Wszystko Inne zdaniem przedstawiciela otrzymuje DARIUSZ FABIAN ZA MODEL BOFORS 40 MM

 

7. Auto Chara – za kołowy model cywilny otrzymuje MAREK WINIARSKI ZA MODEL US DIAMOND T 969A Wrecker

 

8. REBIS – za vinietę, dioramę z historią w tle otrzymuje KRZYSZTOF ŻELEK ZA MODEL Arado Ar-196

 

9. VESPER – za dioramę otrzymuje JAROSŁAW SIERKO ZA MODEL ZWYCIĘSTWO

 

10. Mirage HOBBY – za najlepszy model firmy Mirage Hobby otrzymuje SŁAWOMIR GROCHMALSKI ZA MODEL Pzl-11c

 

 

11. IBG Models – za najlepszy model firmy IBG Models dla MARAIUSZ RYBARCZYK ZA MODEL KTO ROSOMAK

 

12. Wamod – dla juniora „Na zachętę” plus chemia od firmy Wamod Łódź dla PIOTR KOZA ZA MODEL F 16

 

13. Arma Hobby – za najlepszy żywiczny model konkursu dla MARCIN WAWRZYNKOWSKI ZA MODEL Samolot myśliwski Grumman F2F-1

 

14. MBR Model – za najlepszą roślinność na dioramie otrzymuje ŁUKASZ KAPIELSKI ZA MODEL 10TP Postój

 

15. AeroPlan (wręczy red. naczelny Andrzej Ziober) za model konstrukcji lotniczej związanej z lotnictwem polskim dla MARCIN WAWRZYNKOWSKI ZA MODEL Samolot akrobacyjny Zlin Z-50

 

15a. Nagroda dla Juniora od wydawnictwa AeroPlan (wręczy red. naczelny Andrzej Ziober) dla SZYMON GRUŹLEWSKI ZA MODEL AH-64 Apache

 

16. Dataland HOBBY –wybór fundatora (wręczy Adam Woźniak) otrzymuje FILIP RZĄSA ZA MODEL Fe 2B "Zanzibar"

 

17. SSM Hercules III Poznań – (subiektywny wybór naszej ekipy) otrzymuje PRZEMYSŁAW LITEWKA ZA MODEL Felixstowe F.2a

 

18. Muzeum Uzbrojenia – (wybór fundatora) -(Oddział Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości) otrzymuje MACIEJ KWIAS ZA MODEL JS2 1944

 

19. CAMOUFLAGE Militaria i Survival – za najlepiej umundurowaną figurę otrzymuje PRZEMYSŁAW MALESIŃSKI ZA MODEL PRUSAK WWI

 

20. OVB Allfinanz Polska – za najdziwniejszy model konkursu otrzymuje PIOTR WRÓBLEWSKI ZA MODEL Trebusz Średniowieczny

 

21. GPM – za najlepszy model kartonowy(wręczy Grzogorz Pomorski) otrzymuje PAWEŁ PIWOŃSKI ZA MODEL Ukraina 1943

 

22. Puchar „Pod But” od Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego – wybór KPM-u dla TOMASZ JANISZEWSKI ZA MODEL MOST

 

23. Puchar „Combatanta” od Combat Chełmża – za model sprzętu bojowego w polskich barwach 1914-1945. dla SŁAWOMIRGROCHMALSKI ZA MODEL Pzl-11c

 

24. Od SMR Orzeł Gniezno (ORZEŁ za najlepszy model według SMR) GRZEGORZ MĄDRY ZA MODEL Bentley 4.5 1930

 

25. WAM (Agencja Mienia Wojskowego) za polski sprzęt wojskowy po 1945r. (puchar wręczy dyr. Krzysztof Dembiński) dla WIKTOR PROKOP ZA MODEL Wagon Pancerny

 

25a. WAM(Agencja Mienia Wojskowego) dla juniora (wręcza dyr. Krzysztof Dembiński) dla ADRIAN SYROCKI ZA MODEL Wyrzutnia rakiet SAM-6

 

25b. WAM(Agencja Mienia Wojskowego) dla juniora (wręcza dyr. Krzysztof Dembiński) dla ARKADIUSZ FISCHER ZA MODEL Curtiss Hawk 81-A-2

 

26. Puchar im. Jarka Kotarskiego w klasie figur dla juniora (wręcza Krzysztof Musielski) dla MACIEJ ŚIAPOWSKI ZA FIGÓRĘ POLA GRUNWALDU

 

27. Puchar z nagrodą rzeczową od HobbyZone za "Najciekawszy Kartoniak" otrzymuje TOMASZ GOLCZAK ZA MODEL TY-23

 

 

 

 

Nagrody Specjalne:

 

Od firmy Magic&Event

 

1. F-16 z zestawem farb+klej+pędzelki: Najlepszy model odrzutowca wykonany przez juniora dla PIOTR KOZA ZA MODEL Mig 21

2. Harrier z zestawem farb+klej+pędzelki: Najciekawszy model samolotu wykonany przez juniora dla KRZYSZTOF KRAJEWSKI ZA MODEL Folland Gnat T.1

3. Airbus A319 - za najlepszy modelu samolotu cywilnego dla PIOTR NOWIK ZA MODEL Boeing 747-8F "Cargolux"

4. Model kartonowy Zlin 50: Najlepszy model samolotu kartonowego wykonanego przez juniora dla JOANNA WANTOWSKA ZA MODEL Fokker E.V

5. Santa Maria: Najciekawszy okręt lub statek modelu kartonowego dla STEFAN PAWLAK ZA MODEL Bryg Lexington

6. Kombinezon pilota: za model MIG 23 wykonany przez seniora dla ŁUKASZ MAŃKOWSKI ZA MODEL MIG-23MF

Od firmy MirageHobby

7. RWD-8/set: Dla najmłodszego zawodnika obecnego na sali dla ŁUKASZ KRYSTKOWIAK

 

"Wybuchowy Model" od Bartka Falka:

8. Za model niemieckiego pojazdu dla PAWEŁ NOWICKI ZA MODEL Nashorn 8,8cm PAK 43/1

9. Za model niemieckiej artylerii dla MACIEJ LEWANDOWICZ ZA MODEL Krupp 420 mm Big Bertha

10. Za model niemieckiego samolotu dla KRZYSZTOF ŻELEK ZA MODEL Focke-Wulf Ta-154

 

Od wydawnictwa "Pomost":

11."Festung Posen 1945" I/II Tom dla (nr 64) HUBERT PIETRAS ZA MODEL Mark I Female

12. "Nadzieja wdeptana w błoto" dla (nr 18) DARIUSZ RYBARCZYK ZA MODEL Strzelec MG 42

13. "Nadzieja wdeptana w błoto" dla (nr 69) TOMASZ JANISZEWSKI ZA MODEL Waegwan Tanks

14. "Obraz bitwy o Poznań" dla (nr 57) ALEKSANDER WITKOWSKI ZA MODEL IS-2

15. "Kierunek Normandia" dla (nr 328) JAKUB SAMOWSKI ZA MODEL M4A3 Sherman 75mm

 

Od firmy HobbyZone:

16. Stolik do malowania dla (nr 378) RAFAŁ PODCIECHOWSKI ZA MODEL PZL-104 WILGA

17. Stolik do malowania dla (nr 274) MARCIN WAWRZYNKOWSKI ZA MODEL Samolot akrobacyjny Zlin Z-50

 

Od wydawnictwa Rebis:

18. "W służbie III Rzeszy" dla (nr 451) JAKUB GRZESKOWIAK ZA MODEL FW-190 A8

19. "Podniebni Szpiedzy" dla (nr 295) KRZYSZTOF ŻELEK ZA MODEL Focke-Wulf Ta-154

20. "Cel Tirpitz" dla (nr 367) MACIEJ FILUT ZA MODEL Komuna Paryska

21. "Chłpocy z bombowców" (nr 49) KRZYSZTOF ŻELEK Junkers Ju-88 A4

 

Od wydawnictwa Vesper:

21. "Statki i okręty" (nr192) KRZYSZTOF WOSZCZYK ZA MODEL u-boot type IX C

 

Od redaktora naczelnego periodyku "Okręty" Waldemara Góralskiego wykonane przez niego grafiki 3D

22. MRCIN WAWRZYNKOWSKI ZA MODEL Niszczyciel eskortowy ORP Ślązak

23. TADEUSZ GAWRON ZA MODEL IRON DUKE

24. MARCIN WAWRZYNKOWSKI ZA MODEL Okręt podwodny U-3010

25. STEFAN PAWLAK ZA MODEL Bryg Lexington

26. (nr 379) RAFAŁ PODCIECHOWSKI ZA MODEL B-2 STEALTH

27. (nr 6) SŁAWOMIR GROCHMALSKI ZA MODEL Pzl-11c

28. (nr 409) RAFAŁ DERZAK ZA MODEL AEG GIV

39. (nr 388) MACIEJ LEWANDOWICZ ZA MODEL P-51 MUSTANG

 

 

 

 

OPRACOWAŁ: ŁUKASZ ŁAWNICZAK

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.